Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Joniec

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Sołectwo: Joniec, od nr 35 do nr 43C, od nr 45 do nr 117, od nr 119 do nr 121, od nr 124do nr 124A, nr 126, nr 130, od nr 133 do nr 150

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Bartosz Krzemiński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA CZERNIAKOWSKIEGO

0 (0,00%)

Okręg 2

Sołectwo: Joniec, Od nr 1 do nr 34, od nr 44 do nr 44 B, nr 118, od nr 122 do nr 123, nr 125, od nr 127 do nr 129, od nr 131 do nr 132 Sołectwo: Popielżyn Górny

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Krzysztof Kowalski

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

15 (20,27%)

Marcin Obojski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJ PYRŻA

59 (79,73%)

Okręg 3

Sołectwo: Joniec-Kolonia

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Grzegorz Tomasz Nowiński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA CZERNIAKOWSKIEGO

0 (0,00%)

Okręg 4

Sołectwo: Popielżyn-Zawady

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marcin Adam Sztabnik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA CZERNIAKOWSKIEGO

0 (0,00%)

Okręg 5

SOŁECTWO: OSIEK

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Michał Ołdakowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA CZERNIAKOWSKIEGO

0 (0,00%)

Okręg 6

SOŁECTWO: SOBOKLĘSZCZ

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Edward Domański

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA CZERNIAKOWSKIEGO

0 (0,00%)

Okręg 7

Sołectwo: Szumlin Sołectwo: Sobieski

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Janusz Józef Sękowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA CZERNIAKOWSKIEGO

27 (36,49%)

Andrzej Stanisław Pyrża

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJ PYRŻA

47 (63,51%)

Okręg 8

Sołectwo: Królewo: nr 60A, od nr 62 do nr 116, od nr 121do nr 121A, nr 123, nr 126, od nr 129 do nr 130, od nr 133 do nr 134, nr 140, od nr 150 do nr 151, od nr 158 do nr 159, od nr 161 do nr 169, od nr 172 do nr 173B, od nr 175 do nr 177.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marcin Domański

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA CZERNIAKOWSKIEGO

0 (0,00%)

Okręg 9

Sołectwo : Królewo: od nr 1 do nr 60, od nr 61 do nr 61A, od nr 117 do nr 120, od nr 122 do nr 122 I, od nr 124 do nr 125A, od nr 127 do nr 128, od nr 131 do nr 132 A, od nr 135 do nr 139A, od nr 141 do nr 149, od nr 152 do nr 157, od nr 160 do nr 160A, od nr 170 do nr 171, nr 174, nr 178.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Andrzej Jerzy Przondak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA CZERNIAKOWSKIEGO

0 (0,00%)

Okręg 10

SOŁECTWO: KRAJĘCZYN

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Tomasz Sawicki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA CZERNIAKOWSKIEGO

0 (0,00%)

Okręg 11

SOŁECTWO: PROBOSZCZEWICE

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Stanisław Wierzchowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA CZERNIAKOWSKIEGO

0 (0,00%)

Okręg 12

SOŁECTWO: OMIĘCINY

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Janusz Sosiński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA CZERNIAKOWSKIEGO

0 (0,00%)

Okręg 13

SOŁECTWO: ADAMOWO, SOŁECTWO JÓZEFOWO

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Waldemar Jacek Antosik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA CZERNIAKOWSKIEGO

0 (0,00%)

Okręg 14

Sołectwo: Stara Wrona

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Mirosław Kamiński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA CZERNIAKOWSKIEGO

0 (0,00%)

Okręg 15

Sołectwo: Ludwikowo, Sołectwo: Nowa Wrona

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Tomasz Pawęcki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA CZERNIAKOWSKIEGO

0 (0,00%)