Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Kraśnik

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Adama Mickiewicza 17, Adama Mickiewicza od 10 do 20 parzyste, Adama Mickiewicza od 25 do 31 nieparzyste, Adama Mickiewicza od 4 do 6 parzyste, Aleja Niepodległości od 49 do 53 nieparzyste, Aleja Niepodległości 56, Aleja Niepodległości od 41 do 47 nieparzyste, Aleja Niepodległości od 46 do 54a parzyste, Belgijska, Cyprysowa, Elizy Orzeszkowej, Eugeniusza Kwiatkowskiego, Francuska, Generała Władysława Sikorskiego od 15 do 25 nieparzyste, Generała Władysława Sikorskiego od 2 do 16 parzyste, Generała Władysława Sikorskiego od 20 do 30 parzyste, Generała Władysława Sikorskiego od 5 do 13 nieparzyste, Graniczna od 144 do końca parzyste, Graniczna od 145 do końca nieparzyste, Hermanna Gmeinera, Ignacego Krasickiego, Jacka Kaczmarskiego, Jana Kasprowicza, Jana Matejki, Jana Stelmaszczyka, Jana Styki, Juliana Tuwima, Kardynała Stefana Wyszyńskiego 1, Kardynała Stefana Wyszyńskiego 19, Kardynała Stefana Wyszyńskiego od 14 do 20 parzyste, Kardynała Stefana Wyszyńskiego od 2 do 4 parzyste, Kardynała Stefana Wyszyńskiego od 3 do 9 nieparzyste, Kardynała Stefana Wyszyńskiego od 8 do 10 parzyste, Karmelowa, Konwaliowa, Księdza Jerzego Popiełuszki 4, Księdza Jerzego Popiełuszki 7, Księdza Jerzego Popiełuszki od 1 do 5 nieparzyste, Księdza Stanisława Zielińskiego, Lawendowa, Miodowa, Pogodna, Północna, Racławicka, Słoneczna 3, Stanisława Moniuszki, Tadeusza Zawadzkiego "Zośki", Węgierska, Widok, Zachodnia, Zygmunta Krasińskiego od 1 do 9 nieparzyste, Zygmunta Krasińskiego od 11 do końca nieparzyste, Zygmunta Krasińskiego od 22 do końca parzyste, Zygmunta Krasińskiego od 4 do 16 parzyste.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE I ROZWÓJ

kandydatliczba głosów

  1. 3 Mateusz Stanisław Gołofit
    127 (3,04%)
  2. 2 Zbigniew Marcinkowski
    465 (11,12%)
  3. 7 Agnieszka Niedziałek
    37 (0,89%)
  4. 8 Angelika Magdalena Marcinkowska
    227 (5,43%)
  5. 1 Dorota Agnieszka Posyniak
    470 (11,24%)
  6. 4 Jarosław Rogowski
    51 (1,22%)
  7. 5 Rafał Sebastian Tomiło
    122 (2,92%)
  8. 6 Stanisława Ciempiel
    107 (2,56%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "RAZEM DLA KRAŚNIKA"

kandydatliczba głosów

  1. 1 Tadeusz Członka
    230 (5,50%)
  2. 2 Ryszard Janusz Różycki
    24 (0,57%)
  3. 5 Marian Barwiński
    20 (0,48%)
  4. 3 Andrzej Janusz Gotner
    61 (1,46%)
  5. 4 Agnieszka Zofia Złoto
    6 (0,14%)
  6. 6 Sylwia Aneta Kwietniewska
    67 (1,60%)
  7. 7 Jakub Kalinowski
    27 (0,65%)
  8. 8 Małgorzata Iwan
    33 (0,79%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARZENY POMYKALSKIEJ WSPÓLNY KRAŚNIK

