Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Mogilno

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Miasto Mogilno – część: Osiedle nr 1 i Osiedle nr 2, obejmujące ulice: 3 Maja, 22 Stycznia, 900 - lecia, Adama Asnyka, Adama Mickiewicza, Aleja Armii Krajowej, Aleje Niepodległości, Alfonsa T. Olszaka, Benedyktyńska, Benedykta XVI, Bolesława Prusa, Bukietowa, Czesława Miłosza, Droga Solidarności, Grobla, Henryka Sienkiewicza, Jana Nowaka-Jeziorańskiego, Jana Pawła II, Jana Kasprowicza, Janusza Korczaka, Jasna, Józefa Trzcińskiego, Kasztanowa, Ks. Mieczysława Brodowskiego, Ks. Piotra Wawrzyniaka, Kwiatowa, Lawendowa, Leona Niewiadomskiego, Łąkowa, Mariana Mrugowskiego, Marszałka Piłsudskiego, Niezłomnych, Ogrodowa, Plac Wolności, Polna, Powstańców Wielkopolskich, Poznańska, Prof. Czesława Łuczaka, Przesmyk, Rynek, Sądowa, Słoneczna, Sportowa, Stanisława Moniuszki, Stanisława Wyspiańskiego, Wąska, Wesoła, Wiosenna, Wincentego Witosa, Władysława Jagiełły, Wodna, Wybudowanie Świerkówiec, Zbożowa

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 8 Tadeusz Juliusz Szymański
    67 (2,31%)
  2. 5 Ewa Maria Ratajczak
    23 (0,79%)
  3. 4 Jarosław Gębala
    36 (1,24%)
  4. 7 Halina Żychska
    24 (0,83%)
  5. 2 Zbigniew Spólnik
    99 (3,41%)
  6. 6 Radzym Jankiewicz
    88 (3,04%)
  7. 3 Edyta Justyna Owsińska
    35 (1,21%)
  8. 1 Karol Nawrot
    405 (13,97%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWICA ZIEMI MOGILEŃSKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 2 Mariusz Józef Nowacki
    97 (3,35%)
  2. 3 Zenon Stanisław Popiołek
    25 (0,86%)
  3. 7 Bożena Bogdańska
    17 (0,59%)
  4. 6 Mirosław Tomasz Durski
    10 (0,34%)
  5. 1 Wioleta Anna Michalak
    214 (7,38%)
  6. 4 Łukasz Leśny
    28 (0,97%)
  7. 5 Anna Elżbieta Trębusiewicz
    34 (1,17%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWEŁ KRAŚNY BĄDŹMY RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 2 Elżbieta Dzikowska
    30 (1,03%)
  2. 1 Paweł Stanisław Kraśny
    174 (6,00%)
  3. 3 Roma Teresa Kaczyńska
    33 (1,14%)
  4. 6 Robert Szymon Sielecki
    32 (1,10%)
  5. 4 Dorota Krystkowiak
    38 (1,31%)
  6. 7 Adam Woźniak
    19 (0,66%)
  7. 5 Justyna Joanna Burzyńska
    29 (1,00%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA POWIATU MOGILEŃSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 3 Grzegorz Tomasz Stochliński
    178 (6,14%)
  2. 2 Teresa Zofia Kujawa
    123 (4,24%)
  3. 1 Leszek Marek Duszyński
    621 (21,42%)
  4. 4 Ewa Kwit
    171 (5,90%)
  5. 7 Władysław Banaszak
    56 (1,93%)
  6. 5 Maria Lewandowska
    52 (1,79%)
  7. 6 Waldemar Tadeusz Krystkowiak
    106 (3,66%)
  8. 8 Maciej Sędzikowski
    35 (1,21%)

Okręg 2

Miasto Mogilno – część: Osiedle nr 3 i Osiedle nr 4, obejmujące ulice: 17 Maja, 11 Listopada, Betonowa, Bolesława Chrobrego, Brzoskwiniowa, Brzozowa, Bukowa, Cicha, Dębowa, Dworcowa, Elizy Orzeszkowej, Fryderyka Chopina, Hipolita Cegielskiego, Gabriela Narutowicza, Gen. Andersa, Gen. Stanisława Taczaka, Hieronima Feichta, Ignacego Jana Paderewskiego, Ignacego Krasickiego, Jana Kausa, Jana Kilińskiego, Jodłowa, Józefa Hallera, Juliusza Słowackiego, Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Ks. Jerzego Popiełuszki, Kazimierza Pułaskiego, Leszka Białego, Leśna, Lipowa, Macieja Rataja, Magazynowa, Malinowa, Marii Curie-Skłodowskiej, Marii Konopnickiej, Mikołaja Kopernika, Mikołaja Reja, Morelowa, Mostowa, Obrońców Mogilna, Ofiar Katynia, Okole, Padniewska, Piastowska, Podgórna, Przemysłowa, Romana Dmowskiego, Rzemieślnicza, Stanisława Lema, Stanisława Staszica, Stefana Grota-Roweckiego, Śniadeckich, Tadeusza Kościuszki, Ustronie, Wiśniowa, Władysława Ciesielskiego, Władysława Stanisława Reymonta, Wybudowanie, Stefana Żeromskiego; Sołectwo Padniewko

