Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Stara Kornica

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Czeberaki, Popławy, Wyrzyki

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jacek Kulesza

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAROL SZYMANIUK

48 (34,29%)

Łukasz Borysiuk

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

35 (25,00%)

Andrzej Tomczuk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA

17 (12,14%)

Marcin Maciej Lipiecki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA MŁODOŚĆ I PRZYSZŁOŚĆ

40 (28,57%)

Okręg 2

Dubicze, Kazimierzów, Zalesie

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Anna Weśniuk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STRAŻAK

25 (18,94%)

Piotr Kiryluk

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

60 (45,45%)

Ewa Szydłowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA MŁODOŚĆ I PRZYSZŁOŚĆ

47 (35,61%)

Okręg 3

Kiełbaski, Wygnanki

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Józef Franciszek Weresa

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STRAŻAK

37 (39,78%)

Stanisław Waldemar Kurzyński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAROL SZYMANIUK

13 (13,98%)

Mateusz Leszczyński

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

38 (40,86%)

Marianna Romaniuk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA

5 (5,38%)

Okręg 4

Kobylany

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Krzysztof Gawłowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STRAŻAK

96 (49,74%)

Robert Piotr Potiopa

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAROL SZYMANIUK

29 (15,03%)

Jacek Józef Gorzelak

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

60 (31,09%)

Paweł Szoplik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA

8 (4,15%)

Karol Milczarek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA MŁODOŚĆ I PRZYSZŁOŚĆ

0 (0,00%)

Okręg 5

Kornica-Kolonia, część sołectwa Stara Kornica obejmująca nieruchomości oznaczone nr 1 - 53

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Piotr Pieczyński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STRAŻAK

82 (42,71%)

Marian Dacewicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAROL SZYMANIUK

40 (20,83%)

Marzanna Renata Puniewska

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

32 (16,67%)

Elżbieta Urszula Kiryluk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA

38 (19,79%)

Okręg 6

część sołectwa Stara Kornica obejmująca nieruchomości oznaczone nr 54 - 149

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Stanisław Henryk Maciejuk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STRAŻAK

63 (34,81%)

Wiesław Andrzej Weśniuk

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

40 (22,10%)

Mateusz Liniewicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA

39 (21,55%)

Krystyna Alicja Guberska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA MŁODOŚĆ I PRZYSZŁOŚĆ

39 (21,55%)

Okręg 7

część sołectwa Stara Kornica obejmująca nieruchomości oznaczone od nr 150 do końca

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Zofia Szpura

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STRAŻAK

63 (34,24%)

Małgorzata Klimiuk

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

53 (28,80%)

Kinga Malczuk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA

32 (17,39%)

Kamil Ułasiuk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA MŁODOŚĆ I PRZYSZŁOŚĆ

36 (19,57%)

Okręg 8

część sołectwa Nowa Kornica obejmująca nieruchomości oznaczone nr 1 - 64A

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Dariusz Andrzej Stepczuk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STRAŻAK

68 (58,62%)

Jadwiga Czeczko

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA

43 (37,07%)

Elwira Horbowicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA MŁODOŚĆ I PRZYSZŁOŚĆ

5 (4,31%)

Okręg 9

część sołectwa Nowa Kornica obejmujące nieruchomości oznaczone od nr 65 do końca

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Eugeniusz Brzezicki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STRAŻAK

48 (40,68%)

Damian Kowaluk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAROL SZYMANIUK

18 (15,25%)

Wiesław Maciejuk

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

35 (29,66%)

Marek Krzysztof Janczuk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA

9 (7,63%)

Anna Justyna Weśniuk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA MŁODOŚĆ I PRZYSZŁOŚĆ

8 (6,78%)

Okręg 10

Koszelówka

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marek Michaluk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STRAŻAK

34 (29,57%)

Agnieszka Horbowicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAROL SZYMANIUK

27 (23,48%)

Stanisław Tadeusz Wielgórski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

32 (27,83%)

Mateusz Tomasz Szyc

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA

11 (9,57%)

Alicja Brygida Weśniuk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA MŁODOŚĆ I PRZYSZŁOŚĆ

11 (9,57%)

Okręg 11

Rudka

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Tadeusz Stanisław Ilczuk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STRAŻAK

50 (46,73%)

Michał Jan Zieliński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAROL SZYMANIUK

9 (8,41%)

Grzegorz Jóźwiak

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

36 (33,64%)

Elżbieta Fedoruk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA

12 (11,21%)

Okręg 12

Nowe Szpaki

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Leszek Muszyński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAROL SZYMANIUK

82 (46,07%)

Maciej Paweł Chraszcz

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

96 (53,93%)

Okręg 13

Stare Szpaki, Szpaki-Kolonia

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Grzegorz Kluj

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STRAŻAK

73 (34,27%)

Wojciech Baj

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAROL SZYMANIUK

58 (27,23%)

Mateusz Jóźwiuk

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

81 (38,03%)

Piotr Antoni Jonaszka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA MŁODOŚĆ I PRZYSZŁOŚĆ

1 (0,47%)

Okręg 14

Walim, Walimek

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marek Józef Toczyński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STRAŻAK

4 (4,04%)

Krzysztof Mielniczuk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAROL SZYMANIUK

30 (30,30%)

Maciej Wojciech Golwiej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

36 (36,36%)

Danuta Pasternak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA

9 (9,09%)

Kazimierz Wacław Toczyński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA MŁODOŚĆ I PRZYSZŁOŚĆ

20 (20,20%)

Okręg 15

Wólka Nosowska

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Mateusz Iwaniuk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STRAŻAK

14 (7,82%)

Piotr Kozioł

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAROL SZYMANIUK

15 (8,38%)

Ignacy Antoni Janczuk

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

65 (36,31%)

Andrzej Marian Hordejuk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "WÓLKA NOSOWSKA"

40 (22,35%)

Bożena Eugenia Doroszuk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA

29 (16,20%)

Magdalena Szpura

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA MŁODOŚĆ I PRZYSZŁOŚĆ

16 (8,94%)