kandydatliczba głosów

  1. 4 Artur Wojciech Antoniuk
    96 (2,30%)
  2. 5 Monika Gajewska
    72 (1,72%)
  3. 7 Magdalena Pawłowska-Zielonka
    52 (1,24%)
  4. 8 Elżbieta Cholewińska
    40 (0,96%)
  5. 3 Mariusz Albin
    60 (1,44%)
  6. 1 Dariusz Marek Lisek
    89 (2,13%)
  7. 2 Janusz Dziegdziarz
    23 (0,55%)
  8. 6 Marcin Dyczko
    15 (0,36%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 8 Beata Elżbieta Przywara
    56 (1,34%)
  2. 2 Zbigniew Tomasz Bartysiak
    251 (6,00%)
  3. 7 Józef Marian Kozak
    24 (0,57%)
  4. 4 Lucyna Halina Piekarz
    39 (0,93%)
  5. 3 Tomasz Stanisław Saj
    303 (7,25%)
  6. 6 Anna Jaszowska
    179 (4,28%)
  7. 5 Jacek Bijak
    149 (3,56%)
  8. 1 Kazimierz Bogusław Choma
    658 (15,74%)

Okręg 2

Adama Asnyka, Aleja Młodości, Aleja Niepodległości od 11C do 21 nieparzyste, Aleja Niepodległości od 22 do 28 parzyste, Aleja Niepodległości od 27 do 39 nieparzyste, Aleja Niepodległości od 30 do 42 parzyste, Balladyny, Juliusza Słowackiego nieparzyste, Chłodna, Cicha, Cypriana Kamila Norwida, Dębowa, Fabryczna, Garażowa, Graniczna od 1 do 143 nieparzyste, Graniczna od 2 do 142 parzyste, Grunwaldzka, Henryka Sienkiewicza, Hieronima Dekutowskiego "Zapory", Inwalidów Wojennych, Józefa Ignacego Kraszewskiego, Juliusza Słowackiego parzyste, Kasztanowa, Klonowa, Komunalna, Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego, Kornela Makuszyńskiego, Leopolda Staffa, Leśna, Łożyskowa, Mała, Marii Konopnickiej, Metalowców, Miedziana, Piastowska, Różana, Spacerowa, Sportowa, Stanisława Wyspiańskiego, Stefana Żeromskiego, Szpitalna, Władysława Reymonta, Zielona, Zofii Nałkowskiej, Żwirki i Wigury.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE I ROZWÓJ

kandydatliczba głosów

  1. 3 Katarzyna Agata Milanowska
    103 (2,69%)
  2. 1 Paweł Tomasz Kurek
    470 (12,28%)
  3. 2 Jacek Madejek
    189 (4,94%)
  4. 7 Marzena Knyś
    134 (3,50%)
  5. 4 Stanisław Jan Sierakowski
    63 (1,65%)
  6. 5 Katarzyna Ewa Bryndza
    128 (3,34%)
  7. 6 Jacek Michalczyk
    224 (5,85%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "RAZEM DLA KRAŚNIKA"

kandydatliczba głosów

  1. 3 Marcin Nastarowicz
    22 (0,57%)
  2. 6 Agnieszka Motyl
    54 (1,41%)
  3. 1 Piotr Iwan
    359 (9,38%)
  4. 2 Anna Magdalena Szabat-Chruściel
    36 (0,94%)
  5. 5 Renata Zdyb
    14 (0,37%)
  6. 4 Aneta Katarzyna Kędzierska
    12 (0,31%)
  7. 7 Piotr Kornel Członka
    64 (1,67%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARZENY POMYKALSKIEJ WSPÓLNY KRAŚNIK

kandydatliczba głosów

  1. 3 Beata Małgorzata Mucha
    108 (2,82%)
  2. 1 Iwona Ewa Włodarczyk
    254 (6,64%)
  3. 5 January Jerzy Pawlos
    27 (0,71%)
  4. 2 Czarosław Artur Dębowczyk
    51 (1,33%)
  5. 4 Wanda Ligenza
    27 (0,71%)
  6. 6 Marlena Żaneta Jakubczyk
    5 (0,13%)
  7. 7 Michał Wojcieszkiewicz
    125 (3,27%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 2 Marian Stefan Tracz
    274 (7,16%)
  2. 3 Łukasz Skokowski
    161 (4,21%)
  3. 7 Jakub Szymula
    104 (2,72%)
  4. 6 Katarzyna Sylwia Wójtowicz
    35 (0,91%)
  5. 4 Teresa Poseniak
    210 (5,49%)
  6. 5 Czesław Józef Stefaniak
    125 (3,27%)
  7. 1 Agnieszka Elżbieta Lis
    450 (11,76%)

