Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Pyrzyce

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

1 Maja, 2 Marca, Krótka, Księcia Barnima I, Szkolna, Zabytkowa

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARZENY PODZIŃSKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 15 Eliza Monika Siwek
    75 (9,82%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Wanda Elżbieta Michalak
    107 (14,01%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MOJE PYRZYCE

kandydatliczba głosów

  1. 18 Mariusz Józef Majak
    510 (66,75%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "PYRZYCE NAPRZÓD"

kandydatliczba głosów

  1. 14 Justyna Małgorzata Strychalska
    72 (9,42%)

Okręg 2

Adama Mickiewicza, Basenowa, Ignacego Krasickiego, Jana Kochanowskiego, Juliana Tuwima, Juliusza Słowackiego, Lipiańska, Młodych Techników, Sportowa, Tęczowa, Podmiejska, Rycerza Przybora, Akacjowa, Marii Konopnickiej, Bolesława Leśmiana, Leopolda Staffa, Mikołaja Reja, Adama Asnyka, Jana Brzechwy, Jana Kasprowicza, Młyńska, Władysława Reymonta

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Przemysław Golczyk
    126 (27,39%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARZENY PODZIŃSKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 15 Edward Gola
    96 (20,87%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SKUTECZNY SAMORZĄD BEZPARTYJNY

kandydatliczba głosów

  1. 16 Jacek Misarko
    69 (15,00%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Oliwia Stolarczyk
    81 (17,61%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DANIELA ZAHORENKO

kandydatliczba głosów

  1. 19 Daniel Marcin Zahorenko
    88 (19,13%)

Okręg 3

Księcia Bogusława X, Księcia Józefa Poniatowskiego, Przyszłości, Tadeusza Kościuszki, Tadeusza Rejtana, Wały Chrobrego

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Mariusz Szymkowicz
    171 (28,55%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARZENY PODZIŃSKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 15 Katarzyna Jankowska
    80 (13,36%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SKUTECZNY SAMORZĄD BEZPARTYJNY

kandydatliczba głosów

  1. 16 Antoni Ryszard Zienkiewicz
    112 (18,70%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Joanna Powroźnik
    112 (18,70%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "PYRZYCE NAPRZÓD"

kandydatliczba głosów

  1. 14 Jacek Wilde
    124 (20,70%)

Okręg 4

Równa, Szczecińska, Żwirki i Wigury, Magazynowa, Dworcowa, Pod Lipami, Wojciecha Bartosza Głowackiego

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYWRÓĆMY NORMALNOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 17 Sławomir Makrzanowski
    63 (11,25%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SKUTECZNY SAMORZĄD BEZPARTYJNY

kandydatliczba głosów

  1. 16 Marta Joanna Banasiuk
    63 (11,25%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Dorota Katarzyna Bugaj
    121 (21,61%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MOJE PYRZYCE

kandydatliczba głosów

  1. 18 Damian Zygmunt Błażejewski
    269 (48,04%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "PYRZYCE NAPRZÓD"

kandydatliczba głosów

  1. 14 Kaliksta Malkiewicz
    44 (7,86%)

Okręg 5

Plac Wolności, Stargardzka, Jana Pawła II, Wojska Polskiego, Gabriela Narutowicza, Wiosenna

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYWRÓĆMY NORMALNOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 17 Janusz Szpaczyński
    18 (4,29%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA BOGDANA DUBICKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 20 Krzysztof Bogdan Dubicki
    84 (20,00%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Artur Józef Kurowski
    113 (26,90%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARZENY PODZIŃSKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 15 Krystyna Wilman
    34 (8,10%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Jacek Sebastian Głuszczak
    44 (10,48%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 4 Sylwia Beata Borkowska
    97 (23,10%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "PYRZYCE NAPRZÓD"

kandydatliczba głosów

  1. 14 Dariusz Kufel
    30 (7,14%)

Okręg 6

Jana Kilińskiego, Bankowa

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Hubert Łuszczyk
    154 (41,07%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARZENY PODZIŃSKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 15 Krzysztof Marek Sikora
    34 (9,07%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 4 Robert Ramel
    124 (33,07%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "PYRZYCE NAPRZÓD"

kandydatliczba głosów

  1. 14 Andrzej Wrzosek
    63 (16,80%)

