Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Wierzbno

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Wierzbno

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Krzysztof Edmund Twardowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HANNY KELLEHER

137 (79,19%)

Adam Jan Florowski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

36 (20,81%)

Okręg 2

Helenów, Las Jaworski, Soboń

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Piotr Kiesner

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HANNY KELLEHER

63 (60,00%)

Zofia Leszczyńska

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

42 (40,00%)

Okręg 3

Cierpięta, Kazimierzów, Stary Dwór

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Mirosław Paweł Krzyżanowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HANNY KELLEHER

44 (51,16%)

Jacek Śledziewski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

42 (48,84%)

Okręg 4

Jaworek, Majdan

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Zbigniew Szatkowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HANNY KELLEHER

35 (44,30%)

Włodzimierz Durka

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

44 (55,70%)

Okręg 5

Janówek, Wyględówek

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Dariusz Jacek Patoka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HANNY KELLEHER

84 (61,76%)

Rafał Artur Okrzeja

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

52 (38,24%)

Okręg 6

Adamów, Natolin, Świdno, Wólka

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Tadeusz Jabłoński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HANNY KELLEHER

56 (52,34%)

Anna Jasińska

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

51 (47,66%)

Okręg 7

Brzeźnik, Nadzieja, Ossówno, Rąbież

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Witold Justyn Roman

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HANNY KELLEHER

22 (53,66%)

Grażyna Barbara Łukasiak

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

19 (46,34%)

Okręg 8

Józefy, Skarżyn

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Barbara Nojszewska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HANNY KELLEHER

37 (47,44%)

Emil Maciej Wąsowski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

41 (52,56%)

Okręg 9

Koszewnica, Sulki

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Monika Pawłowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HANNY KELLEHER

23 (23,96%)

Łukasz Wąsowski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

48 (50,00%)

Stanisław Roguski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

25 (26,04%)

Okręg 10

Czerwonka-Folwark

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jadwiga Sobotka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HANNY KELLEHER

32 (34,41%)

Wanda Grażyna Orzechowska

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

61 (65,59%)

Okręg 11

Czerwonka, Orzechów

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Monika Chodkiewicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HANNY KELLEHER

30 (39,47%)

Bartłomiej Łukasz Królak

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

46 (60,53%)

Okręg 12

Filipy, Wąsosze, Wyczółki

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Andrzej Władysław Kopeć

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

0 (0,00%)

Okręg 13

Krypy

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jarosław Piotr Zdzieborski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HANNY KELLEHER

27 (21,43%)

Hanna Agnieszka Karczewska

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

99 (78,57%)

Okręg 14

Strupiechów

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Teodozja Anna Zdzieborska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HANNY KELLEHER

32 (33,68%)

Małgorzata Justyna Karczewska

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

63 (66,32%)

Okręg 15

Karczewiec

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Stanisława Zofia Zemła

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HANNY KELLEHER

36 (49,32%)

Beata Krasnodębska

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

37 (50,68%)