Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady powiatu - słupecki

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Miasto: Słupca

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 5 Emilia Więcek-Kotusiewicz
    147 (2,45%)
  2. 6 Szymon Grzywiński
    411 (6,85%)
  3. 4 Iwona Buśkiewicz
    207 (3,45%)
  4. 1 Anna Maria Czerniak
    466 (7,76%)
  5. 3 Michał Ziemski
    366 (6,10%)
  6. 2 Mariusz Król
    864 (14,40%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 3 Radosław Józef Mielcarek
    160 (2,67%)
  2. 2 Natalia Bobrowska-Bartkowiak
    403 (6,71%)
  3. 5 Ewa Maria Chmielewska
    88 (1,47%)
  4. 6 Artur Karol Nowak
    126 (2,10%)
  5. 4 Dorota Katarzyna Kowalska
    89 (1,48%)
  6. 1 Waldemar Miernik
    851 (14,18%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA POWIATU SŁUPECKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 2 Jarosława Emilia Kobos
    307 (5,11%)
  2. 1 Przemysław Krzysztof Niezbecki
    789 (13,15%)
  3. 3 Grzegorz Pawłowski
    226 (3,77%)
  4. 4 Olga Jarosława Krawiec
    241 (4,02%)
  5. 5 Małgorzata Papierska
    157 (2,62%)
  6. 6 Tomasz Roszak
    104 (1,73%)

Okręg 2

Gmina: Lądek, Zagórów

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 4 Ewelina Zehner
    112 (1,69%)
  2. 2 Andrzej Kin
    430 (6,49%)
  3. 1 Stefan Józef Zieliński
    592 (8,93%)
  4. 5 Ewa Małgorzata Radniecka
    174 (2,63%)
  5. 6 Jerzy Orchowski
    850 (12,83%)
  6. 3 Justyna Młodożeniec-Handzel
    270 (4,07%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 2 Katarzyna Joanna Paluch
    233 (3,52%)
  2. 6 Przemysław Dropiński
    1 236 (18,65%)
  3. 5 Alicja Lucyna Podgórna
    60 (0,91%)
  4. 3 Wacława Anna Szymczak
    113 (1,71%)
  5. 1 Andrzej Bernat
    492 (7,43%)
  6. 4 Adam Kasznia
    400 (6,04%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA POWIATU SŁUPECKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 5 Monika Krystyna Wiatrowska
    79 (1,19%)
  2. 3 Marzena Arleta Fabiszak
    90 (1,36%)
  3. 1 Lech Jan Bartecki
    525 (7,92%)
  4. 2 Marek Kujawa
    211 (3,18%)
  5. 4 Zuzanna Wyderkiewicz
    32 (0,48%)
  6. 6 Krzysztof Józef Maciaszek
    168 (2,54%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DANIELA SŁOWIŃSKIEGO - ZMIEŃMY PERSPEKTYWĘ

kandydatliczba głosów

  1. 2 Jakub Jan Zastawa
    10 (0,15%)
  2. 1 Radosława Elżbieta Janicka
    196 (2,96%)
  3. 3 Marzena Kuczmaszewska
    84 (1,27%)
  4. 4 Iwona Barbara Szubińska
    83 (1,25%)
  5. 5 Mariusz Antoni Eicke
    186 (2,81%)

Okręg 3

Gmina: Orchowo, Ostrowite, Powidz

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 5 Agnieszka Magdalena Wojcińska
    140 (2,70%)
  2. 1 Bogdan Jastrząb
    665 (12,84%)
  3. 3 Ignacy Jan Maroszek
    521 (10,06%)
  4. 2 Łukasz Przygocki
    484 (9,34%)
  5. 4 Grażyna Halina Tylman
    326 (6,29%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 3 Urszula Mariola Bartz-Lewandowska
    167 (3,22%)
  2. 2 Michał Bernardczyk
    415 (8,01%)
  3. 1 Henryk Jan Tylman
    1 006 (19,42%)
  4. 4 Karolina Ziemniarska-Pielska
    121 (2,34%)
  5. 5 Danuta Szczepaniak
    124 (2,39%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA POWIATU SŁUPECKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 3 Leokadia Natalia Frąckowiak
    155 (2,99%)
  2. 5 Krzysztof Piguła
    103 (1,99%)
  3. 2 Janusz Pawlaczyk
    372 (7,18%)
  4. 4 Jadwiga Witulska
    77 (1,49%)
  5. 1 Czesław Dykszak
    505 (9,75%)

Okręg 4

Gmina: Słupca

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 1 Anna Kusiołek
    557 (14,70%)
  2. 3 Hubert Stanisław Pokrop
    342 (9,02%)
  3. 2 Marek Błażej Walczak
    256 (6,75%)
  4. 5 Bartłomiej Gorzelańczyk
    144 (3,80%)
  5. 4 Bożena Maria Szelewska
    122 (3,22%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Bogdan Kukulski
    573 (15,12%)
  2. 2 Ewelina Czechowska-Malczewska
    192 (5,07%)
  3. 3 Błażej Henryk Berdziński
    280 (7,39%)
  4. 4 Bernard Henryk Jabłoński
    152 (4,01%)
  5. 5 Urszula Dorota Nowak
    80 (2,11%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA POWIATU SŁUPECKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 2 Urszula Dorota Jantosz
    139 (3,67%)
  2. 4 Przemysław Żurawicki
    72 (1,90%)
  3. 1 Aleksandra Justyna Kazuś-Wróblewska
    724 (19,10%)
  4. 5 Krzysztof Kędziora
    87 (2,30%)
  5. 3 Alicja Maria Hławka
    70 (1,85%)

Okręg 5

Gmina: Strzałkowo

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 1 Dawid Hierowski
    396 (9,91%)
  2. 2 Barbara Wojtkowiak
    210 (5,26%)
  3. 3 Stefan Michał Stencel
    630 (15,77%)
  4. 4 Marta Machowiak
    53 (1,33%)
  5. 5 Włodzimierz Musielak
    180 (4,50%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Andrzej Kasprzyk
    927 (23,20%)
  2. 2 Jan Dąbek
    163 (4,08%)
  3. 5 Patrycja Walentyna Kozłowska
    41 (1,03%)
  4. 3 Katarzyna Piasecka
    118 (2,95%)
  5. 4 Jerzy Czesław Kowalski
    54 (1,35%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA POWIATU SŁUPECKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 2 Beata Teresa Wojtkowiak
    128 (3,20%)
  2. 4 Helena Ludwika Tymm
    62 (1,55%)
  3. 1 Piotr Gałan
    558 (13,96%)
  4. 3 Rafał Frydrychowicz
    147 (3,68%)
  5. 5 Piotr Paweł Kowalski
    329 (8,23%)