Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Opole Lubelskie

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Opole Lubelskie: ul. Puławska nieparzyste od nr 7 do końca oraz parzyste od nr 18 do końca

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁA OJCZYZNA

kandydatliczba głosów

  1. 14 Henryk Iskra
    161 (38,06%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Tomasz Górka
    79 (18,68%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Andrzej Piotr Goleń
    183 (43,26%)

Okręg 2

Opole Lubelskie: ul. Cicha, ul. Ignacego Krasickiego, ul. Józefa Piłsudskiego, ul. Kolejowa, ul. Kościelna, ul. Lipowa, ul. Lubelska od nr 1 do nr 44, ul. Męczenników Getta, ul. Nowy Rynek, ul. Partyzancka, ul. Piekarska, ul. Pocztowa, ul. Podzamcze, ul. Puławska nr 1 do nr 6 oraz parzyste od nr 8 do nr 16, ul. Stary Rynek, ul. Strażacka, ul. Syndykacka, ul. Szpitalna, ul. Tadeusza Kościuszki

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁA OJCZYZNA

kandydatliczba głosów

  1. 14 Jadwiga Adamczyk
    193 (41,42%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Marcin Krzysztof Stempin
    211 (45,28%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA OPOLA

kandydatliczba głosów

  1. 15 Henryk Marian Kłudka
    62 (13,30%)

Okręg 3

Opole Lubelskie: ul. Morwowa, ul. Ignacego Kraszewskiego, ul. Ogrodowa, ul. Rzemieślnicza, ul. Targowa

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁA OJCZYZNA

kandydatliczba głosów

  1. 14 Andrzej Fliszkiewicz
    69 (17,38%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Bartosz Węgrzycki
    29 (7,30%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Radosław Marian Śpiewak
    208 (52,39%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA OPOLA

kandydatliczba głosów

  1. 15 Barbara Teresińska
    91 (22,92%)

Okręg 4

Opole Lubelskie: ul. mjr Hieronima Dekutowskiego "Zapory", ul. Aleja 600 - lecia, ul. Dolna, ul. Działkowa, ul. Felicji Brejdygant, ul. Zofii Lubomirskiej, ul. Józefowska, ul. Juliusza Słowackiego, ul. Kaliszańska, ul. Krzywe Koło, ul. Łąkowa, ul. Macieja Rataja, ul. Mikołaja Kopernika, ul. Nowa, ul. Parkowa, ul. Pawia, ul. Piaskowa, ul. Przedmieście, ul. Rzeczna, ul. Słoneczna, ul. Sosnowa, ul. Spacerowa, ul. Wincentego Witosa, ul. Zbożowa

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁA OJCZYZNA

kandydatliczba głosów

  1. 14 Marek Plis
    184 (32,06%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Agnieszka Harmasz
    184 (32,06%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - GAŁEK WIESŁAW

kandydatliczba głosów

  1. 17 Wiesław Gałek
    206 (35,89%)

Okręg 5

Opole Lubelskie: ul. Długa nieparzyste od nr 33 do końca oraz parzyste od nr 56 do końca, ul. por. Bolesława Frańczaka "Argila", ul. Krótka, ul. Ks. Piotra Ściegiennego, ul. Nowoprojektowana, ul. Osiedlowa, ul. Popijarska, ul. Przemysłowa, ul. Willowa

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁA OJCZYZNA

kandydatliczba głosów

  1. 14 Katarzyna Zofia Pocztarska
    131 (26,52%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Dariusz Piotr Stachowicz
    238 (48,18%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA OPOLA

kandydatliczba głosów

  1. 15 Ireneusz Lenartowicz
    125 (25,30%)

Okręg 6

Górna Owczarnia, Opole Lubelskie: ul. Fabryczna, ul. Księcia Józefa Poniatowskiego, ul. Kwiatowa, ul. Nadstawna, ul. Owocowa, ul. Wiejska, ul. Zielona

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Piotr Józefczak
    175 (34,25%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Marcin Tomasz Buczek
    232 (45,40%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA OPOLA

kandydatliczba głosów

  1. 15 Ryszard Bogusław Możdżeń
    104 (20,35%)

