Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Przemyśl

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

3 Maja strona lewa do nr 33 i nr 33A, Andrzeja Kmicica, Armii Krajowej strona prawa od nr 18 do końca, strona lewa od nr 27 do końca, Artura Malawskiego, Barska, Bełwińska, Bielskiego, Bieszczadzka, Bolesława Śmiałego, Biskupa Jakuba Glazera, Browarna, Cmentarna, Jana Długosza, Wojciecha Drzymały, Dubiecka, Dynowska, Felicjanek, Franciszka Dolińskiego, Generała Michała Karaszewicza-Tokarzewskiego, Generała Władysława Sikorskiego, Generała Stanisława Maczka, Generała Józefa Wysockiego, Głogowska, Seweryna Goszczyńskiego, Grunwaldzka, Grzegorza z Sanoka, Henryka Kadyi, Ignacego Daszyńskiego, Ignacego Krasickiego, Jasna, Jesionowa, Jana Kasprowicza, Porucznika Władysława Kramarza, Józefa Kraszewskiego, Józefa Kremera, Krzywiecka, Księdza Ignacego Skorupki, Księcia Józefa Poniatowskiego, Księdza Piotra Skargi, Księdza Stanisława Stojałowskiego, Księdza Stanisława Brzóski, Legnicka, Lipowicka, Łętowska, Władysława Łokietka, Jacka Malczewskiego, Marii Curie-Skłodowskiej, Majora Mieczysława Słabego, Gabriela Narutowicza, Cypriana Kamila Norwida, Zygmunta Noskowskiego, O. Augustyna Kordeckiego, Obronna, Obrońców Westerplatte, Onufrego Zagłoby, Ostrowska, Ignacego Paderewskiego strona prawa od nr 22 do końca, strona lewa cała, Plac Inwalidów Wojennych, Plac Konstytucji 3 - go Maja od nr 1 do nr 6, Plac Orląt Przemyskich, Plac Unii Brzeskiej, Płowiecka, Stanisława Przybyszewskiego, Radosna, Raszyńska, Rzeczna, Henryka Wieniawskiego, Henryka Rzewuskiego, Salezjańska, Sanatoryjna, Skośna, Jana Skrzetuskiego, Stanisława Sobińskiego, Swobodna, Szańce, Szczęsna, Świętego Jana Nepomucena strona prawa cała, strona lewa do nr 33, Świętego Józefa, Światowida, Kornela Ujejskiego, Węgierska, Władysława Warneńczyka, Michała Wołodyjowskiego, Walerego Wróblewskiego, Wybrzeże Ojca Świętego Jana Pawła II, Leona Wyczółkowskiego, Jana Zachariasiewicza, Zamiejska, Zawiszy Czarnego, Zofii Chrzanowskiej, Źródlana, Stefana Żeromskiego, Żurawicka.

Pokaż więcej

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 2 Rafał Sebastian Oleszek
    228 (2,93%)
  2. 1 Ryszard Kulej
    377 (4,84%)
  3. 3 Elżbieta Ludmiła Bajda
    66 (0,85%)
  4. 7 Katarzyna Łucja Dżochowska
    14 (0,18%)
  5. 5 Halina Teresa Łagodzic
    27 (0,35%)
  6. 6 Wojciech Tadeusz Sosnowski
    18 (0,23%)
  7. 9 Marian Tomasz Boczar
    64 (0,82%)
  8. 8 Helena Warda
    14 (0,18%)
  9. 4 Janusz Andrzej Jagustyn
    119 (1,53%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 4 Andrzej Berestecki
    209 (2,68%)
  2. 8 Oliwia Mliczek
    10 (0,13%)
  3. 5 Aneta Sosnowska
    69 (0,89%)
  4. 6 Daniel Smuczek
    199 (2,56%)
  5. 7 Sabina Paulina Marciniec
    14 (0,18%)
  6. 3 Katarzyna Dorota Rokitowska
    187 (2,40%)
  7. 2 Rafał Bogusław Kijanka
    157 (2,02%)
  8. 1 Maciej Piotr Kamiński
    1 206 (15,49%)
  9. 9 Maciej Krzysztof Dębicki
    106 (1,36%)