Okręg 3

Aleja gen. Ryszarda Kuklińskiego, Aleja Tysiąclecia od 1 do 9 nieparzyste, Aleja Tysiąclecia od 11 do końca nieparzyste, Aleja Tysiąclecia od 2 do 54 parzyste, Aleja Tysiąclecia od 56 do końca parzyste, Budzyńska, Długa, Energetyczna, Fryderyka Chopina, Harcerska, Jagiellońska od 148 do końca parzyste, Jagiellońska od 33 do 69 nieparzyste, Jagiellońska od 71 do końca nieparzyste, Jagiellońska od 74 do 146 parzyste, Juliusza Osterwy, Kazimierza Juliusza Dworaka, Koszarowa, Makowa, Mieszka I, Mikołaja Kopernika, Mikołaja Reja, Nadstawna, Nowa, Ostrowiecka, Piaskowa, Przechodnia, Rumiankowa, Starej Baśni, Świerkowa, Świętej Faustyny, Ułańska, Urzędowska od 141 do 275 nieparzyste, Urzędowska od 220 do końca parzyste, Urzędowska od 277 do końca nieparzyste, Urzędowska od 28 do 70a parzyste, Urzędowska od 69 do 139 nieparzyste, Urzędowska od 72 do 218b parzyste, Willowa.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE I ROZWÓJ

kandydatliczba głosów

  1. 7 Agata Grządka
    57 (1,81%)
  2. 1 Piotr Janczarek
    558 (17,74%)
  3. 2 Wioletta Jadwiga Wilkos
    98 (3,12%)
  4. 4 Jarosław Janacz
    74 (2,35%)
  5. 3 Krzysztof Ślusarz
    113 (3,59%)
  6. 6 Edyta Łukasik
    18 (0,57%)
  7. 5 Aneta Ewa Jabłońska-Ośka
    94 (2,99%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "RAZEM DLA KRAŚNIKA"

kandydatliczba głosów

  1. 1 Andrzej Krasowski
    44 (1,40%)
  2. 7 Dorota Nowacka
    33 (1,05%)
  3. 3 Jagoda Katarzyna Kot
    7 (0,22%)
  4. 2 Tomasz Antoni Dudkiewicz
    19 (0,60%)
  5. 4 Marcin Stefan Król
    26 (0,83%)
  6. 5 Przemysław Nizioł
    62 (1,97%)
  7. 6 Ewa Zbytniewska-Kania
    19 (0,60%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARZENY POMYKALSKIEJ WSPÓLNY KRAŚNIK

kandydatliczba głosów

  1. 1 Jan Piotr Albiniak
    286 (9,09%)
  2. 4 Urszula Fronczek
    83 (2,64%)
  3. 2 Jacek Zając
    212 (6,74%)
  4. 5 Tomasz Saluter
    36 (1,14%)
  5. 3 Agnieszka Irena Rej-Piątek
    27 (0,86%)
  6. 6 Natalia Izabela Niewielska
    37 (1,18%)
  7. 7 Piotr Hacia
    43 (1,37%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 2 Marek Kowalski
    230 (7,31%)
  2. 6 Edyta Danuta Pacek
    21 (0,67%)
  3. 3 Jarosław Marian Toporowski
    148 (4,70%)
  4. 5 Grzegorz Piotr Przywara
    87 (2,77%)
  5. 1 Wioletta Alicja Kudła
    251 (7,98%)
  6. 7 Katarzyna Anna Chrzan
    78 (2,48%)
  7. 4 Krzysztof Staruch
    385 (12,24%)