Okręg 7

Opole Lubelskie: ul. Armii Krajowej, ul. Batalionów Chłopskich, ul. Cmentarna, ul. Długa nieparzyste od nr 1 do nr 31 oraz parzyste od nr 2 do nr 54, ul. Elizy Orzeszkowej, ul. Garbarska, ul. Gen. Władysława Sikorskiego, ul. Górna, ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego, ul. Wojska Polskiego, ul. gen. Władysława Andersa, ul. Jana Tarły, ul. Polna, ul. Południowa, ul. Projektowana, ul. Romualda Traugutta, ul. Stanisława Konarskiego, ul. Władysława Broniewskiego, ul. Zajezierze

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Karol Jan Cygan
    259 (50,49%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Waldemar Adam Domżał
    254 (49,51%)

Okręg 8

Grabówka, Jankowa, Pomorze, Wola Rudzka, Zajączków, Opole Lubelskie: ul. Leśna, Lubelska od nr 45 do końca, ul. Pomorska, ul. Rybacka, ul. Szkolna, ul. Zagrody

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁA OJCZYZNA

kandydatliczba głosów

  1. 14 Romuald Jan Śliwa
    214 (44,03%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Zbigniew Pietroń
    110 (22,63%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Bartosz Szwed
    162 (33,33%)

Okręg 9

Darowne, Kazimierzów, Majdan Trzebieski, Rozalin, Trzebiesza, Wola Rudzka-Pustelnia

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁA OJCZYZNA

kandydatliczba głosów

  1. 14 Stanisław Franciszek Mroczkowski
    44 (14,19%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Krzysztof Kowalczyk
    117 (37,74%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Dominik Kępiński
    125 (40,32%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 8 Dariusz Krzysztof Bartoszewski
    24 (7,74%)

Okręg 10

Elżbieta, Elżbieta-Kolonia, Góry Opolskie, Niezdów

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁA OJCZYZNA

kandydatliczba głosów

  1. 14 Zofia Krystyna Wicha
    158 (29,87%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Agnieszka Bartnik
    134 (25,33%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Bożena Maria Drąg
    91 (17,20%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AGNIESZKI MOREK

kandydatliczba głosów

  1. 16 Agnieszka Morek
    146 (27,60%)

Okręg 11

Kamionka, Kluczkowice-Osiedle, Ożarów Drugi, Ożarów Pierwszy, Wrzelowiec

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁA OJCZYZNA

kandydatliczba głosów

  1. 14 Krystyna Danuta Małogłowska
    161 (35,54%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Leszek Buczek
    56 (12,36%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Waldemar Bryś
    236 (52,10%)

Okręg 12

Ćwiętalka, Góry Kluczkowickie, Kluczkowice, Kręciszówka, Świdry, Wandalin-Widły, Zadole

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Paweł Kalinowski
    307 (69,61%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Piotr Mazur
    134 (30,39%)

Okręg 13

Białowoda, Ludwików, Stanisławów, Wandalin

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Janusz Gawryszek
    161 (45,22%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Małgorzata Strzelecka
    195 (54,78%)

Okręg 14

Dębiny, Emilcin, Janiszkowice, Leonin, Nowy Franciszków, Ruda Godowska, Ruda Maciejowska, Sewerynówka, Skoków, Stary Franciszków, Zosin

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Monika Dajos
    103 (23,79%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Agnieszka Pepłowska
    153 (35,33%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA OPOLA

kandydatliczba głosów

  1. 15 Katarzyna Iwona Woś
    177 (40,88%)

Okręg 15

Dąbrowa Godowska, Nowe Komaszyce, Puszno Godowskie, Puszno Skokowskie, Stare Komaszyce, Truszków, Wólka Komaszycka

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁA OJCZYZNA

kandydatliczba głosów

  1. 14 Mariusz Gołofit
    145 (35,80%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Zofia Grażyna Stępniak
    163 (40,25%)

KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP

kandydatliczba głosów

  1. 7 Marek Krupa
    60 (14,81%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA 2018

kandydatliczba głosów

  1. 18 Sławomir Piotr Fiuk
    37 (9,14%)