Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Tereszpol

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Sołectwo Lipowiec od nr 1 do nr 86

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Janusz Szczepan Gnida

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

63 (53,39%)

Mieczysław Stanisław Szeptuch

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY TERESZPOL

55 (46,61%)

Okręg 2

Sołectwo Lipowiec od nr 87 do końca numeracji budynków

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Adrian Jacek Kiesz

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

62 (60,19%)

Zdzisław Wójcik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY TERESZPOL

41 (39,81%)

Okręg 3

Sołectwo Panasówka

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Mieczysław Rogala

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

33 (38,82%)

Piotr Wojdyła

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY TERESZPOL

17 (20,00%)

Henryk Józef Kulasza

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWIEDLIWA POLSKA

35 (41,18%)

Okręg 4

Sołectwo Tereszpol-Zaorenda ul. Długa: od nr 2 - 78 parzyste; od nr 1 - 79 nieparzyste

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Agata Monastyrska

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

56 (52,83%)

Jerzy Strzałka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY TERESZPOL

50 (47,17%)

Okręg 5

Sołectwo Tereszpol-Zaorenda ul. Długa: od nr 80 - 140 parzyste; od nr 101 - 179 nieparzyste

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Tomasz Kurzyński

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

65 (72,22%)

Anna Cielica

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

25 (27,78%)

Okręg 6

Sołectwo Tereszpol-Zaorenda ul. Długa: od nr 142 do nr 200 parzyste; od nr 181 do nr 249 nieparzyste; ulica Szkolna; ulica Polna

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Sławomir Roman Skubisz

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

43 (28,86%)

Sławomir Krzysztof Zdunek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY TERESZPOL

63 (42,28%)

Grzegorz Skóra

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWIEDLIWA POLSKA

259 (78,01%)

Okręg 7

Sołectwo Tereszpol-Zaorenda ul. Długa: od nr 202 do końca numeracji parzystej budynków; od nr 251 do końca numeracji nieparzystej budynków; ulica Piaskowa; ulica Leśna; ulica Kolejowa; ulica Kościelna

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Krzysztof Kapuśniak

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

60 (48,00%)

Andrzej Maciocha

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

65 (52,00%)

Okręg 8

Sołectwo Tereszpol-Zygmunty od nr 1 do nr 57

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jadwiga Szponar

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

56 (43,08%)

Maria Danuta Litwin

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY TERESZPOL

53 (40,77%)

Tadeusz Nieczaja

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

21 (16,15%)

Okręg 9

Sołectwo Tereszpol-Zygmunty od nr 58 do nr 125

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Stanisław Sitarz

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

0 (0,00%)

Okręg 10

Sołectwo Tereszpol-Zygmunty od nr 126 do końca numeracji budynków

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Teresa Kołodziej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

55 (60,44%)

Żaneta Sirko

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY TERESZPOL

36 (39,56%)

Okręg 11

Sołectwo Tereszpol-Kukiełki od nr 1 do nr 59

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Wiesława Wanda Litwin

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

37 (30,33%)

Jan Biernat

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY TERESZPOL

45 (36,89%)

Andrzej Sikorski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZA GMINA WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ”

40 (32,79%)

Okręg 12

Sołectwo Tereszpol-Kukiełki od nr 60 do nr 137

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Sylwester Karol Chmiel

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

92 (81,42%)

Ewa Grażyna Oszmaniec

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY TERESZPOL

21 (18,58%)

Okręg 13

Sołectwo Tereszpol-Kukiełki od nr 138 do końca numeracji budynków

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Leszek Szydełko

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

73 (57,94%)

Maria Mielnik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY TERESZPOL

53 (42,06%)

Okręg 14

Sołectwo Szozdy

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Elżbieta Maciusiak

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

51 (63,75%)

Jan Leszek Lesiak

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

29 (36,25%)

Okręg 15

Sołectwo Bukownica

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Adam Stanisław Borowiec

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

47 (51,09%)

Stanisław Szpot

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWIEDLIWA POLSKA

45 (48,91%)