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE DLA PRZEMYŚLA "REGIA CIVITAS"

kandydatliczba głosów

  1. 5 Barbara Ewa Andrzejczyk
    79 (1,01%)
  2. 1 Grzegorz Wojciech Hayder
    270 (3,47%)
  3. 4 Tomasz Edmund Kuźmiek
    73 (0,94%)
  4. 2 Anna Łukasiewicz
    116 (1,49%)
  5. 3 Bartłomiej Grzegorz Barczak
    215 (2,76%)
  6. 7 Agnieszka Barbara Kantyka
    53 (0,68%)
  7. 8 Mariusz Antoni Zamirski
    113 (1,45%)
  8. 6 Sebastian Dobrowolski
    42 (0,54%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 7 Iga Maria Dżochowska
    97 (1,25%)
  2. 1 Paweł Jacek Zastrowski
    426 (5,47%)
  3. 9 Paweł Karol Wittner
    114 (1,46%)
  4. 3 Artur Witold Pich
    312 (4,01%)
  5. 6 Paweł Jan Haliniak
    149 (1,91%)
  6. 8 Jolanta Maria Jerska
    51 (0,65%)
  7. 2 Jerzy Jan Krużel
    620 (7,96%)
  8. 5 Katarzyna Ewelina Kalinowska
    32 (0,41%)
  9. 4 Łucja Leja
    87 (1,12%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 1 Mariusz Piwko
    406 (5,21%)
  2. 3 Marcin Andrzej Kowalski
    659 (8,46%)
  3. 2 Zygmunt Majgier
    162 (2,08%)
  4. 7 Radosław Kornel Andruszkiewicz
    38 (0,49%)
  5. 6 Janina Władysława Dwornik
    37 (0,48%)
  6. 5 Andrzej Tomasz Zapałowski
    406 (5,21%)
  7. 4 Katarzyna Anna Ostrowska
    57 (0,73%)
  8. 8 Janina Szymczycha
    89 (1,14%)

Okręg 2

22 Stycznia, 29 Listopada, 3 Maja strona prawa cała, strona lewa od nr 35 do końca, Armii Krajowej strona prawa do nr 16, strona lewa do nr 25, Astronautów, Stanisława Barcewicza, Generała Józefa Bema, Bolesława Chrobrego, Kazimierza Brodzińskiego, Bukowa, Buszkowicka, Ceramiczna, Ignacego Chodźki, Cicha, Czwartaków, Daleka, Dobra, Elżbiety Drużbackiej, Emilii Plater, Gazowa, Generała Władysława Andersa, Generała Józefa Chłopickiego, Generała Józefa Dwernickiego, Generała Mieczysława Boruty-Spiechowicza, Gliniana, Gościnna, Graniczna, Grenada, Hoża, Ludwika Idzikowskiego, Jarosława Iwaszkiewicza, Jabłoniowa, Jana III Sobieskiego, Henryka Jordana, Wincentego Kadłubka, Kazanowska, Klasztorna, Klementyny Hoffmanowej, Jana Kochanowskiego, Hugona Kołłątaja, Kordiana, Kosynierów, Kajetana Koźmiana, Krakowska, Zygmunta Krasińskiego, Mariana Langiewicza, Joachima Lelewela, Teofila Lenartowicza, Stanisława Małachowskiego, Józefa Mireckiego, Mokra, Monte Cassino, Adama Naruszewicza, Juliana Ursyna Niemcewicza, Obywatelska, Ogrodnicza, Okrzei, Kazimierza Opalińskiego, Juliana Konstantego Ordona, Władysława Orkana, Mieczysława Orłowicza, Elizy Orzeszkowej, Ostrołęcka, Ignacego Paderewskiego strona prawa do nr 20a, Plac Konstytucji 3 Maja nr 8, Podpułkownika Kazimierza Gurbiela, Pułkownika Marcina Borelowskiego, Podgórska, Pogodna, Popielów, Ignacego Prądzyńskiego, Przemyska, Kazimierza Pułaskiego, Racławicka, Marii Rodziewiczówny, Stefana Rogozińskiego, Eugeniusza Romera, Równa, Macieja Sarbiewskiego, Stanisława Augusta, Studencka, Józefa Sułkowskiego, Szwoleżerska, Św. Brata Alberta, Św. Jana Nepomucena strona lewa od nr 35 do końca, Jana Tarnowskiego, Kazimierza-Przerwy Tetmajera, Romualda Traugutta, Waleriana Kramarza, Wita Stwosza, aleja Wolności, Józefa Wybickiego, Wybrzeże Marszałka Ferdynanda Focha, Stanisława Wyspiańskiego, Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Zadwórzańska, Zakopiańska, Zygmuntowska, Żołnierzy 2 Korpusu Polskiego, Stanisława Żółkiewskiego, Romana Żulińskiego, Żwirki i Wigury.

