Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady powiatu - łódzki wschodni

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

gmina Tuszyn

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Monika Dorota Oleksiewicz
    229 (4,74%)
  2. 1 Grzegorz Zygmunt Busiakiewicz
    200 (4,14%)
  3. 3 Jadwiga Beata Fałek
    116 (2,40%)
  4. 4 Adam Tomasz Stawiany
    45 (0,93%)
  5. 5 Czesław Zbigniew Kacperski
    58 (1,20%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 1 Jan Bandos
    60 (1,24%)
  2. 4 Eugeniusz Wincenty Stasinowski
    101 (2,09%)
  3. 2 Maria Pokorska
    86 (1,78%)
  4. 3 Grzegorz Piotr Pigłowski
    36 (0,74%)
  5. 5 Katarzyna Urszula Tutejczyk
    14 (0,29%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 4 Anna Elżbieta Kwaśniewska
    117 (2,42%)
  2. 2 Aleksandra Elżbieta Berezińska
    410 (8,48%)
  3. 1 Sylwester Golus
    575 (11,90%)
  4. 5 Romuald Adam Bladowski
    282 (5,83%)
  5. 3 Bogumił Tadeusz Skorupski
    439 (9,08%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 4 Izabela Anna Janowska-Olasik
    129 (2,67%)
  2. 2 Halina Modzelewska
    134 (2,77%)
  3. 5 Tadeusz Słowiński
    35 (0,72%)
  4. 1 Tadeusz Stanisław Walas
    791 (16,37%)
  5. 3 Ewa Kotecka
    367 (7,59%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY POWIAT

kandydatliczba głosów

  1. 1 Barbara Agnieszka Krawczyk-Podlecka
    318 (6,58%)
  2. 2 Ryszard Klepacz
    46 (0,95%)
  3. 4 Agnieszka Barbara Pawlak
    39 (0,81%)
  4. 3 Marek Władysław Pawlak
    33 (0,68%)
  5. 5 Adam Gabriel Kosmala
    173 (3,58%)

Okręg 2

gminy: Brójce i Rzgów

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 5 Radosław Krzysztof Bartosik
    38 (0,48%)
  2. 6 Marcin Gabara
    80 (1,01%)
  3. 2 Klaudia Czesława Zaborowska-Gorzkiewicz
    804 (10,11%)
  4. 4 Urszula Ewa Sabela
    113 (1,42%)
  5. 3 Paweł Pruchnicki
    25 (0,31%)
  6. 1 Ewa Małgorzata Gładysz
    1 183 (14,88%)
  7. 7 Paulina Ewa Nowak
    47 (0,59%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 1 Mariusz Rutecki
    114 (1,43%)
  2. 2 Ewa Anna Orylska-Mardofel
    33 (0,41%)
  3. 3 Hieronim Krzysztof Rakowski
    40 (0,50%)
  4. 5 Remigiusz Janusz Ignaczak
    27 (0,34%)
  5. 4 Mariola Mikołajczyk
    90 (1,13%)
  6. 6 Anna Wielgosz
    105 (1,32%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 7 Robert Rafał Górecki
    167 (2,10%)
  2. 1 Edyta Beata Waprzko
    1 743 (21,92%)
  3. 2 Mirosław Sławomir Sójka
    649 (8,16%)
  4. 3 Dorota Roman
    286 (3,60%)
  5. 5 Elżbieta Barbara Redzynia
    234 (2,94%)
  6. 4 Łukasz Przemysław Krawiec
    58 (0,73%)
  7. 6 Bolesław Andrzej Domiński
    128 (1,61%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 3 Katarzyna Anna Laskowska
    172 (2,16%)
  2. 5 Jolanta Nina Majer
    115 (1,45%)
  3. 4 Marek Andrzej Becht
    58 (0,73%)
  4. 1 Marta Katarzyna Stasiak
    942 (11,85%)
  5. 2 Patryk Kamil Słowik
    220 (2,77%)
  6. 7 Anna Ewa Poczta
    50 (0,63%)
  7. 6 Szymon Łukasz Machnicki
    34 (0,43%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY POWIAT

kandydatliczba głosów

  1. 1 Monika Jadwiga Sójka
    225 (2,83%)
  2. 2 Jacek Bojanowski
    102 (1,28%)
  3. 3 Aleksandra Bogdan-Turkiewicz
    70 (0,88%)

