Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Borów, Borucice, Budki, Nowy Besk, Szłapy
Pokaż więcej
Wioletta Aleksandra Jamrozińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA SOBCZYŃSKIEGO
13
(6,70%)
Zenon Antoni Czekalski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWY KUPIS-URBANIAK
66
(34,02%)
Ewa Teresa Jóźwiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYWRÓĆMY NORMALNOŚĆ I ROZWÓJ GMINIE GRABÓW
35
(18,04%)
Sławomir Antoni Jędrzejczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ SAMORZĄD
65
(33,51%)
Ewelina Kubiak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
15
(7,73%)
Okręg 2
Chorki, Gać, Golbice, Smolice
Pokaż więcej
Bartłomiej Łukasz Sochacki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA SOBCZYŃSKIEGO
11
(5,56%)
Janina Kazimiera Kowalska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNE FORUM SAMORZĄDOWE - POKOLENIA
13
(6,57%)
Ilona Krystyna Derkowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWY KUPIS-URBANIAK
20
(10,10%)
Jadwiga Teresa Sochacka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYWRÓĆMY NORMALNOŚĆ I ROZWÓJ GMINIE GRABÓW
3
(1,52%)
Sławomir Zbigniew Nowak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA JAGODZIŃSKIEGO
84
(42,42%)
Anna Małgorzata Starzyńska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ SAMORZĄD
37
(18,69%)
Jacek Piotr Pietrzak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
30
(15,15%)
Okręg 3
Kotków, Kotków Wymysłów, Radzyń
Pokaż więcej
Elżbieta Teresa Czupryniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYWRÓĆMY NORMALNOŚĆ I ROZWÓJ GMINIE GRABÓW
31
(18,34%)
Marcin Pijewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA JAGODZIŃSKIEGO
100
(59,17%)
Adam Boncela
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
38
(22,49%)
Okręg 4
Nowa Sobótka, Rochów, Rochówek, Stara Sobótka, Wygorzele
Pokaż więcej
Małgorzata Eleonora Matusiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA SOBCZYŃSKIEGO
39
(17,57%)
Sławomir Tański
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWY KUPIS-URBANIAK
12
(5,41%)
Wiesława Stefańska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYWRÓĆMY NORMALNOŚĆ I ROZWÓJ GMINIE GRABÓW
61
(27,48%)
Wioletta Halina Bauer
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA JAGODZIŃSKIEGO
67
(30,18%)
Renata Klementyna Rosiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ SAMORZĄD
23
(10,36%)
Bożena Katarzyna Maćczak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
20
(9,01%)
Okręg 5
Aleksandrówek, Filipów, Ksawerów, Ksawerówek, Odechów, Odechówek, Sobótka-Kolonia
Pokaż więcej
Stanisława Ewa Baraniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA SOBCZYŃSKIEGO
33
(24,26%)
Ryszard Henryk Królasik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNE FORUM SAMORZĄDOWE - POKOLENIA
12
(8,82%)
Przemysław Marcin Matczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWY KUPIS-URBANIAK
24
(17,65%)
Agnieszka Maria Grobelna
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA JAGODZIŃSKIEGO
23
(16,91%)
Krzysztof Sylwester Jóźwiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ SAMORZĄD
36
(26,47%)
Marek Stanisław Wasiak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
8
(5,88%)
Okręg 6
Jastrzębia, Kadzidłowa, Kadzidłowa-Adamów, Kadzidłowa-Borki, Kadzidłowa-Brzezinka, Kadzidłowa-Grabinka, Kadzidłowa-Karolewo, Kępina, Nowa Wieś, Osiny, Piotrkówek
Pokaż więcej
Stanisław Niewiadomski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWY KUPIS-URBANIAK
47
(25,68%)
Dorota Barbara Drzewiecka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYWRÓĆMY NORMALNOŚĆ I ROZWÓJ GMINIE GRABÓW
15
(8,20%)
Józef Drozdowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA JAGODZIŃSKIEGO
77
(42,08%)
Krzysztof Marczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ SAMORZĄD
16
(8,74%)
Robert Przemysław Krzyszczak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
28
(15,30%)
Okręg 7
Besiekiery, Janów, Olszewa, Ostrówek, Ostrówek Kontrowers, Pokrzywnia, Rybnik, Srebrna, Srebrna Wieś
Pokaż więcej
Michał Henryk Sobiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA SOBCZYŃSKIEGO
96
(45,28%)
Aleksandra Zalewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNE FORUM SAMORZĄDOWE - POKOLENIA
44
(20,75%)
Bogumiła Tamara Walczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWY KUPIS-URBANIAK
11
(5,19%)
Paweł Czajka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYWRÓĆMY NORMALNOŚĆ I ROZWÓJ GMINIE GRABÓW
22
(10,38%)
Agnieszka Monika Ziarkowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ SAMORZĄD
11
(5,19%)
Jacek Adam Kamiński
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
28
(13,21%)
Okręg 8
Biała Góra, Bugaj, Jamy, Kobyle, Pieczew, Polamy, Smardzew, Stanisławki, Źrebięta
Pokaż więcej
Jerzy Tadeusz Sobiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA SOBCZYŃSKIEGO
12
(7,10%)
Julianna Zofia Okoń
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNE FORUM SAMORZĄDOWE - POKOLENIA
14
(8,28%)
Leonard Mazurek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWY KUPIS-URBANIAK
22
(13,02%)
Henryk Pabin
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYWRÓĆMY NORMALNOŚĆ I ROZWÓJ GMINIE GRABÓW
42
(24,85%)
Wiesław Jakubowicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA JAGODZIŃSKIEGO
18
(10,65%)
Magdalena Gąsowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ SAMORZĄD
4
(2,37%)
