Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Słupia

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

BONARÓW

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Piotr Królikowski

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

0 (0,00%)

Okręg 2

GZÓW obejmujący nieruchomości oznaczone numerami od nr 1 do 42 i od nr 89 do 95

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marek Kotyna

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

0 (0,00%)

Okręg 3

GZÓW obejmujący nieruchomości oznaczone numerami od nr 43 do 88

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Roman Tadeusz Rosiński

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

62 (73,81%)

Joanna Irena Tuka

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

22 (26,19%)

Okręg 4

KROSNOWA obejmujący nieruchomości oznaczone numerami od nr 1 do 42

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Andrzej Kowara

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

21 (30,88%)

Grażyna Barbara Chmurska

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

47 (69,12%)

Okręg 5

KROSNOWA obejmujący nieruchomości oznaczone numerami od nr 43 do 104

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Krzysztof Szymczewski

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

0 (0,00%)

Okręg 6

NOWA KROSNOWA

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marek Ryszard Pięcek

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

0 (0,00%)

Okręg 7

MARIANÓW, PODŁĘCZE, WÓLKA-NAZDROJE

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Tomasz Jacek Bachura

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

70 (56,45%)

Halina Cecylia Dziuda

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

54 (43,55%)

Okręg 8

MODŁA

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jacek Mirosław Fontański

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

31 (45,59%)

Karol Andrzej Kostrzewa

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

37 (54,41%)

Okręg 9

SŁUPIA obejmujący nieruchomości oznaczone numerami od nr 1 do 49

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Mateusz Belta

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

60 (63,83%)

Agnieszka Chmurska

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

34 (36,17%)

Okręg 10

SŁUPIA obejmujący nieruchomości oznaczone numerami od nr 50 do 105

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Lucyna Marat

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

45 (51,14%)

Elżbieta Monika Rymarczyk

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

43 (48,86%)

Okręg 11

SŁUPIA obejmujący nieruchomości oznaczone numerami od nr 108 do 154 i od nr 191 do 195

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jolanta Salamon

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

25 (32,05%)

Agnieszka Krystyna Gamoń

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZ POWIAT”

40 (51,28%)

Martyna Stolarek - Kozłowska

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

13 (16,67%)

Okręg 12

SŁUPIA obejmujący nieruchomości oznaczone numerami od nr 155 do nr 190 i od nr 196 do nr 202

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Agnieszka Byczkowska

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

26 (31,71%)

Justyna Kroc

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

56 (68,29%)

Okręg 13

WINNA GÓRA

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marianna Nowak

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

59 (63,44%)

Ryszard Czerwiński

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

34 (36,56%)

Okręg 14

ZAGÓRZE obejmujący nieruchomości oznaczone numerami od nr 1 do 38

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Alina Wanda Ziółczyk

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

57 (74,03%)

Michał Trębski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

20 (25,97%)

Okręg 15

ZAGÓRZE obejmujący nieruchomości oznaczone numerami od nr 39 do nr 78

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Kazimierz Kozłowski

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

26 (40,63%)

Mariusz Salamon

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

38 (59,38%)