Pokaż więcej

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 1 Mariusz Andrzej Iwaniszyn
    262 (3,93%)
  2. 2 Bogumiła Nowak
    288 (4,32%)
  3. 3 Marcin Łukasz Radochoński
    79 (1,19%)
  4. 6 Krzysztof Jan Sugier
    113 (1,70%)
  5. 5 Daniel Krzysztof Stołowski
    141 (2,12%)
  6. 8 Roman Wincenty Jodłowski
    103 (1,55%)
  7. 4 Agnieszka Kwiatkowska
    62 (0,93%)
  8. 7 Alicja Romana Handzel
    18 (0,27%)

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE DLA PRZEMYŚLA "REGIA CIVITAS"

kandydatliczba głosów

  1. 2 Dariusz Piotr Lasek
    425 (6,38%)
  2. 3 Kamil Mieczysław Stachura
    114 (1,71%)
  3. 4 Krzysztof Jan Barszczak
    143 (2,15%)
  4. 5 Magdalena Katarzyna Jakobsche
    122 (1,83%)
  5. 6 Anna Małgorzata Kądziela
    49 (0,74%)
  6. 8 Małgorzata Barbara Sztolf
    211 (3,17%)
  7. 7 Grzegorz Matusz
    92 (1,38%)
  8. 1 Robert Piotr Bal
    812 (12,18%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 6 Paweł Kaniecki
    87 (1,31%)
  2. 3 Janusz Kazimierz Bator
    155 (2,33%)
  3. 2 Tomasz Krzysztof Schabowski
    695 (10,43%)
  4. 1 Ewa Stefania Sawicka
    725 (10,88%)
  5. 4 Ewelina Lubyj
    39 (0,59%)
  6. 5 Ewa Maria Tustanowska
    92 (1,38%)
  7. 7 Barbara Anna Daraż
    61 (0,92%)
  8. 8 Artur Adam Cieliński
    109 (1,64%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 4 Andrzej Stawarz
    175 (2,63%)
  2. 7 Monika Ewa Zapałowska
    246 (3,69%)
  3. 8 Andrzej Bogusław Kawecki
    71 (1,07%)
  4. 2 Edyta Anna Łobaza
    262 (3,93%)
  5. 3 Dariusz Stefan Tkacz
    325 (4,88%)
  6. 1 Tomasz Leszczyński
    372 (5,58%)
  7. 6 Krystyna Czajkowska
    72 (1,08%)
  8. 5 Andrzej Kamiński
    144 (2,16%)

