Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Dzierzkowice

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Sołectwo Terpentyna

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Arkadiusz Zaborowski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

77 (37,75%)

Henryk Bronisław Tokarski

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

127 (62,25%)

Okręg 2

Sołectwo Dzierzkowice-Góry

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Krzysztof Bańka

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

77 (52,38%)

Aneta Piekarz

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

70 (47,62%)

Okręg 3

Sołectwo Dzierzkowice-Rynek

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Kamil Zdzisław Wójtowicz

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

56 (37,33%)

Dorota Renata Kwiatek

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

94 (62,67%)

Okręg 4

Sołectwo Dębina i Sołectwo Sosnowa Wola

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Stanisław Pietroń

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

0 (0,00%)

Okręg 5

Sołectwo Dzierzkowice-Wola: od nr domu 1 do nr domu 67A i od nr domu 207 do nr 232

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Stanisława Piotrowska

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

0 (0,00%)

Okręg 6

Sołectwo Dzierzkowice-Wola: od nr domu 68 do nr domu 206

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Wiesław Jan Styliński

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

0 (0,00%)

Okręg 7

Sołectwo Ludmiłówka: od nr domu 19 do nr domu 128 i od nr domu 232 do nr domu 235

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Justyna Izabela Grzesiak

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

11 (7,97%)

Dariusz Latos

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

77 (55,80%)

Grzegorz Robert Porębski

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

50 (36,23%)

Okręg 8

Sołectwo Ludmiłówka: od nr domu 1 do nr domu 18 i od nr domu 129 do nr domu 231

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Dorota Mazurek

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

0 (0,00%)

Okręg 9

Sołectwo Wyżnica-Kolonia

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Zbigniew Winiarczyk

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

103 (55,38%)

Piotr Duda

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

83 (44,62%)

Okręg 10

Sołectwo Wyżnica

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Krzysztof Wiesław Paziak

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

0 (0,00%)

Okręg 11

Sołectwo Wyżnianka i Wyżnianka-Kolonia

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Artur Jerzy Jastrzębski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

109 (51,17%)

Krzysztof Grzegorz Paluch

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

104 (48,83%)

Okręg 12

Sołectwo Dzierzkowice-Zastawie: od nr domu 1 do nr domu 61A i od nr domu 172 do nr domu 189

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Wojciech Racławski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

23 (23,96%)

Anna Tes

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

73 (76,04%)

Okręg 13

Sołectwo Dzierzkowice-Zastawie: od nr domu 62 do nr domu 171

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Grzegorz Wisiński

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

0 (0,00%)

Okręg 14

Sołectwo Dzierzkowice-Podwody: od nr domu 1 do nr domu 61 i od nr domu 170 do nr domu 184 Sołectwo Krzywie

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Grzegorz Ludwik Płecha

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

36 (29,51%)

Artur Stanisław Grudziński

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

86 (70,49%)

Okręg 15

Sołectwo Dzierzkowice-Podwody: od nr domu 61A do nr domu 169

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Justyna Anna Bielak

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

76 (54,68%)

Tomasz Bis

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

63 (45,32%)