Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Osiek Mały

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Sołectwo Dęby Szlacheckie (od nr domu 1 do nr domu 25 i od nr domu 79 do nr domu 90 i Hilerowo)

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Ireneusz Antoni Wiśniewski

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

0 (0,00%)

Okręg 2

Sołectwa: Dęby Szlacheckie (od nr domu 26 do nr domu 78), Felicjanów

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Krzysztof Stanisław Walczak

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

0 (0,00%)

Okręg 3

Sołectwo Osiek Mały (ulice: Bursztynowa, Felicjanowska, Główna, Graniczna, Kolska, Leśna, Lipowa, Łąkowa, Parkowa, Perłowa, Platynowa, Polna, Północna, Rolna, Rubinowa, Stawowa, Torowa, Złota)

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Krystyna Nowicka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRYSTYNA NOWICKA

0 (0,00%)

Okręg 4

Sołectwa: Osiek Mały (Osiedle Żeromskiego), Zielenie

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Ewa Kostrzak

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

0 (0,00%)

Okręg 5

Sołectwa: Borecznia Wielka, Trzebuchów

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Emilia Anna Budner

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

46 (46,46%)

Kazimierz Niedziela

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

53 (53,54%)

Okręg 6

Sołectwa: Lipiny, Maciejewo

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jan Lutosław Wodnicki

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

0 (0,00%)

Okręg 7

Sołectwa: Nowa Wieś, Witowo

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Iwona Michalina Smolarek

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

90 (54,55%)

Lidia Górczak

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

75 (45,45%)

Okręg 8

Sołectwa: Drzewce, Szarłatów

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Dorota Ewa Szkudlarek

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

39 (36,79%)

Roman Ziółkowski

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

67 (63,21%)

Okręg 9

Sołectwa: Łuczywno, Smólniki Osieckie, Smólniki Racięckie

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Sławomir Makarowicz

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

0 (0,00%)

Okręg 10

Sołectwa: Nowe Budki, Stare Budki

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Teodor Kawka

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

0 (0,00%)

Okręg 11

Sołectwo Osiek Wielki (od nr domu 1 do nr domu 104)

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Krzysztof Ignacy Musiał

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

0 (0,00%)

Okręg 12

Sołectwo Osiek Wielki (od nr domu 105 do nr domu 139 i Osiedle Leśne)

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Grzegorz Bandziorowski

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

141 (67,46%)

Zbigniew Michał Lewandowski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

68 (32,54%)

Okręg 13

Sołectwa: Osiek Mały-Kolonia, Rosocha

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Ewa Barbara Markiewicz

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

47 (43,52%)

Łukasz Olejnik

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

61 (56,48%)

Okręg 14

Sołectwa: Nowy Budzisław , Stary Budzisław

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Eugeniusz Jan Orchowski

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

0 (0,00%)

Okręg 15

Sołectwo: Młynek

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Piotr Paweł Zwoliński

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

0 (0,00%)