Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Grabów

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Borów, Borucice, Budki, Nowy Besk, Szłapy

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Wioletta Aleksandra Jamrozińska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA SOBCZYŃSKIEGO

13 (6,70%)

Zenon Antoni Czekalski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWY KUPIS-URBANIAK

66 (34,02%)

Ewa Teresa Jóźwiak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYWRÓĆMY NORMALNOŚĆ I ROZWÓJ GMINIE GRABÓW

35 (18,04%)

Sławomir Antoni Jędrzejczak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ SAMORZĄD

65 (33,51%)

Ewelina Kubiak

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

15 (7,73%)

Okręg 2

Chorki, Gać, Golbice, Smolice

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Bartłomiej Łukasz Sochacki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA SOBCZYŃSKIEGO

11 (5,56%)

Janina Kazimiera Kowalska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNE FORUM SAMORZĄDOWE - POKOLENIA

13 (6,57%)

Ilona Krystyna Derkowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWY KUPIS-URBANIAK

20 (10,10%)

Jadwiga Teresa Sochacka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYWRÓĆMY NORMALNOŚĆ I ROZWÓJ GMINIE GRABÓW

3 (1,52%)

Sławomir Zbigniew Nowak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA JAGODZIŃSKIEGO

84 (42,42%)

Anna Małgorzata Starzyńska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ SAMORZĄD

37 (18,69%)

Jacek Piotr Pietrzak

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

30 (15,15%)

Okręg 3

Kotków, Kotków Wymysłów, Radzyń

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Elżbieta Teresa Czupryniak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYWRÓĆMY NORMALNOŚĆ I ROZWÓJ GMINIE GRABÓW

31 (18,34%)

Marcin Pijewski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA JAGODZIŃSKIEGO

100 (59,17%)

Adam Boncela

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

38 (22,49%)

Okręg 4

Nowa Sobótka, Rochów, Rochówek, Stara Sobótka, Wygorzele

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Małgorzata Eleonora Matusiak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA SOBCZYŃSKIEGO

39 (17,57%)

Sławomir Tański

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWY KUPIS-URBANIAK

12 (5,41%)

Wiesława Stefańska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYWRÓĆMY NORMALNOŚĆ I ROZWÓJ GMINIE GRABÓW

61 (27,48%)

Wioletta Halina Bauer

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA JAGODZIŃSKIEGO

67 (30,18%)

Renata Klementyna Rosiak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ SAMORZĄD

23 (10,36%)

Bożena Katarzyna Maćczak

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

20 (9,01%)

Okręg 5

Aleksandrówek, Filipów, Ksawerów, Ksawerówek, Odechów, Odechówek, Sobótka-Kolonia

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Stanisława Ewa Baraniak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA SOBCZYŃSKIEGO

33 (24,26%)

Ryszard Henryk Królasik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNE FORUM SAMORZĄDOWE - POKOLENIA

12 (8,82%)

Przemysław Marcin Matczak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWY KUPIS-URBANIAK

24 (17,65%)

Agnieszka Maria Grobelna

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA JAGODZIŃSKIEGO

23 (16,91%)

Krzysztof Sylwester Jóźwiak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ SAMORZĄD

36 (26,47%)

Marek Stanisław Wasiak

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

8 (5,88%)

Okręg 6

Jastrzębia, Kadzidłowa, Kadzidłowa-Adamów, Kadzidłowa-Borki, Kadzidłowa-Brzezinka, Kadzidłowa-Grabinka, Kadzidłowa-Karolewo, Kępina, Nowa Wieś, Osiny, Piotrkówek

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Stanisław Niewiadomski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWY KUPIS-URBANIAK

47 (25,68%)

Dorota Barbara Drzewiecka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYWRÓĆMY NORMALNOŚĆ I ROZWÓJ GMINIE GRABÓW

15 (8,20%)

Józef Drozdowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA JAGODZIŃSKIEGO

77 (42,08%)

Krzysztof Marczak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ SAMORZĄD

16 (8,74%)

Robert Przemysław Krzyszczak

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

28 (15,30%)

Okręg 7

Besiekiery, Janów, Olszewa, Ostrówek, Ostrówek Kontrowers, Pokrzywnia, Rybnik, Srebrna, Srebrna Wieś

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Michał Henryk Sobiński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA SOBCZYŃSKIEGO

96 (45,28%)

Aleksandra Zalewska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNE FORUM SAMORZĄDOWE - POKOLENIA

44 (20,75%)

Bogumiła Tamara Walczak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWY KUPIS-URBANIAK

11 (5,19%)

Paweł Czajka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYWRÓĆMY NORMALNOŚĆ I ROZWÓJ GMINIE GRABÓW

22 (10,38%)

Agnieszka Monika Ziarkowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ SAMORZĄD

11 (5,19%)

Jacek Adam Kamiński

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

28 (13,21%)

Okręg 8

Biała Góra, Bugaj, Jamy, Kobyle, Pieczew, Polamy, Smardzew, Stanisławki, Źrebięta

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jerzy Tadeusz Sobiński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA SOBCZYŃSKIEGO

12 (7,10%)

Julianna Zofia Okoń

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNE FORUM SAMORZĄDOWE - POKOLENIA

14 (8,28%)

Leonard Mazurek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWY KUPIS-URBANIAK

22 (13,02%)

Henryk Pabin

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYWRÓĆMY NORMALNOŚĆ I ROZWÓJ GMINIE GRABÓW

42 (24,85%)

Wiesław Jakubowicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA JAGODZIŃSKIEGO

18 (10,65%)

