Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Człopa

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Miasto Człopa, ulice: Akacjowa, Bogdanki, Brzozowa, Gospodarska, Kwiatowa, Ludowa, Robotnicza, Zwycięstwa Wojska Polskiego.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Marek Zygmunt Maciejasz
    36 (15,00%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - RAZEM DLA WAS

kandydatliczba głosów

  1. 15 Lech Jan Mądry
    92 (38,33%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALTERNATYWA DLA WSZYSTKICH

kandydatliczba głosów

  1. 16 Zbigniew Roman Kanigowski
    74 (30,83%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NIEZALEŻNI"

kandydatliczba głosów

  1. 12 Halina Jolanta Szalińska-Gutowska
    38 (15,83%)

Okręg 2

Miasto Człopa, ulice: Kolejowa, Osiedle Sosnowe, Kościuszki, Nad Łąkami, Sobieskiego, Witosa.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - RAZEM DLA WAS

kandydatliczba głosów

  1. 15 Wawrzyniec Roman Tarka
    86 (68,80%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALTERNATYWA DLA WSZYSTKICH

kandydatliczba głosów

  1. 16 Barbara Majka
    39 (31,20%)

Okręg 3

Miasto Człopa, ulica Osiedlowa.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Agnieszka Maria Paradowska-Rakowska
    20 (9,52%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - RAZEM DLA WAS

kandydatliczba głosów

  1. 15 Regina Krystyna Cieślak
    106 (50,48%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALTERNATYWA DLA WSZYSTKICH

kandydatliczba głosów

  1. 16 Aleksandra Bulik
    84 (40,00%)

Okręg 4

Miasto Człopa, ulice: Młyńska, Piaskowa, Plac Zwycięstwa, Południowa, Reymonta, Warszawska.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Aleksandra Zuzanna Szczepańska
    31 (19,38%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALTERNATYWA DLA WSZYSTKICH

kandydatliczba głosów

  1. 16 Dariusz Adam Pogorzelski
    67 (41,88%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NIEZALEŻNI"

kandydatliczba głosów

  1. 12 Marek Robert Ostromecki
    62 (38,75%)

Okręg 5

Miasto Człopa, ulice: Bydgoska, Kopernika, Krótka, Leśna, Mickiewicza, Podgórna, Polna, Rybacka, Rynkowa, Targowa, Wiejska. Osady: Podlesie, Zwierz.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Bartłomiej Maciej Rakowski
    54 (26,60%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - RAZEM DLA WAS

kandydatliczba głosów

  1. 15 Zbigniew Tymecki
    76 (37,44%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALTERNATYWA DLA WSZYSTKICH

kandydatliczba głosów

  1. 16 Zbigniew Stanisław Bierbasz-Juchnowicz
    73 (35,96%)

Okręg 6

Miasto Człopa, ulica Moniuszki-numery domów: od 27 – do 41.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALTERNATYWA DLA WSZYSTKICH

kandydatliczba głosów

  1. 16 Mirosław Nowak
    0 (0,00%)

Okręg 7

Miasto Człopa, ulice: Moniuszki – numery domów: od 1 – do 26, Paderewskiego, Słoneczna, Strzelecka, Żeromskiego.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - RAZEM DLA WAS

kandydatliczba głosów

  1. 15 Sebastian Tymecki
    62 (43,97%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALTERNATYWA DLA WSZYSTKICH

kandydatliczba głosów

  1. 16 Zbyszek Józef Ślusarski
    79 (56,03%)

Okręg 8

Sołectwo Bukowo: miejscowości: Bukowo, Czaplice, Krąpiel, Nałęcze, Orzeń, Podgórze.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - RAZEM DLA WAS

kandydatliczba głosów

  1. 15 Marian Storman
    66 (52,38%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALTERNATYWA DLA WSZYSTKICH

kandydatliczba głosów

  1. 16 Anna Pyrek
    60 (47,62%)

Okręg 9

Sołectwo Dzwonowo: miejscowości: Dzwonowo, Dłusko, Rybakówka. Sołectwo Szczuczarz: miejscowość Szczuczarz.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Marek Jarosław Witczak
    35 (27,56%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - RAZEM DLA WAS

kandydatliczba głosów

  1. 15 Anna Elżbieta Klucznik
    57 (44,88%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALTERNATYWA DLA WSZYSTKICH

kandydatliczba głosów

  1. 16 Olga Ługowska
    35 (27,56%)

Okręg 10

Sołectwo Golin: miejscowości: Brzeźniak, Golin, Jelenie, Jeleni Róg, Miradź. Sołectwo Załom: miejscowości: Załom, Pustelnia Leśniczówka.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Agnieszka Witczak
    21 (12,88%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - RAZEM DLA WAS

kandydatliczba głosów

  1. 15 Lech Bolesław Zaskórski
    68 (41,72%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALTERNATYWA DLA WSZYSTKICH

kandydatliczba głosów

  1. 16 Krzysztof Adam Sawczyszyn
    74 (45,40%)

Okręg 11

Sołectwo Mielęcin: miejscowości: Mielęcin, Trzcinno.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Lucyna Witkowska
    105 (50,48%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALTERNATYWA DLA WSZYSTKICH

kandydatliczba głosów

  1. 16 Ryszarda Grzybkowska
    103 (49,52%)

Okręg 12

Sołectwo Drzonowo: miejscowości: Drzonowo, Drzonowo Wałeckie, Sołectwo Trzebin: miejscowość Trzebin.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Karol Pawlik
    50 (26,74%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - RAZEM DLA WAS

kandydatliczba głosów

  1. 15 Wojciech Andrzej Lisowski
    90 (48,13%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALTERNATYWA DLA WSZYSTKICH

kandydatliczba głosów

  1. 16 Marta Dominika Maciesza
    47 (25,13%)

Okręg 13

Sołectwo Pieczyska: miejscowość Pieczyska. Sołectwo Przelewice: miejscowość Przelewice.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Agata Dębiec
    29 (26,85%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - RAZEM DLA WAS

kandydatliczba głosów

  1. 15 Ewelina Karolina Ciszek-Grycz
    54 (50,00%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALTERNATYWA DLA WSZYSTKICH

kandydatliczba głosów

  1. 16 Ryszard Grobel
    25 (23,15%)

Okręg 14

Sołectwo Jaglice: miejscowość Jaglice. Sołectwo Wołowe Lasy: miejscowość Wołowe Lasy-numery domów: od 1 – do 39.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Anna Urszula Jaworska
    41 (30,37%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - RAZEM DLA WAS

kandydatliczba głosów

  1. 15 Bartłomiej Skulimowski
    64 (47,41%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALTERNATYWA DLA WSZYSTKICH

kandydatliczba głosów

  1. 16 Beata Książkiewicz
    30 (22,22%)

Okręg 15

Sołectwo Wołowe Lasy: miejscowość Wołowe Lasy-numery domów: od 40 – do 104.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Janina Iwanowska
    26 (18,18%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - RAZEM DLA WAS

kandydatliczba głosów

  1. 15 Cezary Pluta
    51 (35,66%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALTERNATYWA DLA WSZYSTKICH

kandydatliczba głosów

  1. 16 Agnieszka Dąbek
    66 (46,15%)