Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Giby

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Sołectwo: GIBY I od numeru 1 do 55Z

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Piotr Leszek Miszkiel

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA BAGIŃSKIEGO

0 (0,00%)

Okręg 2

Sołectwo: GIBY I od numeru 56 do 74Z miejscowość (DZIEMIANÓWKA wchodząca w skład tego sołectwa)

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Tomasz Zbigniew Staniewicz

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

56 (44,80%)

Kamil Matulewicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA BAGIŃSKIEGO

69 (55,20%)

Okręg 3

Sołectwo: GIBY II od numeru 75 do 108Z (miejscowość GIBASÓWKA wchodząca w skład tego sołectwa)

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Wiesława Staniewicz

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

22 (30,99%)

Cezary Jan Czarniewski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA BAGIŃSKIEGO

49 (69,01%)

Okręg 4

Sołectwo: GIBY II od numeru 109 do końca

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Krzysztof Namiotko

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

48 (42,86%)

Anna Ludorf

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA BAGIŃSKIEGO

64 (57,14%)

Okręg 5

Sołectwo: ALEKSIEJÓWKA, KONSTANTYNÓWKA, POMORZE

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Celina Gajewska

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

26 (28,89%)

Piotr Jadeszko

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA BAGIŃSKIEGO

48 (53,33%)

Anna Świsłowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALEKSIEJÓWKA

16 (17,78%)

Okręg 6

Sołectwo: KUKLE, POSEJNELE

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Anna Elżbieta Lutyńska

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

33 (33,00%)

Małgorzata Danuta Andrejczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA BAGIŃSKIEGO

67 (67,00%)

Okręg 7

Sołectwo: BUDWIEĆ, STANOWISKO, ZELWA

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Krystian Sołdrzyński

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

96 (59,63%)

Zdzisław Namiotko

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA BAGIŃSKIEGO

65 (40,37%)

Okręg 8

Sołectwo: BIAŁORZECZKA, BIAŁOWIERŚNIE, WIERŚNIE

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marek Szypulewski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

38 (36,19%)

Piotr Miszkiel

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA BAGIŃSKIEGO

67 (63,81%)

Okręg 9

Sołectwo: BIAŁOGÓRY, DANIŁOWCE, IWANÓWKA

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Stanisław Chojnowski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

49 (46,67%)

Sebastian Fiedorowicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA BAGIŃSKIEGO

56 (53,33%)

Okręg 10

Sołectwo: KAROLIN

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Iwona Urszula Hościk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA BAGIŃSKIEGO

0 (0,00%)

Okręg 11

Sołectwo: KRASNE, POGORZELEC

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Aneta Sawicka

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

27 (19,29%)

Grzegorz Baranowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA BAGIŃSKIEGO

29 (20,71%)

Ryszard Bondzio

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA BONDZIO

84 (60,00%)

Okręg 12

Sołectwo: STUDZIANY LAS, WYSOKI MOST

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Tomasz Gołkowski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

12 (18,18%)

Jerzy Bogdanowicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA BAGIŃSKIEGO

54 (81,82%)

Okręg 13

Sołectwo: SARNETKI (miejscowość LIPOWO wchodząca w skład tego sołectwa)

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Mieczysław Milewski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA BAGIŃSKIEGO

0 (0,00%)

Okręg 14

Sołectwo: DWORCZYSKO, FRĄCKI, OKÓŁEK

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Grzegorz Kowalewski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

47 (35,34%)

Mieczysław Jan Jadeszko

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA BAGIŃSKIEGO

86 (64,66%)

Okręg 15

Sołectwo: GŁĘBOKI BRÓD, TARTACZYSKO (miejscowość GULBIN wchodzaca w skład tego sołectwa)

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Grażyna Myszczyńska

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

38 (40,43%)

Tomasz Motuk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA BAGIŃSKIEGO

56 (59,57%)