Okręg 3

Akacjowa, Aleja XXV Polskiej Drużyny Strzeleckiej, Adama Asnyka, Basztowa, Ireny Benszówny, Biblioteczna, Biskupia, Bławatkowa, Biskupa Jana Śnigurskiego, Biskupa Karola Józefa Fischera, Biskupa Józefa Sebastiana Pelczara, Błogosławionego Biskupa Jozafata Kocyłowskiego, Brzozowa, Cegielniana, Chocimska, Jana Karola Chodkiewicza, Fryderyka Chopina, Dionizego Czachowskiego, Czerwieńska, Dębowa, aleja Romana Dmowskiego (od ul. Rolniczej do ronda Arcybiskupa Ignacego Tokarczuka), Dojazdowa, Domowa, Aleksandra Dworskiego strona prawa do nr 84, strona lewa do nr 67, Emilii Gierczak, Fabryczna, Franciszkańska, Ignacego Frankowskiego, Aleksandra Fredry, Generała Stefana Grota–Roweckiego, Bartosza Głowackiego, Gołębia, Gospodarcza, Grabowa, Grochowska, Grodzka, Artura Grottgera, Herburtów, Jagiellońska strona lewa, Generała Jarosława Dąbrowskiego, Jacka Kaczmarskiego, Jarowa, Jastrzębia, Jaworowa, Kamienna, Kapitulna, Karmelicka, Kasztanowa, Katedralna, Kazimierza Wielkiego, Jana Kilińskiego, Klonowa, Komisji Edukacji Narodowej, Juliusza Kossaka, Tadeusza Kościuszki, Krakusa, Krótka, Kruhel Wielki, Kruhelska, Krzemieniec, Księdza Jakuba Federkiewicza, Księdza Jerzego Popiełuszki, Księdza Jana Balickiego, Kupały, Kwiatowa, Leszczynowa, Leśna, Łowiecka, Jana Matejki, Michała i Kazimierza Osińskich, Mieszka I, Majora Hubala, Majora Henryka Sucharskiego, Stanisława Moniuszki, Mostowa, Na Zawadach, Stanisława Niewiadomskiego, Ojca Makarego Demeskiego, Ojca Krystyna Szykowskiego, Obozowa, Okopowa, Parkowa, Ludwika Pasteura, Pawia, Piasta Kołodzieja, Piastowska, Pikulicka, Piotra Kmity, Południowa, Plac Czackiego, Plac Dominikański, Plac Pułkownika Berka Joselewicza, Plac Rotmistrza Witolda Pileckiego, Plac Katedralny, Plac Na Bramie, Plac Niepodległości, Plac Św. Brunona Bonifacego, Plac Rybi, Pod Trzema Krzyżami, Potokowa, Prusa, Przecznica Wałowa, Przemysława, Ptasia, Pusta, Aleksandra Puszkina, Przemysłowa, Rakoczego, Ratuszowa, Mikołaja Reja, Tadeusza Rejtana strona prawa cała, strona lewa od nr 5 do końca, Rodzinna, Rolnicza, Romualda Rosłońskiego, Różana, Rynek, Sanocka, Sąsiedzka, Serbańska, Henryka Sienkiewicza, Skalna, Juliusza Słowackiego, Franciszka Smolki, Sobótki, Generała Juliana Stachiewicza, Studzienna, Sucha, Świętej Królowej Jadwigi, Leonarda Tarnawskiego, Tatarska, Ułańska, Ustronie, Wałowa, Wandy, Walerego Waygarta, Witolda Regera, Witoszyńska, Zaułek Wojaka Szwejka, Władycze, Władysława Jagiełły, Wodna, Wybrzeże Marszałka Józefa Piłsudskiego, Zachodnia, Bohdana Zaleskiego, Zamkowa, Ziemowita, Złota, Żwirowa.

Pokaż więcej

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 3 Mariusz Pawliszak
    26 (0,58%)
  2. 4 Zbigniew Ludomir Górski
    75 (1,68%)
  3. 2 Dorota Katarzyna Naworol
    57 (1,27%)
  4. 1 Janusz Zapotocki
    443 (9,91%)
  5. 5 Dorota Maria Sidorska-Łoza
    15 (0,34%)
  6. 6 Barbara Maria Dąbrowska
    14 (0,31%)
  7. 7 Krzysztof Stanisław Gierczak
    70 (1,57%)

