Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Siepraw

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Część sołectwa Siepraw I-ulice: Graniczna, Jabłoniowa, Jagodowa, Krajobrazowa, Krakowska (numery nieparzyste począwszy od nr 105 oraz numery parzyste począwszy od nr 108), Kręta, Królewska numery nieparzyste od nr 41 oraz numery parzyste począwszy od nr 24) Mostowa, Rajska

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Paulina Monika Barcik

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

78 (34,21%)

Andrzej Witold Dziura

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNY SIEPRAW

150 (65,79%)

Okręg 2

Część sołectwa Siepraw I-ulice: Cicha, Dobra (numery nieparzyste począwszy od nr 81 oraz numery parzyste począwszy od nr 46), Krakowska (numery nieparzyste spośród nr 27 - 103 oraz numery parzyste spośród numerów 24 - 106), Na Wzgórzu, Parkowa, Smyków, Zachodnia

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marzena Szczurek

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

62 (39,74%)

Leokadia Sawczuk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNY SIEPRAW

94 (60,26%)

Okręg 3

Część sołectwa Siepraw I-ulice: Boczna, Dobra (numery nieparzyste spośród nr 1 - 79 oraz numery parzyste spośród nr 2 - 44), Jana Pawła II (wszystkie numery w przedziale od 1 do 18), Krakowska (numery nieparzyste spośród nr 1 - 25 oraz numery parzyste spośród nr 2 - 22), Królewska (numery nieparzyste spośród nr 1 - 39 oraz numery parzyste spośród nr 2 - 22), Kwiatowa, Lipowa, Młyńska, Przemysłowa, Urocza

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marek Durlatka

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

61 (28,24%)

Bożena Ożóg

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNY SIEPRAW

116 (53,70%)

Tomasz Dyrda

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

39 (18,06%)

Okręg 4

Część sołectwa Siepraw II-ulice: Akacjowa, Jana Pawła II (wszystkie numery począwszy od nr 19), Kawęciny, Modrzewiowa, Myśliwska (numery nieparzyste począwszy od nr 111 oraz numery parzyste począwszy od nr 146), Na Grobli (wszystkie numery w przedziale od 1 do 12), Ogrodowa, Prosta, Stawowa, Wielicka, Zielona (numery nieparzyste spośród nr 1 - 13 oraz numery parzyste spośród nr 2 - 6)

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Adam Bułka

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

67 (28,63%)

Aleksander Zbigniew Suder

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNY SIEPRAW

167 (71,37%)

Okręg 5

Część sołectwa Siepraw II-ulice: Górska, Jasna, Ks. J. Przytockiego, Myśliwska (numery nieparzyste spośród nr 1 - 109 oraz numery parzyste spośród nr 2 - 144), Polna, Św. Marcina, Św. Michała Archanioła, Zagórze, Zielona (numery nieparzyste począwszy od nr 15 oraz numery parzyste począwszy od nr 8)

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Edyta Justyna Pietrzyk

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

106 (37,06%)

Barbara Grażyna Matoga

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNY SIEPRAW

180 (62,94%)

Okręg 6

Część sołectwa Siepraw II-ulice: Azaliowa, Dębowa, Długa, Galicyjska, Różana, Staropolska, Wesoła

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Piotr Andrzej Płachta

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

102 (46,15%)

Jadwiga Barbara Rodak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNY SIEPRAW

119 (53,85%)

Okręg 7

Część sołectwa Siepraw III-ulice: Anieli Salawy (numery nieparzyste począwszy od nr 25 oraz numery nieparzyste począwszy od nr 100), Brzeg, Bukowa, Gajowa, Kalinowa (numery nieparzyste spośród nr 1 - 23 oraz numery parzyste spośród nr 2 - 60), Pogodna, Topolowa, Wiśnicz, Wrzosowa (numery nieparzyste spośród nr 1 - 17 oraz numery parzyste spośród nr 2 - 52), Za Górą, Zacisze

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Iwona Małgorzata Michalik

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

126 (42,28%)

Piotr Adam Nowak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNY SIEPRAW

172 (57,72%)