Okręg 4

3 Maja, Adolfa Dygasińskiego, Andrzeja Struga, Armii Krajowej, Bagno, Batalionów Chłopskich, Bojanowska, Bolesława Prusa, Bóźniczna, Brzozowa, Cegielniana, Ceramiczna, Cmentarna, Dolna, Festiwalowa, Filaretów, Gabriela Narutowicza od 1 do 35 nieparzyste, Gabriela Narutowicza od 2 do końca parzyste, Gabriela Narutowicza od 37 do końca nieparzyste, Gajowa, Grodzka, Hugo Kołłątaja, Jagiellońska od 1 do 31 nieparzyste, Jagiellońska od 2 do 72 parzyste, Jana Kochanowskiego, Janowska, Jasna, Józefa Piłsudskiego, Józefa Widerlika, Kazimierza Pułaskiego, Klasztorna, Kolejowa, Komisji Edukacji Narodowej, Krakowska, Krańcowa, Krzywa, Kwiatkowicka, Lipowa, Lubelska od 1 do 47 nieparzyste, Lubelska od 131 do końca nieparzyste, Lubelska od 132 do końca parzyste, Lubelska od 2 do 40 parzyste, Lubelska od 42 do 130 parzyste, Lubelska od 49 do 69 nieparzyste, Lubelska od 71 do 129 nieparzyste, Łąkowa, Marii Dąbrowskiej, Miła, Mleczarska, Młyńska, Modrzewiowa, Mostowa, Niecała, Oboźna, Obwodowa, Ogrodowa, Okopowa, Olejna, Orzechowa, Parkowa, Plac Wolności, Podleska, Podwalna, Polna, por. Romana Grońskiego "Żbika", Powstańców Śląskich, Przemysłowa, Ratuszowa, Roztocze, Rybna, Rycerska, Rzeczycka, Sądowa, Skośna, Spokojna, Spółdzielcza, Stanisława Konarskiego, Stanisława Małachowskiego, Stanisława Staszica, Strażacka, Stroma, Suchyńska, Szewska, Szkolna, Śliska, Tadeusza Kościuszki, Tęczyńskich, Towarowa, Urzędowska od 1 do 67 nieparzyste, Urzędowska od 2 do 26 parzyste, Wałowa, Wąska, Wesoła, Wierzbowa, Wiosenna, Wojska Polskiego, Wojskowa, Zaklikowska, Zakrzowiecka, Zamkowa, Zgoda, Żytnia.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE I ROZWÓJ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Krzysztof Gerard Latosiewicz
    277 (8,49%)
  2. 2 Jadwiga Justyna Kmieć
    152 (4,66%)
  3. 3 Henryk Franciszek Kozieł
    76 (2,33%)
  4. 4 Jolanta Brodowska
    112 (3,43%)
  5. 6 Jarosław Krystian Cybulak
    84 (2,57%)
  6. 7 Rafał Poleszak
    143 (4,38%)
  7. 5 Monika Joanna Kowalska
    40 (1,23%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "RAZEM DLA KRAŚNIKA"

kandydatliczba głosów

  1. 6 Anna Justyna Jach
    67 (2,05%)
  2. 2 Wiesław Marzec
    72 (2,21%)
  3. 5 Łukasz Radosław Gawlik
    24 (0,74%)
  4. 3 Anna Barbara Bartnik
    52 (1,59%)
  5. 1 Agnieszka Monika Lenart
    299 (9,16%)
  6. 7 Krzysztof Stanisław Szafran
    48 (1,47%)
  7. 4 Andrzej Piotr Gurba
    42 (1,29%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARZENY POMYKALSKIEJ WSPÓLNY KRAŚNIK

kandydatliczba głosów

  1. 2 Wiesław Adam Michałowski
    57 (1,75%)
  2. 1 Marzena Anna Pomykalska
    415 (12,71%)
  3. 3 Jerzy Kuś
    103 (3,16%)
  4. 6 Irena Teresa Szutta
    17 (0,52%)
  5. 5 Marianna Władysława Kusiak
    18 (0,55%)
  6. 4 Kazimierz Marian Wojcieszyn
    33 (1,01%)
  7. 7 Jerzy Marek Maśloch
    64 (1,96%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 5 Barbara Zofia Rozumska
    89 (2,73%)
  2. 4 Wiesław Organ
    111 (3,40%)
  3. 1 Jerzy Adam Misiak
    328 (10,05%)
  4. 3 Witold Karpiński
    182 (5,58%)
  5. 6 Anna Kwiatek-Rymarczyk
    34 (1,04%)
  6. 7 Maria Kułaga
    40 (1,23%)
  7. 2 Jarosław Zbigniew Jamróz
    285 (8,73%)