Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady powiatu - gostyniński

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Miasto Gostynin

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 5 Mirosław Bogdan Kaczmarek
    77 (0,96%)
  2. 6 Agnieszka Dominika Żydowo
    106 (1,32%)
  3. 1 Katarzyna Osowicz - Szewczyk
    707 (8,83%)
  4. 3 Arkadiusz Piotr Zaremba
    307 (3,84%)
  5. 9 Rafał Giziński
    249 (3,11%)
  6. 7 Jerzy Kozłowski
    99 (1,24%)
  7. 8 Oliwia Jadwiga Zimna
    57 (0,71%)
  8. 2 Paweł Maciej Kiełbasa
    368 (4,60%)
  9. 4 Jolanta Józefa Szlezynger
    178 (2,22%)

KOMITET WYBORCZY SIEMOWIT IV

kandydatliczba głosów

  1. 3 Karol Rędzikowski
    161 (2,01%)
  2. 8 Teresa Janecka
    113 (1,41%)
  3. 5 Krzysztof Jakub Kubicki
    58 (0,72%)
  4. 6 Agnieszka Pruszyńska
    46 (0,57%)
  5. 7 Aldona Owsik
    42 (0,52%)
  6. 9 Piotr Ignacy Jankowski
    52 (0,65%)
  7. 1 Andrzej Edward Kujawski
    224 (2,80%)
  8. 2 Ewa Elżbieta Augustyniak
    78 (0,97%)
  9. 4 Agnieszka Janczewska - Rowińska
    14 (0,17%)

KOMITET WYBORCZY INICJATYWA DLA GOSTYNINA

kandydatliczba głosów

  1. 2 Michał Tomasz Bartosiak
    811 (10,13%)
  2. 1 Roman Augustyniak
    354 (4,42%)
  3. 3 Edyta Agnieszka Mikulska
    188 (2,35%)
  4. 6 Joanna Banach
    92 (1,15%)
  5. 4 Iwona Markus
    289 (3,61%)
  6. 5 Arkadiusz Robert Jędrzejewski
    129 (1,61%)
  7. 7 Artur Szulwach
    160 (2,00%)
  8. 8 Alicja Bogumiła Lewandowska
    57 (0,71%)
  9. 9 Zbigniew Chorążek
    190 (2,37%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Marian Adam Pagórek
    903 (11,28%)
  2. 2 Adam Dominik Waloch
    498 (6,22%)
  3. 4 Marek Mikołajczyk
    250 (3,12%)
  4. 3 Katarzyna Julia Leśniewska
    436 (5,45%)
  5. 9 Władysław Jan Dziachan
    0 (0%)
  6. 8 Anna Pawlak
    90 (1,12%)
  7. 5 Elżbieta Zofia Lewandowicz
    126 (1,57%)
  8. 6 Anna Pawłowska
    148 (1,85%)
  9. 7 Bartosz Michał Bazela
    302 (3,77%)

Okręg 2

Gmina Gostynin, Gmina Szczawin Kościelny

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 1 Arkadiusz Boruszewski
    638 (8,50%)
  2. 2 Tomasz Bronisław Lewandowski
    588 (7,83%)
  3. 7 Wojciech Eugeniusz Racki
    103 (1,37%)
  4. 3 Anna Wypych
    598 (7,96%)
  5. 4 Ilona Maria Dan
    519 (6,91%)
  6. 5 Ewa Dubielak
    85 (1,13%)
  7. 6 Ewa Gorczyca
    92 (1,23%)

KOMITET WYBORCZY SIEMOWIT IV

kandydatliczba głosów

  1. 1 Marzenna Kozłowska
    398 (5,30%)
  2. 3 Halina Janina Wyrwa
    83 (1,11%)
  3. 2 Tadeusz Antoni Mosakowski
    56 (0,75%)
  4. 5 Paweł Tadeusz Ciesielski
    89 (1,19%)
  5. 4 Zdzisław Dan
    46 (0,61%)
  6. 8 Edyta Sylwia Tomaszewska
    23 (0,31%)
  7. 7 Emil Stanisław Kosmowski
    33 (0,44%)
  8. 6 Justyna Korga
    117 (1,56%)

KOMITET WYBORCZY INICJATYWA DLA GOSTYNINA

kandydatliczba głosów

  1. 3 Magdalena Dołęga
    120 (1,60%)
  2. 7 Jerzy Michalak
    87 (1,16%)
  3. 4 Marlena Stańczak
    78 (1,04%)
  4. 1 Kazimierz Majchrzak
    305 (4,06%)
  5. 5 Sylwester Górski
    75 (1,00%)
  6. 8 Karol Podleśny
    97 (1,29%)
  7. 2 Magdalena Augustyniak
    91 (1,21%)
  8. 6 Karol Kozłowski
    232 (3,09%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 2 Mirosław Stanisław Porwolik
    245 (3,26%)
  2. 1 Paweł Pilichowicz
    1 104 (14,70%)
  3. 6 Agnieszka Maria Gozdowska
    202 (2,69%)
  4. 3 Teresa Pawlak
    417 (5,55%)
  5. 5 Ryszard Roman Kowalczyk
    89 (1,19%)
  6. 4 Jerzy Węglewski
    377 (5,02%)
  7. 7 Urszula Józwik
    133 (1,77%)
  8. 8 Andrzej Krzysztof Krzewicki
    390 (5,19%)

Okręg 3

Gmina Pacyna, Gmina Sanniki

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 3 Radosław Tarka
    345 (7,28%)
  2. 1 Maria Bożena Wróblewska
    1 007 (21,24%)
  3. 4 Alina Janina Janiak - Bugaj
    214 (4,51%)
  4. 2 Wiesław Wojtalewicz
    530 (11,18%)
  5. 5 Rafał Robak
    87 (1,83%)

KOMITET WYBORCZY SIEMOWIT IV

kandydatliczba głosów

  1. 2 Jadwiga Durmaj
    97 (2,05%)
  2. 1 Teresa Russek
    630 (13,29%)
  3. 5 Marcin Szewczyk
    376 (7,93%)
  4. 3 Piotr Dariusz Majewski
    50 (1,05%)
  5. 4 Wiesław Wróblewski
    83 (1,75%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Wiesław Milczarski
    609 (12,84%)
  2. 3 Ewa Świerczyńska
    143 (3,02%)
  3. 2 Jakub Jan Kraśkiewicz
    260 (5,48%)
  4. 4 Katarzyna Kraska
    311 (6,56%)