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE DLA PRZEMYŚLA "REGIA CIVITAS"

kandydatliczba głosów

  1. 1 Małgorzata Gazdowicz
    282 (6,31%)
  2. 2 Grzegorz Edward Gierczak
    275 (6,15%)
  3. 3 Renata Maria Bieliszak
    181 (4,05%)
  4. 5 Jerzy Czesław Golec
    164 (3,67%)
  5. 4 Bartosz Jacek Wajstuch
    116 (2,59%)
  6. 7 Iwona Anna Pyszkowska-Horodecka
    53 (1,19%)
  7. 6 Agnieszka Anna Kucharska-Frańczak
    53 (1,19%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 3 Tomasz Zbigniew Hawryś
    262 (5,86%)
  2. 7 Henryk Janusz Hawryś
    315 (7,04%)
  3. 5 Katarzyna Joanna Danielak
    48 (1,07%)
  4. 2 Anna Teresa Grad-Mizgała
    268 (5,99%)
  5. 1 Grażyna Jarosława Stojak
    321 (7,18%)
  6. 4 Józef Fryderyk Tur
    15 (0,34%)
  7. 6 Jaromir Bartłomiej Barański
    38 (0,85%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 4 Krzysztof Marcin Butra
    189 (4,23%)
  2. 1 Monika Małgorzata Różycka
    419 (9,37%)
  3. 6 Joanna Antochów
    54 (1,21%)
  4. 2 Mirosław Witold Majkowski
    569 (12,72%)
  5. 3 Marek Grzegorz Niedźwiecki
    81 (1,81%)
  6. 5 Jadwiga Barbara Żerebiec
    69 (1,54%)

Okręg 4

Bakończycka, Stefana Batorego, Włodzimierza Bilana, Wojciecha Bogusławskiego, Bohaterów Getta, Wojciecha Brudzewskiego, Budowlanych, Franciszka Bujaka, Bystrzyckich, Świętego Andrzeja Boboli, Chmielna, Stefana Czarnieckiego, Jana Dekerta, Droga Hurecka, Aleksandra Dworskiego strona prawa od nr 86 do końca, strona lewa od nr 69 do końca, Jerzego Fedkowicza, Generała Henryka Dąbrowskiego, aleja Romana Dmowskiego (od wiaduktu im. Błogosławionego Bronisława Markiewicza do ul. Rolniczej), aleja harcmistrza Edwarda Heila, Generała Jakuba Jasińskiego, Generała Leopolda Okulickiego, Generała Józefa Sowińskiego, Mikołaja Gomółki, Grażyny, Harcerska, Jagiellońska strona prawa, Jana i Jędrzeja Śniadeckich, Józefa Kałuży, Kamienny Most, Józefa Kapuścińskiego, Juliana Klaczki, Sebastiana Klonowicza, Kokosza, Stanisława Konarskiego, Marii Konopnickiej, Mikołaja Kopernika, Józefa Korzeniowskiego, Harcmistrz Izydory Kossowskiej, Koszykowa, Krównicka, Krucza, Krzywa, Księdza Antoniego Dobriańskiego, Księdza Jana Mogilnickiego, Księdza Józefa Ziemiańskiego, Leopolda Hausera, Stanisława Leszczyńskiego, Lwowska, Książąt Lubomirskich, Łozowa, Ignacego Łukasiewicza, Waleriana Łukasińskiego, Mała, Mariacka, Adama Mickiewicza, Ludwika Mierosławskiego, Miodowa, Młynarska, Mnisza, Ludwika Nabielaka, Nestora, Niecała, Nowa, Feliksa Nowowiejskiego, Ofiar Katynia, Okrężna, Orzechowa, Piaskowa, Plac Legionów, Plac Świętego Floriana, Pocztowa, Podhalańczyków, Polna, Północna, Przejazdowa, Przekopana, Przerwa, Tadeusza Rejtana od ul. Aleksandra Dworskiego do ul. Adama Mickiewicza tj. od nr 1 do nr 3, Władysława Reymonta, Rokitniańska, Rozdroże, Rzeźnicza, Sadowa, Sanowa, Sielecka, Henryka Siemiradzkiego, Sienna, Zygmunta Sierakowskiego, Skolimowska, Słoneczna, aleja Solidarności, Smolna, Sportowa, Stanisława Staszica, Stawowa, Strażacka, Sybiraków, Władysława Syrokomli, Szańcowa, Szkolna, Karola Szymanowskiego, Tarniowa, Teofila Wiśniowskiego, Topolowa, Bronisława Trentowskiego, Juliana Tuwima, Bernarda Wapowskiego, Wąska, Heidi Wernerus-Neumann, Wernyhory, Wiarowa, Wiejska, Wierzbowa, Wiklinowa, Wilczańska, Wincentego Pola, Wiśniowa, Wola, Wozowa, Wschodnia, Wspólna, Wybrzeże Prezydenta W. Wilsona, Zacisze, Zaciszna, Zagrodowa, Ludwika Zamenhoffa, Zamknięta, Jana Zamojskiego, Tomasza Zana, Zbożowa, Zygmunta Zielińskiego, Zielona, Mikołaja Zyblikiewicza, Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego, aleja Żołnierzy Wyklętych.

