Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Kazanów

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Sołectwo Kazanów

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Zofia Fiołna

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

54 (20,45%)

Szymon Woliński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDNA WŁADZA

148 (56,06%)

Łukasz Senderowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODZI SZANSĄ DLA KAZANOWA

62 (23,48%)

Okręg 2

Sołectwa: Miechów Wieś, Miechów Kolonia

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Wojciech Nitek

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

25 (14,37%)

Jan Szczepanowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDNA WŁADZA

107 (61,49%)

Bernadetta Brożek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

42 (24,14%)

Okręg 3

Sołectwa: Kroczów Większy

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jan Pastuszka

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

42 (21,21%)

Paweł Kaca

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDNA WŁADZA

156 (78,79%)

Okręg 4

Sołectwo Kowalków Wieś.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Lucja Wlazłowska

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

74 (41,81%)

Edyta Baran

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDNA WŁADZA

78 (44,07%)

Mirosław Bernaciak

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

25 (14,12%)

Okręg 5

Sołectwo Kowalków Kolonia, Wólka

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Maria Hernik

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

89 (43,63%)

Zofia Irena Lipiec

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDNA WŁADZA

76 (37,25%)

Dorota Chrząszcz

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

39 (19,12%)

Okręg 6

Sołectwa: Zakrzówek Kolonia

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Ewa Jaśkiewicz

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

62 (50,82%)

Barbara Korczak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDNA WŁADZA

49 (40,16%)

Janusz Sot

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

11 (9,02%)

Okręg 7

Sołectwo Zakrzówek Wieś

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Waldemar Jan Barszcz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDNA WŁADZA

0 (0,00%)

Okręg 8

Sołectwo Kopiec

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marcin Bińkowski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

61 (44,20%)

Stanisław Mularczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDNA WŁADZA

77 (55,80%)

Okręg 9

Sołectwa: Niedarczów Górny Wieś, Borów, Dębniak

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Waldemar Głowacki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDNA WŁADZA

47 (78,33%)

Bożena Ewa Mizera

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

13 (21,67%)

Okręg 10

Sołectwa: Niedarczów Dolny Wieś, Ruda, Ostrówka

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Wiesław Adam Wojtyniak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDNA WŁADZA

66 (50,38%)

Wojciech Robert Rutkowski

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

65 (49,62%)

Okręg 11

Sołectwa: Niedarczów Dolny Kolonia, Niedarczów Górny Kolonia.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Bernard Dolega

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

0 (0,00%)

Okręg 12

Sołectwa: Kroczów Mniejszy, Ranachów Wieś.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Paweł Jamka

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

93 (65,49%)

Jarosław Winiarski

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

49 (34,51%)

Okręg 13

Sołectwa: Ostrownica Wieś, Ostrownica Kolonia.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marian Pawelczyk

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

71 (45,22%)

Anna Zdzisława Senderowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDNA WŁADZA

65 (41,40%)

Ewa Czyżewska

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

21 (13,38%)

Okręg 14

Sołectwo Dębnica.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Mariusz Piotr Dziuba

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDNA WŁADZA

76 (81,72%)

Łukasz Wasiak

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

17 (18,28%)

Okręg 15

Sołectwo Osuchów.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Andrzej Siedlecki

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

24 (13,48%)

Michał Jamka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDNA WŁADZA

112 (62,92%)

Monika Ewa Szczepanowska

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

42 (23,60%)