Okręg 7

Jana Henryka Dąbrowskiego, Górna

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYWRÓĆMY NORMALNOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 17 Tomasz Karol Burda
    61 (12,40%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Grażyna Słodkowska
    168 (34,15%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARZENY PODZIŃSKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 15 Jan Wojtasik
    101 (20,53%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Daniel Nowacki
    61 (12,40%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "PYRZYCE NAPRZÓD"

kandydatliczba głosów

  1. 14 Stanisława Ewa Dubik
    101 (20,53%)

Okręg 8

Ogrodowa, Kwiatowa, Niepodległości, Willowa, Różana

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Mirosław Marian Budynek
    119 (28,40%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI DLA ZIEMI PYRZYCKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 21 Remigiusz Pajor-Kubicki
    203 (48,45%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "PYRZYCE NAPRZÓD"

kandydatliczba głosów

  1. 14 Monika Madej
    97 (23,15%)

Okręg 9

Poznańska, Owocowa, Ciepłownicza, Obojno, Staromiejska, Rolna, Polna

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYWRÓĆMY NORMALNOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 17 Kazimierz Ryszard Kozłowski
    37 (9,34%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 5 Jan Tkaczuk
    39 (9,85%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Joanna Lipik-Pełka
    49 (12,37%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARZENY PODZIŃSKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 15 Paweł Chyt
    110 (27,78%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SKUTECZNY SAMORZĄD BEZPARTYJNY

kandydatliczba głosów

  1. 16 Mariusz Jarosław Ogrodnik
    116 (29,29%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "PYRZYCE NAPRZÓD"

kandydatliczba głosów

  1. 14 Marek Weymann
    45 (11,36%)

Okręg 10

Słoneczna, Warszawska, Nad Potokiem, Henryka Sienkiewicza, Podgrodzie, gen. Władysława Sikorskiego, Czerwonomłyńska

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYWRÓĆMY NORMALNOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 17 Adam Łupkowski
    67 (11,49%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Hanna Kołoszycz
    140 (24,01%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SKUTECZNY SAMORZĄD BEZPARTYJNY

kandydatliczba głosów

  1. 16 Mirosław Stasiak
    249 (42,71%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARKADIUSZA CYSEK

kandydatliczba głosów

  1. 22 Arkadiusz Cysek
    127 (21,78%)

Okręg 11

Żabów, Nieborowo, Rzepnowo

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYWRÓĆMY NORMALNOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 17 Agnieszka Anna Przygoda
    49 (9,44%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARZENY PODZIŃSKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 15 Małgorzata Piotrowska
    257 (49,52%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SKUTECZNY SAMORZĄD BEZPARTYJNY

kandydatliczba głosów

  1. 16 Piotr Janczura
    77 (14,84%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Dominik Blus
    136 (26,20%)

Okręg 12

Młyny, Giżyn, Turze, Ryszewko

Pokaż więcej

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 5 Andrzej Kacper Usarek
    81 (23,96%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Edward Pyszorski
    40 (11,83%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARZENY PODZIŃSKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 15 Iwona Ksel
    163 (48,22%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Paweł Łukasz Podraska
    54 (15,98%)

Okręg 13

Stróżewo, Okunica, Czernice, Brzezin, Ryszewo

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYWRÓĆMY NORMALNOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 17 Kazimierz Lipiński
    142 (33,02%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Zofia Irena Nowicka
    120 (27,91%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARZENY PODZIŃSKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 15 Paweł Retecki
    168 (39,07%)

Okręg 14

Mechowo, Brzesko, Letnin, Obromino, Pstrowice

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYWRÓĆMY NORMALNOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 17 Jerzy Wroński
    284 (40,06%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Mieczysław Jastrzębski
    236 (33,29%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARZENY PODZIŃSKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 15 Beata Elżbieta Krawczyk
    151 (21,30%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "PYRZYCE NAPRZÓD"

kandydatliczba głosów

  1. 14 Robert Tarnowski
    38 (5,36%)

Okręg 15

Nowielin, Krzemlin, Mielęcin

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYWRÓĆMY NORMALNOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 17 Roman Piotr Ragin
    87 (13,83%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Łukasz Hładki
    149 (23,69%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Bogdan Pietrzykowski
    137 (21,78%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MOJE PYRZYCE

kandydatliczba głosów

  1. 18 Tomasz Posyniak
    156 (24,80%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "PYRZYCE NAPRZÓD"

kandydatliczba głosów

  1. 14 Stanisław Stefan Rawicki
    100 (15,90%)