Dariusz Bogdan Gąsowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
57
(33,73%)
Okręg 9
Byszew, Celinów, Goszczędza, Leszno
Pokaż więcej
Janusz Jakub Nikodemski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA SOBCZYŃSKIEGO
17
(7,17%)
Ryszard Lawenda
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNE FORUM SAMORZĄDOWE - POKOLENIA
8
(3,38%)
Wiesław Smuga
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWY KUPIS-URBANIAK
8
(3,38%)
Czesław Marczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYWRÓĆMY NORMALNOŚĆ I ROZWÓJ GMINIE GRABÓW
44
(18,57%)
Olga Konarska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA JAGODZIŃSKIEGO
86
(36,29%)
Monika Małgorzata Tomczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ SAMORZĄD
35
(14,77%)
Radosław Zdzisław Pawłowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
39
(16,46%)
Okręg 10
Brudzeń, Nagórki, Piaski, Teofilki
Pokaż więcej
Zbigniew Lasota
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA SOBCZYŃSKIEGO
64
(32,49%)
Stanisława Bauer
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNE FORUM SAMORZĄDOWE - POKOLENIA
14
(7,11%)
Marcin Markiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWY KUPIS-URBANIAK
26
(13,20%)
Leszek Wojciech Grobelny
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYWRÓĆMY NORMALNOŚĆ I ROZWÓJ GMINIE GRABÓW
31
(15,74%)
Justyna Tatiana Szewczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA JAGODZIŃSKIEGO
35
(17,77%)
Weronika Paulina Manecka
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
27
(13,71%)
Okręg 11
Grabów Kolonia: ul. Dąbska, ul. Łąkowa, ul. Polna, ul. Prucheniec, ul. Reymonta, ul. Targowa
Pokaż więcej
Anna Agnieszka Pawlak-Sochacka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA SOBCZYŃSKIEGO
17
(9,24%)
Piotr Paweł Malinowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNE FORUM SAMORZĄDOWE - POKOLENIA
11
(5,98%)
Andrzej Starczyński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWY KUPIS-URBANIAK
60
(32,61%)
Sylwia Maria Gnatowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA JAGODZIŃSKIEGO
39
(21,20%)
Renata Anna Walczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ SAMORZĄD
33
(17,93%)
Martyna Anna Wasiak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
24
(13,04%)
Okręg 12
Grabów Osada: ul. 1 Maja, ul. Kochanowskiego, ul. Ogrodowa, ul. Osiedlowa, ul. Plac Kościuszki
Pokaż więcej
Marian Józef Błaszczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA SOBCZYŃSKIEGO
30
(13,27%)
Dariusz Tracz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNE FORUM SAMORZĄDOWE - POKOLENIA
49
(21,68%)
Bogusław Kazimierz Pawlak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWY KUPIS-URBANIAK
19
(8,41%)
Zenon Aleksander Sokolski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYWRÓĆMY NORMALNOŚĆ I ROZWÓJ GMINIE GRABÓW
14
(6,19%)
Marcin Andrzej Pionko
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA JAGODZIŃSKIEGO
74
(32,74%)
Janina Józefa Władyka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ SAMORZĄD
26
(11,50%)
Iwona Bożena Borucka
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
14
(6,19%)
Okręg 13
Grabów Osada: ul. Górna, ul. Krośniewicka, ul. Łęczycka , ul. Mickiewicza, ul. Przedrynek, ul. Spółdzielcza, ul. Wschodnia, ul. Zielona
Pokaż więcej
Marcin Koliński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA SOBCZYŃSKIEGO
31
(19,38%)
Magdalena Katarzyna Michałowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNE FORUM SAMORZĄDOWE - POKOLENIA
8
(5,00%)
Wiesław Michał Pawlak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWY KUPIS-URBANIAK
13
(8,13%)
Czesław Kazimierz Krawczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYWRÓĆMY NORMALNOŚĆ I ROZWÓJ GMINIE GRABÓW
21
(13,13%)
Zbigniew Marian Ropelski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA JAGODZIŃSKIEGO
34
(21,25%)
Zenon Sylwester Bobrowicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ SAMORZĄD
38
(23,75%)
Dominik Kacper Radwański
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
15
(9,38%)
Okręg 14
Jaworów, Kurzjama, Pociecha, Potrzasków, Sławęcin
Pokaż więcej
Zenon Łopaciński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA SOBCZYŃSKIEGO
29
(14,65%)
Anna Dorota Głowacka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNE FORUM SAMORZĄDOWE - POKOLENIA
35
(17,68%)
Lucjan Sawicki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWY KUPIS-URBANIAK
27
(13,64%)
Jan Stolarczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYWRÓĆMY NORMALNOŚĆ I ROZWÓJ GMINIE GRABÓW
13
(6,57%)
Agnieszka Janina Skowrońska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA JAGODZIŃSKIEGO
23
(11,62%)
Krzysztof Jan Kowalski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
71
(35,86%)
Okręg 15
Bowętów, Kliny, Łyżki, Pusta Wieś, Stary Besk, Żaczki
Pokaż więcej
Katarzyna Ewa Marciniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA SOBCZYŃSKIEGO
8
(4,30%)
Stanisław Kłopecki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNE FORUM SAMORZĄDOWE - POKOLENIA
6
(3,23%)
Dominik Grzegorz Marciniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWY KUPIS-URBANIAK
8
(4,30%)
Grzegorz Jan Błaszczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA JAGODZIŃSKIEGO
70
(37,63%)
Tomasz Gruszczyński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ SAMORZĄD
6
(3,23%)
Rafał Rosiński
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
88
(47,31%)