Pokaż więcej

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 5 Danuta Izabela Pałys
    27 (0,57%)
  2. 7 Dagmara Sylwia Kuropatwa
    27 (0,57%)
  3. 1 Tomasz Przemysław Kulawik
    285 (6,05%)
  4. 6 Marek Jan Glesman
    4 (0,08%)
  5. 4 Maria Grażyna Dańczak
    28 (0,59%)
  6. 2 Zbigniew Lesław Kurzywilk
    189 (4,01%)
  7. 3 Ludwik August Pioruń
    68 (1,44%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 5 Grażyna Bandas-Wajda
    46 (0,98%)
  2. 1 Wojciech Łukasz Rzeszutko
    307 (6,52%)
  3. 4 Przemysław Marcin Bukowski
    288 (6,12%)
  4. 2 Daniel Piotr Dryniak
    455 (9,66%)
  5. 3 Łucja Janina Podbilska
    111 (2,36%)
  6. 7 Maciej Stanisław Karasiński
    78 (1,66%)
  7. 6 Agata Lach
    117 (2,49%)

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE DLA PRZEMYŚLA "REGIA CIVITAS"

kandydatliczba głosów

  1. 4 Wioletta Maria Ochalska
    95 (2,02%)
  2. 1 Leszek Wiesław Pusiarski
    194 (4,12%)
  3. 3 Krzysztof Dawid Skuneczny
    40 (0,85%)
  4. 2 Kamil Marek Niklewicz
    97 (2,06%)
  5. 7 Edyta Małgorzata Błaszczyszyn-Juźwik
    10 (0,21%)
  6. 6 Maciej Tadeusz Kozłowski
    15 (0,32%)
  7. 5 Beata Dorota Czorniak
    38 (0,81%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 3 Lesław Henryk Krupski
    58 (1,23%)
  2. 4 Nina Szczekot
    51 (1,08%)
  3. 6 Elżbieta Alicja Małyska
    40 (0,85%)
  4. 1 Błażej Sebastian Wilk
    302 (6,41%)
  5. 2 Zdzisława Czeszejko-Sochacka
    120 (2,55%)
  6. 5 Bogusław Bernard Świeży
    17 (0,36%)
  7. 7 Wojciech Błachowicz
    393 (8,35%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 1 Monika Katarzyna Jaworska-Żurawska
    497 (10,56%)
  2. 4 Ewa Antonina Karlik
    56 (1,19%)
  3. 5 Mariusz Gamulczak
    80 (1,70%)
  4. 2 Bartłomiej Mariusz Barszczak
    293 (6,22%)
  5. 7 Dorota Katarzyna Pudysz
    52 (1,10%)
  6. 6 Mariusz Józef Partyka
    32 (0,68%)
  7. 3 Andrzej Arkadiusz Słodyczko
    198 (4,21%)