Okręg 8

Część sołectwa Siepraw III-ulice: Anieli Salawy (numery nieparzyste spośród nr 1 - 23 oraz numery parzyste spośród nr 2 - 98), Biskupia, Brzozowa, Kalinowa (numery nieparzyste począwszy od nr 25 oraz numery parzyste począwszy od nr 62), Myślenicka, Na Grobli (wszystkie numery począwszy od nr 13), Słowiańska, Wrzosowa (numery nieparzyste począwszy od nr 19 oraz numery parzyste począwszy od nr 54), Zakątek, Zarusinki

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Beata Grochal

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

121 (36,67%)

Elżbieta Janina Wielgus-Młynarska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNY SIEPRAW

209 (63,33%)

Okręg 9

Sołectwo Łyczanka

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Anna Pietrzyk

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

138 (43,95%)

Józef Stanisław Rozwadowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNY SIEPRAW

176 (56,05%)

Okręg 10

Część sołectwa Czechówka-ulice: Akacjowa, Jordana, Kolonia, Łąkowa, Prosta, Spacerowa, Spokojna, Szkolna (wszystkie numery od 1 do 84), Wielicka, Wspólna, Zarusinki

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Monika Maria Gądek

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

92 (31,72%)

Halina Noworyta

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNY SIEPRAW

198 (68,28%)

Okręg 11

Część sołectwa Czechówka-ulice: Dobczycka, Kamieniec, Krótka, Słoneczna, Szkolna (wszystkie numery począwszy od nr 85)

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Małgorzata Ewa Gubała

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

43 (20,57%)

Marek Stagraczyński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNY SIEPRAW

166 (79,43%)

Okręg 12

Część sołectwa Zakliczyn-ulice: Bieżanów, Jordana, Ks. W. Brandysiewicza (numery nieparzyste spośród 1 - 13 oraz numery parzyste spośród 2 - 24), Nad Zalewem, Starowiejska, Stroma (wszystkie numery nieparzyste począwszy od nr 7 oraz numery parzyste począwszy od nr 12), W. Iwaszkiewicza (wszystkie numery nieparzyste począwszy od nr 87 oraz numery parzyste począwszy od nr 98), Zadziele

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Konrad Mateusz Urbanik

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

169 (66,27%)

Paweł Andrzej Nowak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNY SIEPRAW

86 (33,73%)

Okręg 13

Część sołectwa Zakliczyn-ulice: Cichy Kącik, Kamionka (numery nieparzyste spośród nr 1 - 37 oraz numery parzyste spośród nr 2 - 20), Kasztanowa (numery nieparzyste spośród nr 1 - 27 oraz numery parzyste spośród nr 2 - 20), Myślenicka, Św. Floriana, W. Iwaszkiewicza (numery nieparzyste spośród nr 1 - 85 oraz numery parzyste spośród nr 2 - 96), Wspólna, Zarusinki

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Paweł Piotr Ślusarczyk

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

84 (38,89%)

Janina Lejda

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNY SIEPRAW

132 (61,11%)

Okręg 14

Część sołectwa Zakliczyn-ulice: Jodłowa, Kamionka (numery nieparzyste począwszy od nr 155 oraz numery parzyste począwszy od nr 236), Kasztanowa (numery nieparzyste począwszy od nr 29 oraz numery parzyste począwszy od nr 22), Kościelna, Ks. W. Brandysiewicza (numery nieparzyste począwszy od nr 15 oraz numery parzyste począwszy od nr 26), Pakuz, Podgórska (numery nieparzyste począwszy od nr 55 oraz numery parzyste począwszy od nr 46), Podlesie, Stroma (numery nieparzyste spośród nr 1 - 5 oraz numery parzyste spośród nr 2 - 10), Zagrody

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marian Mitan

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

102 (50,25%)

Kazimierz Józef Kiszka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNY SIEPRAW

101 (49,75%)

Okręg 15

Część sołectwa Zakliczyn-ulice: Czarny Las, Czerwona Góra, Kamionka (numery nieparzyste spośród nr 39 - 153 oraz numery parzyste spośród nr 22 - 234), Podgórska (numery nieparzyste spośród nr 1 - 53 oraz numery parzyste spośród nr 2 - 44), Widokowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Zofia Piotrowicz

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

94 (41,78%)

Leszek Władysław Wierzba

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNY SIEPRAW

131 (58,22%)