Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Białobrzegi

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Część sołectwa Białobrzegi prawa strona, budynki od nr 1 do nr 143c.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Łukasz Julian Świątoniowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ROZWÓJ GMINY”

118 (45,04%)

Robert Tomasz Leja

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

144 (54,96%)

Okręg 2

Część sołectwa Białobrzegi prawa strona, budynki od nr 144 do nr 217

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Stanisław Chudzik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ROZWÓJ GMINY”

132 (72,93%)

Agata Krystyna Szczyrba

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

49 (27,07%)

Okręg 3

Część sołectwa Białobrzegi prawa strona, budynki od nr 218 do nr 328

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Bogdan Jan Prajs

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ROZWÓJ GMINY”

113 (56,50%)

Stanisława Janusz

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

87 (43,50%)

Okręg 4

Część sołectwa Białobrzegi lewa strona, budynki od nr 329 do nr 397 oraz od nr 505 do końca numeracji

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Agnieszka Wojnar

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ROZWÓJ GMINY”

133 (68,56%)

Wojciech Józef Lorenc

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

61 (31,44%)

Okręg 5

Część sołectwa Białobrzegi lewa strona, budynki od nr 401 do nr 504

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Stanisław Golak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ROZWÓJ GMINY”

127 (67,20%)

Krzysztof Kawa

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

62 (32,80%)

Okręg 6

Część sołectwa Wola Dalsza, budynki od nr 1 do nr 186a

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Wanda Zdąbłarz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ROZWÓJ GMINY”

116 (57,71%)

Paweł Dariusz Jasiukiewicz

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

85 (42,29%)

Okręg 7

Część sołectwa Wola Dalsza, budynki od nr 187 do nr 317 oraz od nr 460 do 574 a

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Bogusław Potęga

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ROZWÓJ GMINY”

131 (61,79%)

Ireneusz Gałka

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

81 (38,21%)

Okręg 8

Część sołectwa Wola Dalsza, budynki od nr 318 do nr 459 oraz od numeru 575 do końca numeracji

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Zofia Kuźniar

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ROZWÓJ GMINY”

124 (49,60%)

Rafał Roman Wanowicz

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

126 (50,40%)

Okręg 9

Sołectwo Korniaktów Północny

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Mieczysław Żak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ROZWÓJ GMINY”

0 (0,00%)

Okręg 10

Część sołectwa Budy Łańcuckie lewa strona, budynki od nr 203 do nr 341

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Mieczysław Sławomir Kukulski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ROZWÓJ GMINY”

131 (54,13%)

Rafał Paweł Bagienko

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

111 (45,87%)

Okręg 11

Część sołectwa Budy Łańcuckie lewa strona, budynki od nr 342 do końca numeracji

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Adam Nawrot

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ROZWÓJ GMINY”

97 (46,41%)

Piotr Damian Stafiej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

112 (53,59%)

Okręg 12

Sołectwo Korniaktów Południowy

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Antoni Jan Kluz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ROZWÓJ GMINY”

123 (68,72%)

Ireneusz Antoni Kiełb

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

56 (31,28%)

Okręg 13

Sołectwo Budy Łańcuckie prawa strona

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Roman Niźnik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ROZWÓJ GMINY”

151 (51,89%)

Mariusz Rydzik

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

140 (48,11%)

Okręg 14

Część sołectwa Dębina, budynki od nr 1 do nr 112c

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Witold Tomasz Malski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ROZWÓJ GMINY”

188 (72,59%)

Alfred Dziaduś

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

71 (27,41%)

Okręg 15

Część sołectwa Dębina, budynki od nr 113 do końca numeracji

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jerzy Józef Świętoniowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ROZWÓJ GMINY”

0 (0,00%)