Okręg 3

gminy: Andrespol i Nowosolna

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 1 Tomasz Wiesław Bystroński
    554 (6,57%)
  2. 2 Małgorzata Kopczyńska-Żeno
    93 (1,10%)
  3. 3 Renata Balcerak
    54 (0,64%)
  4. 4 Leokadia Szeleszczyk
    10 (0,12%)
  5. 5 Jan Domagała
    26 (0,31%)
  6. 7 Damian Tomasz Lesiak
    33 (0,39%)
  7. 6 Sławomir Marian Zarębski
    76 (0,90%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 2 Daniel Wojciech Kuc
    64 (0,76%)
  2. 5 Joanna Gala
    31 (0,37%)
  3. 7 Grzegorz Adam Stępień
    41 (0,49%)
  4. 3 Anna Maria Tyszkiewicz
    67 (0,79%)
  5. 1 Zofia Sójka
    829 (9,83%)
  6. 4 Jolanta Krystyna Mozer
    108 (1,28%)
  7. 6 Wojciech Jan Śliski
    11 (0,13%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Tomasz Eugeniusz Migdalski
    572 (6,78%)
  2. 5 Mirosław Jan Owczarek
    424 (5,03%)
  3. 4 Angelika Ewa Jeziorska
    288 (3,42%)
  4. 3 Monika Katarzyna Sudomir-Korzeniowska
    123 (1,46%)
  5. 6 Halina Maria Otto
    81 (0,96%)
  6. 7 Tomasz Surowiec
    176 (2,09%)
  7. 2 Regina Wacława Piątkowska
    449 (5,33%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 5 Lucyna Malska
    94 (1,11%)
  2. 3 Marcin Sebastian Komorowski
    119 (1,41%)
  3. 4 Sebastian Kaliciński
    60 (0,71%)
  4. 6 Anna Paulina Otocka
    148 (1,76%)
  5. 1 Paweł Jakub Pomorski
    865 (10,26%)
  6. 7 Jan Szymon Urbański
    115 (1,36%)
  7. 2 Małgorzata Stasiak
    295 (3,50%)

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „RAZEM DLA GMINY”

kandydatliczba głosów

  1. 1 Agnieszka Regina Biała
    548 (6,50%)
  2. 4 Bogdan Zbigniew Grad
    95 (1,13%)
  3. 3 Jakub Krzysztof Sikorski
    129 (1,53%)
  4. 2 Halina Eugenia Wierzbicka-Gruda
    305 (3,62%)
  5. 6 Sławomir Turek
    53 (0,63%)
  6. 5 Beata Katarzyna Wysocka
    64 (0,76%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY POWIAT

kandydatliczba głosów

  1. 2 Małgorzata Ewa Pluta
    215 (2,55%)
  2. 5 Jan Antoni Czyżykowski
    69 (0,82%)
  3. 7 Zbigniew Tadeusz Zuchmański
    94 (1,11%)
  4. 1 Elżbieta Zofia Ciesielska
    607 (7,20%)
  5. 6 Jan Henryk Kieler
    32 (0,38%)
  6. 4 Alina Garnys
    59 (0,70%)
  7. 3 Elżbieta Żaczek
    355 (4,21%)

Okręg 4

gmina Koluszki

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 1 Michał Jarosław Suwalski
    469 (4,39%)
  2. 2 Włodzimierz Wójciak
    106 (0,99%)
  3. 5 Feliks Józef Bińkowski
    70 (0,66%)
  4. 4 Sławomir Filipiak
    159 (1,49%)
  5. 3 Jadwiga Urszula Sałata
    80 (0,75%)
  6. 8 Lechosław Marek Świerczyński
    203 (1,90%)
  7. 6 Jolanta Truszczyńska
    27 (0,25%)
  8. 7 Alicja Lauk-Kurek
    39 (0,37%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 1 Andrzej Antoni Opala
    1 310 (12,26%)
  2. 3 Bogumiła Gontarz
    215 (2,01%)
  3. 4 Piotr Maciej Mróz
    94 (0,88%)
  4. 2 Mariola Garnys-Jaskóła
    101 (0,95%)
  5. 6 Paulina Stanisława Adamczewska
    61 (0,57%)
  6. 5 Zbigniew Piotr Osiowy
    46 (0,43%)
  7. 7 Włodzimierz Chmielak
    23 (0,22%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 7 Wiktor Nogalski
    61 (0,57%)
  2. 3 Anna Spychalska
    149 (1,39%)
  3. 1 Mariusz Kotynia
    1 773 (16,60%)
  4. 2 Jarosław Grzegorz Sobieszek
    448 (4,19%)
  5. 4 Marcin Andrzej Włodarczyk
    238 (2,23%)
  6. 5 Lidia Jastrzębska
    86 (0,81%)
  7. 6 Katarzyna Elżbieta Czapnik
    198 (1,85%)
  8. 8 Piotr Wojciech Kaczmarek
    263 (2,46%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 4 Mariusz Rafał Wilkowiecki
    24 (0,22%)
  2. 3 Iwona Anna Maroszyńska
    36 (0,34%)
  3. 5 Bożena Elżbieta Pomorska
    14 (0,13%)
  4. 7 Adam Kotynia
    133 (1,24%)
  5. 1 Tobiasz Krzysztof Puchalski
    296 (2,77%)
  6. 2 Mariola Zrobek
    153 (1,43%)
  7. 6 Maria Libera
    14 (0,13%)

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „RAZEM DLA GMINY”

kandydatliczba głosów

  1. 4 Edyta Katarzyna Szeleszczyk
    348 (3,26%)
  2. 5 Mateusz Sylwester Jaśkiewicz
    407 (3,81%)
  3. 6 Katarzyna Barbara Skibińska
    362 (3,39%)
  4. 2 Mateusz Karwowski
    1 346 (12,60%)
  5. 7 Aneta Sylwia Mrówka
    221 (2,07%)
  6. 3 Jolanta Maria Majka
    98 (0,92%)
  7. 8 Krzysztof Edward Pietrzyk
    254 (2,38%)
  8. 1 Sławomir Marek Sokołowski
    758 (7,10%)