Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Kamień Krajeński

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Miasto Kamień Krajeński-część, ulica Henryka Sienkiewicza

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYMIERZE SPOŁECZNE DLA KRAJNY

kandydatliczba głosów

  1. 14 Romuald Ryszard Górny
    50 (29,07%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 5 Natalia Marciniak
    84 (48,84%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Piotr Gbur
    38 (22,09%)

Okręg 2

Miasto Kamień Krajeński-część, ulice: Dworcowa, Dworzec, Podgórna, Poległych w Radzimiu, Przemysłowa

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYMIERZE SPOŁECZNE DLA KRAJNY

kandydatliczba głosów

  1. 14 Stanisław Paweł Drogoś
    46 (29,30%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 5 Patrycja Delekta
    73 (46,50%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Grażyna Anna Jabłońska
    38 (24,20%)

Okręg 3

Miasto Kamień Krajeński-część, ulice: Brzozowa, Chojnicka, Cisowa, Długa, Gajowa, Janusza Kusocińskiego, Jesionowa, Jeziorna, Klonowa, Leśna, Modrzewiowa, Rybacka, Sielankowa, Słoneczna, Sosnowa, Spokojna, Sportowa, Szkolna, Świerkowa, Wojska Polskiego, Wrzosowa, Wspólna

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYMIERZE SPOŁECZNE DLA KRAJNY

kandydatliczba głosów

  1. 14 Jacek Kucharski
    96 (39,34%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 5 Marzena Ewa Tuńska-Swobodzińska
    90 (36,89%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Wojciech Maria Gracz
    58 (23,77%)

Okręg 4

Miasto Kamień Krajeński-część, ulice: Adama Mickiewicza, Główna, Młyńska, Ogrodowa, Ojca Kolbego, Plac Odrodzenia, Plac Szkolny, Ratuszowa

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYMIERZE SPOŁECZNE DLA KRAJNY

kandydatliczba głosów

  1. 14 Wiesław Jerzy Szczepanik
    45 (23,81%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 5 Sebastian Skaja
    95 (50,26%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Malwina Maria Kamińska
    49 (25,93%)

Okręg 5

Miasto Kamień Krajeński-część, ulice: 14 Lutego 1942 r. , Chabrowa, Franciszka Rogali, Gimnazjalna, Jana Matejki, Jana Pawła II, Krótka, Makowa, Polna, Przesmyk, Przykop, Rodziny Seydów, Sępoleńska, Stanisława Wyspiańskiego, Stefana Wyszyńskiego, Strzelecka, Topolowa, Wincentego Witosa

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYMIERZE SPOŁECZNE DLA KRAJNY

kandydatliczba głosów

  1. 14 Piotr Józef Binger
    95 (37,55%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 5 Kamil Puszcz
    52 (20,55%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Grzegorz Wacław Szymanowicz
    106 (41,90%)

Okręg 6

Sołectwa: Dąbrowa, Witkowo

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYMIERZE SPOŁECZNE DLA KRAJNY

kandydatliczba głosów

  1. 14 Kazimierz Piotr Warylak
    103 (59,54%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Arkadiusz Paweł Pałubicki
    70 (40,46%)

Okręg 7

Sołectwa: Niwy, Orzełek

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYMIERZE SPOŁECZNE DLA KRAJNY

kandydatliczba głosów

  1. 14 Jan Krzysztof Zelewski
    61 (31,61%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 5 Przemysław Wojciechowski
    11 (5,70%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Ewa Anna Wernik
    43 (22,28%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Dariusz Tomasz Foleżyński
    78 (40,41%)

Okręg 8

Sołectwo Płocicz-część: wieś (od nr 2 do nr 64) wraz z blokami (od nr 185 wzwyż)

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYMIERZE SPOŁECZNE DLA KRAJNY

kandydatliczba głosów

  1. 14 Andrzej Grzegorz Tryk
    51 (38,35%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 5 Jarosław Majcherczak
    8 (6,02%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Marek Betin
    74 (55,64%)

Okręg 9

Sołectwo Płocicz-część: wybudowania (od nr 65A do nr 184)

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYMIERZE SPOŁECZNE DLA KRAJNY

kandydatliczba głosów

  1. 14 Eugeniusz Jan Stryszyk
    97 (56,40%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Jan Buława
    75 (43,60%)

Okręg 10

Sołectwo Mała Cerkwica

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYMIERZE SPOŁECZNE DLA KRAJNY

kandydatliczba głosów

  1. 14 Marcin Krzyżanowski
    63 (34,24%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Jarosław Dobek
    121 (65,76%)

Okręg 11

Sołectwa: Duża Cerkwica, Radzim

Pokaż więcej

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 5 Marcin Bogumił Plata
    32 (15,46%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Bogdan Januszewski
    175 (84,54%)

Okręg 12

Sołectwo Dąbrówka-część, ulice: Cerkwicka, Główna, Kościelna, Na poletka, Parkowa, Przymuszewska, Spokojna, Szkolna

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYMIERZE SPOŁECZNE DLA KRAJNY

kandydatliczba głosów

  1. 14 Eugeniusz Rekowski
    77 (61,11%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 5 Paulina Pałubicka
    6 (4,76%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Teresa Longina Dysput
    43 (34,13%)

Okręg 13

Sołectwo Dąbrówka-część, ulice: Leśna, Spacerowa

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYMIERZE SPOŁECZNE DLA KRAJNY

kandydatliczba głosów

  1. 14 Ewa Wiese
    84 (65,63%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Gracjan Piotr Zientara
    44 (34,38%)

Okręg 14

Sołectwa: Jerzmionki, Nowa Wieś, Obkas

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYMIERZE SPOŁECZNE DLA KRAJNY

kandydatliczba głosów

  1. 14 Piotr Bolesław Łukarski
    76 (47,20%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 5 Andrzej Lackowski
    15 (9,32%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Kazimierz Kiedrowicz
    70 (43,48%)

Okręg 15

Sołectwo Zamarte

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYMIERZE SPOŁECZNE DLA KRAJNY

kandydatliczba głosów

  1. 14 Sabina Anna Lubińska
    105 (44,87%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 5 Dorota Jadwiga Felska
    26 (11,11%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Józef Marian Wróblewski
    103 (44,02%)