Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady powiatu - polkowicki

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Miasto i Gmina Polkowice

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 4 Agnieszka Tobiś
    39 (0,35%)
  2. 1 Piotr Mieczysław Walkiewicz
    120 (1,07%)
  3. 2 Izabela Magdalena Ludwicka
    32 (0,28%)
  4. 3 Mieczysław Pędlowski
    54 (0,48%)
  5. 5 Adam Rafał Kleczkowski
    38 (0,34%)
  6. 6 Monika Anna Kowalczyk
    63 (0,56%)
  7. 7 Anna Karolina Kurczewska-Woźniak
    13 (0,12%)
  8. 8 Tomasz Piotr Pogorzelec
    35 (0,31%)

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „POROZUMIENIE DLA MIESZKAŃCÓW POLKOWIC”

kandydatliczba głosów

  1. 4 Marianna Janina Dąbrowska
    282 (2,51%)
  2. 1 Marek Andrzej Tramś
    1 114 (9,91%)
  3. 3 Andrzej Stanisław Bełda
    606 (5,39%)
  4. 5 Michał Lenczuk
    305 (2,71%)
  5. 2 Arkadiusz Mirosław Bloch
    389 (3,46%)
  6. 6 Włodzimierz Henryk Liberski
    289 (2,57%)
  7. 7 Zbigniew Gołębiowski
    152 (1,35%)
  8. 8 Monika Marta Malig-Kikut
    294 (2,62%)
  9. 9 Mariola Renata Perz
    200 (1,78%)
  10. 10 Beata Urszula Betka
    277 (2,46%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 4 Norbert Stanisław Wende
    106 (0,94%)
  2. 5 Ewa Katarzyna Jadczyk
    75 (0,67%)
  3. 3 Stanisława Krawczyszyn
    110 (0,98%)
  4. 2 Iwona Marta Marciniak
    524 (4,66%)
  5. 1 Jan Zarzycki
    1 191 (10,60%)
  6. 8 Piotr Jerzy Kowalik
    224 (1,99%)
  7. 10 Alicja Maria Ondyć
    147 (1,31%)
  8. 9 Zbigniew Piotr Pisulski
    55 (0,49%)
  9. 6 Wioletta Kazimiera Pleszka
    303 (2,70%)
  10. 7 Malwina Sokołowska-Weres
    43 (0,38%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 2 Sabina Leokadia Lipiec
    29 (0,26%)
  2. 3 Tomasz Łukasz Synowiec
    69 (0,61%)
  3. 4 Beata Teresa Zalewska
    64 (0,57%)
  4. 6 Robert Ireneusz Harenza
    16 (0,14%)
  5. 1 Remigiusz Maciej Kubowicz
    204 (1,82%)
  6. 8 Marek Władysław Chudy
    0 (0%)
  7. 10 Dagmara Elżbieta Kubowicz
    35 (0,31%)
  8. 5 Barbara Magdalena Wajer
    16 (0,14%)
  9. 7 Renata Elżbieta Koptyńska-Nieroda
    40 (0,36%)
  10. 9 Agnieszka Michalec
    25 (0,22%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZE POLKOWICE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Krzysztof Nester
    699 (6,22%)
  2. 4 Jan Wojtowicz
    413 (3,68%)
  3. 3 Izabela Ewa Bukała
    223 (1,98%)
  4. 1 Bogusław Dariusz Godlewski
    1 394 (12,40%)
  5. 5 Agnieszka Magdalena Brot
    60 (0,53%)
  6. 6 Rafał Ślufarski
    218 (1,94%)
  7. 7 Justyna Agnieszka Adamczyk
    170 (1,51%)
  8. 9 Janina Daniela Samborska - Suchodolska
    101 (0,90%)
  9. 8 Kazimierz Karol Trojanowski
    74 (0,66%)
  10. 10 Tomasz Paweł Borkowski
    300 (2,67%)