Magdalena Gąsowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ SAMORZĄD

4 (2,37%)

Dariusz Bogdan Gąsowski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

57 (33,73%)

Okręg 9

Byszew, Celinów, Goszczędza, Leszno

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Janusz Jakub Nikodemski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA SOBCZYŃSKIEGO

17 (7,17%)

Ryszard Lawenda

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNE FORUM SAMORZĄDOWE - POKOLENIA

8 (3,38%)

Wiesław Smuga

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWY KUPIS-URBANIAK

8 (3,38%)

Czesław Marczak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYWRÓĆMY NORMALNOŚĆ I ROZWÓJ GMINIE GRABÓW

44 (18,57%)

Olga Konarska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA JAGODZIŃSKIEGO

86 (36,29%)

Monika Małgorzata Tomczak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ SAMORZĄD

35 (14,77%)

Radosław Zdzisław Pawłowski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

39 (16,46%)

Okręg 10

Brudzeń, Nagórki, Piaski, Teofilki

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Zbigniew Lasota

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA SOBCZYŃSKIEGO

64 (32,49%)

Stanisława Bauer

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNE FORUM SAMORZĄDOWE - POKOLENIA

14 (7,11%)

Marcin Markiewicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWY KUPIS-URBANIAK

26 (13,20%)

Leszek Wojciech Grobelny

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYWRÓĆMY NORMALNOŚĆ I ROZWÓJ GMINIE GRABÓW

31 (15,74%)

Justyna Tatiana Szewczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA JAGODZIŃSKIEGO

35 (17,77%)

Weronika Paulina Manecka

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

27 (13,71%)

Okręg 11

Grabów Kolonia: ul. Dąbska, ul. Łąkowa, ul. Polna, ul. Prucheniec, ul. Reymonta, ul. Targowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Anna Agnieszka Pawlak-Sochacka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA SOBCZYŃSKIEGO

17 (9,24%)

Piotr Paweł Malinowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNE FORUM SAMORZĄDOWE - POKOLENIA

11 (5,98%)

Andrzej Starczyński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWY KUPIS-URBANIAK

60 (32,61%)

Sylwia Maria Gnatowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA JAGODZIŃSKIEGO

39 (21,20%)

Renata Anna Walczak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ SAMORZĄD

33 (17,93%)

Martyna Anna Wasiak

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

24 (13,04%)

Okręg 12

Grabów Osada: ul. 1 Maja, ul. Kochanowskiego, ul. Ogrodowa, ul. Osiedlowa, ul. Plac Kościuszki

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marian Józef Błaszczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA SOBCZYŃSKIEGO

30 (13,27%)

Dariusz Tracz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNE FORUM SAMORZĄDOWE - POKOLENIA

49 (21,68%)

Bogusław Kazimierz Pawlak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWY KUPIS-URBANIAK

19 (8,41%)

Zenon Aleksander Sokolski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYWRÓĆMY NORMALNOŚĆ I ROZWÓJ GMINIE GRABÓW

14 (6,19%)

Marcin Andrzej Pionko

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA JAGODZIŃSKIEGO

74 (32,74%)

Janina Józefa Władyka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ SAMORZĄD

26 (11,50%)

Iwona Bożena Borucka

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

14 (6,19%)

Okręg 13

Grabów Osada: ul. Górna, ul. Krośniewicka, ul. Łęczycka , ul. Mickiewicza, ul. Przedrynek, ul. Spółdzielcza, ul. Wschodnia, ul. Zielona

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marcin Koliński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA SOBCZYŃSKIEGO

31 (19,38%)

Magdalena Katarzyna Michałowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNE FORUM SAMORZĄDOWE - POKOLENIA

8 (5,00%)

Wiesław Michał Pawlak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWY KUPIS-URBANIAK

13 (8,13%)

Czesław Kazimierz Krawczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYWRÓĆMY NORMALNOŚĆ I ROZWÓJ GMINIE GRABÓW

21 (13,13%)

Zbigniew Marian Ropelski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA JAGODZIŃSKIEGO

34 (21,25%)

Zenon Sylwester Bobrowicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ SAMORZĄD

38 (23,75%)

Dominik Kacper Radwański

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

15 (9,38%)

Okręg 14

Jaworów, Kurzjama, Pociecha, Potrzasków, Sławęcin

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Zenon Łopaciński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA SOBCZYŃSKIEGO

29 (14,65%)

Anna Dorota Głowacka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNE FORUM SAMORZĄDOWE - POKOLENIA

35 (17,68%)

Lucjan Sawicki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWY KUPIS-URBANIAK

27 (13,64%)

Jan Stolarczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYWRÓĆMY NORMALNOŚĆ I ROZWÓJ GMINIE GRABÓW

13 (6,57%)

Agnieszka Janina Skowrońska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA JAGODZIŃSKIEGO

23 (11,62%)

Krzysztof Jan Kowalski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

71 (35,86%)

Okręg 15

Bowętów, Kliny, Łyżki, Pusta Wieś, Stary Besk, Żaczki

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Katarzyna Ewa Marciniak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA SOBCZYŃSKIEGO

8 (4,30%)

Stanisław Kłopecki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNE FORUM SAMORZĄDOWE - POKOLENIA

6 (3,23%)

Dominik Grzegorz Marciniak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWY KUPIS-URBANIAK

8 (4,30%)

Grzegorz Jan Błaszczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA JAGODZIŃSKIEGO

70 (37,63%)

Tomasz Gruszczyński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ SAMORZĄD

6 (3,23%)

Rafał Rosiński

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

88 (47,31%)