Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Pokrzywnica

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Sołectwo: Dzierżenin miejscowości: Dzierżenin, Klusek

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Katarzyna Kryszkiewicz

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

129 (60,56%)

Anna Bożena Skok

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

84 (39,44%)

Okręg 2

Sołectwa: Gzowo, Strzyże, Świeszewo

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Wiesława Gronczewska

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

104 (63,41%)

Michał Ciecierski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

60 (36,59%)

Okręg 3

Sołectwa: Karniewek, Pogorzelec

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jacek Ambroziak

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

82 (54,30%)

Marcin Wiśniewski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

69 (45,70%)

Okręg 4

Sołectwa: Murowanka, Trzepowo

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Krzysztof Józef Lubelski

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

75 (57,69%)

Rafał Janusz Brzeziński

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

55 (42,31%)

Okręg 5

Sołectwa: Pobyłkowo Małe

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Anna Bońkowska

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

0 (0,00%)

Okręg 6

Sołectwa: Budy Pobyłkowskie, Kępiaste, Pobyłkowo Duże, Wólka Zaleska

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Paweł Andrzej Malinowski

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

88 (49,16%)

Zenon Edward Wiadrowski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

91 (50,84%)

Okręg 7

Sołectwo: Pokrzywnica

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Bogumiła Durzyńska

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

105 (45,65%)

Adam Brzozowski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

71 (30,87%)

Marek Jagielski

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

54 (23,48%)

Okręg 8

Sołectwa: Piskornia, Pomocnia

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marek Andrzej Stańczak

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

64 (51,20%)

Wiesława Genowefa Gołębiewska

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

61 (48,80%)

Okręg 9

Sołectwa: Budy Ciepielińskie, Ciepielin, Łosewo

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Piotr Taperek

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

69 (61,61%)

Kamil Antczak

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

43 (38,39%)

Okręg 10

Sołectwa: Budy Obrębskie, Mory Obręb, Obrębek

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Paweł Stanisław Gajewski

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

86 (65,65%)

Anna Maria Ptak-Zdunek

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

45 (34,35%)

Okręg 11

Sołectwa: Dzbanice, Klaski, Zaborze

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Urszula Ewa Kisiel

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

103 (69,13%)

Katarzyna Maria Banach

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

46 (30,87%)

Okręg 12

Sołectwa: Łubienica, Łubienica-Superunki

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Anna Jadwiga Dudkowska

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

85 (52,15%)

Janina Iwona Marczak

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

78 (47,85%)

Okręg 13

Sołectwo: Niestępowo miejscowości: Niestępowo Włościańskie, Nowe Niestępowo

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marzena Nalewajk

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

42 (32,81%)

Izabela Skura

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

86 (67,19%)

Okręg 14

Sołectwa: Łępice, Witki

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Bożena Szymczak

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

42 (37,84%)

Wioletta Milewska

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

69 (62,16%)

Okręg 15

Sołectwa: Koziegłowy, Olbrachcice

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Sławomir Rogulski

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

72 (40,68%)

Grażyna Teresa Leleń

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

105 (59,32%)