Okręg 2

Miasto i Gmina Chocianów

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Beata Edyta Rolska
    413 (6,88%)
  2. 5 Mikołaj Eugeniusz Bobiński
    333 (5,55%)
  3. 3 Marcelina Ewa Falkiewicz
    415 (6,91%)
  4. 4 Katarzyna Ślipko
    190 (3,16%)
  5. 6 Paweł Maciej Najdek
    144 (2,40%)
  6. 1 Franciszek Skibicki
    638 (10,63%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 4 Mirosław Adam Wolan
    195 (3,25%)
  2. 6 Franciszek Bereżański
    163 (2,71%)
  3. 3 Małgorzata Tarasiuk
    242 (4,03%)
  4. 1 Marianna Stefania Kowalska
    506 (8,43%)
  5. 2 Jacek Rafał Zborowski
    99 (1,65%)
  6. 5 Justyna Maria Bekieszczuk
    93 (1,55%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 2 Jan Mazur
    154 (2,56%)
  2. 3 Anna Jabłońska
    453 (7,54%)
  3. 4 Jolanta Grażyna Komarek
    111 (1,85%)
  4. 1 Henryk Czekajło
    639 (10,64%)
  5. 5 Małgorzata Teresa Pawlik
    262 (4,36%)
  6. 6 Andrzej Eugeniusz Płotnicki
    427 (7,11%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Katarzyna Monika Pikulska-Danis
    316 (5,26%)
  2. 2 Andrzej Janowiak
    90 (1,50%)
  3. 3 Danuta Irena Grech-Janowiak
    121 (2,02%)

Okręg 3

Gmina i Miasto Przemków

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 3 Andrzej Adam Samosiuk
    189 (5,71%)
  2. 1 Wanda Żuchowska
    530 (16,01%)
  3. 5 Marzena Ewa Biała
    465 (14,05%)
  4. 2 Stefan Dudra
    664 (20,06%)
  5. 4 Marek Cieślak
    66 (1,99%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Ewa Mazan
    323 (9,76%)
  2. 2 Sławomir Dryja
    204 (6,16%)
  3. 3 Krzysztof Kapłon
    252 (7,61%)
  4. 4 Janusz Henryk Krupski
    78 (2,36%)
  5. 5 Aniela Józefa Klita
    75 (2,27%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 5 Henryk Cirka
    53 (1,60%)
  2. 4 Iwona Pawelec
    46 (1,39%)
  3. 3 Tadeusz Muszyński
    29 (0,88%)
  4. 2 Jadwiga Irena Dziadykiewicz
    124 (3,75%)
  5. 1 Mariusz Witold Krysztopolski
    212 (6,40%)

Okręg 4

Gmina Gaworzyce, Gmina Grębocice, Gmina Radwanice

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Roman Marek Rutkowski
    1 372 (22,28%)
  2. 1 Kamil Piotr Ciupak
    1 661 (26,98%)
  3. 6 Oskar Szkudło
    392 (6,37%)
  4. 5 Hanna Dębska
    198 (3,22%)
  5. 3 Izabela Ewa Jokiel
    564 (9,16%)
  6. 4 Anna Mariola Sojka
    79 (1,28%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 3 Paweł Arkadiusz Frątczak
    75 (1,22%)
  2. 1 Grzegorz Dariusz Saja
    298 (4,84%)
  3. 2 Małgorzata Wiatkowska
    114 (1,85%)
  4. 4 Agnieszka Sylwia Olchowska
    48 (0,78%)
  5. 6 Kornelia Kozłowska
    24 (0,39%)
  6. 5 Bogdan Jan Szocik
    112 (1,82%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 5 Czesława Lebioda
    108 (1,75%)
  2. 4 Mieczysław Garnek
    78 (1,27%)
  3. 2 Magdalena Machaj
    230 (3,74%)
  4. 1 Tadeusz Kazimierz Flak
    417 (6,77%)
  5. 6 Renata Podgórska
    108 (1,75%)
  6. 3 Zbigniew Cirko
    279 (4,53%)