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 1 Paweł Molenda
    286 (11,53%)
  2. 3 Krzysztof Jan Batkowski
    59 (2,38%)
  3. 2 Przemysław Piotr Majcherkiewicz
    177 (7,13%)
  4. 4 Zofia Wichłacz
    77 (3,10%)
  5. 5 Maria Ewa Kowalska
    31 (1,25%)
  6. 6 Teresa Helena Szczesna
    30 (1,21%)
  7. 7 Roman Polacki
    80 (3,22%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWICA ZIEMI MOGILEŃSKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Robert Przepiórka
    240 (9,67%)
  2. 3 Danuta Rychłowska
    69 (2,78%)
  3. 2 Jerzy Stanisław Nowak
    28 (1,13%)
  4. 4 Marlena Mróz-Sobieraj
    47 (1,89%)
  5. 5 Eugeniusz Józef Jasiecki
    119 (4,80%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWEŁ KRAŚNY BĄDŹMY RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 4 Piotr Kujawa
    41 (1,65%)
  2. 5 Emilia Kinga Sajna
    42 (1,69%)
  3. 3 Jan Mokrzyński
    14 (0,56%)
  4. 1 Waldemar Sebastian Wawer
    35 (1,41%)
  5. 2 Marzena Magdalena Wichłacz
    33 (1,33%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA POWIATU MOGILEŃSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 1 Alina Barbara Dobersztyn
    314 (12,66%)
  2. 3 Elżbieta Olga Sarnowska
    169 (6,81%)
  3. 5 Małgorzata Krzyżan
    31 (1,25%)
  4. 2 Piotr Kazimierz Kaźmierczak
    149 (6,01%)
  5. 4 Łukasz Drzazgowski
    201 (8,10%)
  6. 6 Klaudia Dorota Krygier
    23 (0,93%)
  7. 7 Marian Jacek Wegner
    186 (7,50%)

Okręg 3

Sołectwa: Chabsko, Dąbrówka, Huta Palędzka, Józefowo, Niestronno, Palędzie Dolne, Padniewo, Wasielewko, Wiecanowo, Wieniec, Wszedzień, Wylatowo, Wyrobki, Żabno

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Barbara Krystyna Lech
    369 (15,93%)
  2. 6 Zofia Gąsior
    149 (6,43%)
  3. 4 Łukasz Bartosz Gapiński
    192 (8,29%)
  4. 7 Piotr Zieliński
    85 (3,67%)
  5. 3 Janusz Florian Myszkowski
    136 (5,87%)
  6. 1 Marcin Piotr Łączny
    132 (5,70%)
  7. 5 Dorota Kapusta
    35 (1,51%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWICA ZIEMI MOGILEŃSKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 4 Daniel Łukasz Włodarczyk
    16 (0,69%)
  2. 1 Żaneta Kabacińska
    73 (3,15%)
  3. 3 Elżbieta Barbara Wenska
    99 (4,27%)
  4. 2 Anna Bukowska
    43 (1,86%)
  5. 5 Jakub Jacek Kraśny
    82 (3,54%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWEŁ KRAŚNY BĄDŹMY RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 4 Krzysztof Michał Kutaś
    37 (1,60%)
  2. 1 Agnieszka Kaszyńska
    116 (5,01%)
  3. 5 Elżbieta Maria Sobkowiak
    2 (0,09%)
  4. 3 Karolina Marta Kozicka
    24 (1,04%)
  5. 2 Zdzisław Lewandowski
    8 (0,35%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA POWIATU MOGILEŃSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 3 Stanisław Radtke
    158 (6,82%)
  2. 4 Małgorzata Staniek
    158 (6,82%)
  3. 1 Mirosław Andrzej Krygier
    135 (5,83%)
  4. 2 Iwona Renata Golis
    145 (6,26%)
  5. 5 Alina Katarzyna Zgorzelak
    13 (0,56%)
  6. 6 Michał Przepiórka
    40 (1,73%)
  7. 7 Violetta Skorupińska
    69 (2,98%)

Okręg 4

Sołectwa: Czarnotul, Dzierzążno, Gębice, Goryszewo, Gozdanin, Kamionek, Kunowo, Kwieciszewo, Marcinkowo, Olsza, Procyń, Ratowo, Strzelce, Świerkówiec, Zbytowo

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 6 Waldemar Marek Banaszkiewicz
    63 (2,56%)
  2. 2 Maria Malczewska
    169 (6,86%)
  3. 1 Katarzyna Anna Barczak
    343 (13,92%)
  4. 3 Małgorzata Źrałka
    240 (9,74%)
  5. 7 Leszek Maciejewski
    71 (2,88%)
  6. 5 Krzysztof Kaszubski
    106 (4,30%)
  7. 4 Roman Lewandowski
    94 (3,81%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWICA ZIEMI MOGILEŃSKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 6 Dariusz Rojek
    12 (0,49%)
  2. 2 Mariusz Andrzej Baran
    68 (2,76%)
  3. 3 Paweł Reszelewski
    74 (3,00%)
  4. 5 Urszula Ostrowska
    23 (0,93%)
  5. 7 Mariola Źrałka
    79 (3,21%)
  6. 1 Ewa Szarzyńska
    204 (8,28%)
  7. 4 Jan Adam Szczególski
    15 (0,61%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWEŁ KRAŚNY BĄDŹMY RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 3 Michał Moszkowicz
    45 (1,83%)
  2. 1 Małgorzata Grażyna Lewandowska
    82 (3,33%)
  3. 2 Lidia Lange
    55 (2,23%)
  4. 4 Dorota Agata Wieczorek-Borzymowska
    22 (0,89%)
  5. 5 Krzysztof Kierzek
    11 (0,45%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA POWIATU MOGILEŃSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 7 Stanisław Redmann
    185 (7,51%)
  2. 2 Anna Irena Bogdanowicz-Sikorska
    144 (5,84%)
  3. 4 Agnieszka Marczak
    61 (2,48%)
  4. 3 Piotr Ziomkiewicz
    61 (2,48%)
  5. 1 Konrad Andrzejewski
    165 (6,70%)
  6. 5 Lidia Danuta Pisuła
    44 (1,79%)
  7. 6 Dariusz Pawnuk
    28 (1,14%)