Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Sulejówek

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Aleja Piłsudskiego nr. nieparzyste od 35 do końca i nr. parzyste od 80 do końca Bp. Krasickiego nr. nieparzyste od 75 do końca i nr. parzyste od 38 do końca Czereśniowa Czynu Społecznego nr. nieparzyste od 223 do końca i nr. parzyste od 208 do końca Drobiarska Gwarna Hotelowa Jana III Sobieskiego nr. nieparzyste od 133 do końca i nr. parzyste od 94 do końca Jasna Kasprowicza nr. nieparzyste od 29 do końca i nr. parzyste od 36 do końca Kasztanowa Kolbego Konwaliowa Krzywa Leszczynowa Malinowa Mariańska Miodowa Muzyczna Orla nr. nieparzyste od 49 do końca i nr. parzyste od 30 do końca Piaskowa nr. nieparzyste od 1 do końca Podleśna Poziomkowa Rataja Różana Rzemieślnicza Sasankowa Sosnowa nr. nieparzyste od 19 do końca Szklarniowa nr. nieparzyste od 17 do końca i nr. parzyste od 32 do końca Trakt Brzeski nr. parzyste od 52 do końca Truskawkowa Wiśniowa nr. nieparzyste od 25 do końca i nr. parzyste od 24 do końca Wodociągowa nr. nieparzyste od 1 do końca i nr. parzyste od 2 do 14 Wspólna nr. nieparzyste od 1 do 27B Żeromskiego nr. nieparzyste od 77 do końca i nr. parzyste od 64 do końca

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RAZEM Z MIESZKAŃCAMI DLA SULEJÓWKA”

kandydatliczba głosów

  1. 18 Robert Tomasz Wąsowski
    148 (26,81%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SULEJÓWKA „CZAS NA ZMIANY”

kandydatliczba głosów

  1. 17 Andrzej Kowalczyk
    134 (24,28%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA-RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 16 Wojciech Robert Mioduszewski
    93 (16,85%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Mateusz Błażej Eliasz
    177 (32,07%)

Okręg 2

11 Listopada nr. nieparzyste od 141 do końca i nr. parzyste od 130 do końca Aleja Piłsudskiego nr. parzyste od 12 do 78 Broniewskiego Dworcowa nr. nieparzyste od 109 do końca Gen. Tadeusza Rozwadowskiego Grottgera Idzikowskiego nr. nieparzyste od 11 do końca i nr. parzyste od 12 do końca Królewska Matejki Mieszka I Moraczewskiego Orla nr. nieparzyste od 1 do 47 i nr. parzyste od 2 do 28 Paderewskiego nr. nieparzyste od 79 do końca Piękna Puszkina Sosnowa nr. nieparzyste od 1 do 17B i nr. parzyste od 2 do końca Świętojańska Wiosenna Wiśniowa nr. nieparzyste od 1 do 23 i nr. parzyste od 2 do 22 Wodociągowa nr. parzyste od 16 do końca Wrzosowa Wspólna nr. nieparzyste od 29 do końca i nr. parzyste od 2 do końca Żwirowa

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA-RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 16 Wojciech Kucharski
    516 (56,33%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Małgorzata Lubecka
    400 (43,67%)

Okręg 3

11 Listopada nr. nieparzyste od 97 do 139 i nr. parzyste od 86 do 128 Aleja Piłsudskiego nr. nieparzyste od 11 do 33 Bogusławskiego nr. nieparzyste od 21 do końca i nr. parzyste od 6 do końca Bp. Krasickiego nr. nieparzyste od 15 do 41 i nr. parzyste od 14 do 36 Dojazdowa Dworcowa nr. nieparzyste od 73 do 107 Harcerska Idzikowskiego bloki nr. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9A i nr. nieparzyste od 1A do 7B Jana III Sobieskiego nr. parzyste od 80 do 92 Kasprowicza nr. nieparzyste od 1 do 27 i nr. parzyste od 2 do 34 Kwiatowa Legionów Moniuszki nr. nieparzyste od 9 do końca i nr. parzyste od 16 do końca Niepodległości nr. nieparzyste od 55 do końca i nr. parzyste od 52 do końca Oleandrów Osiedlowa Paderewskiego nr. nieparzyste od 35 do 77 i nr. parzyste od 68 do 100 Piaskowa nr. parzyste od 2 do końca Pierwszej Kadrowej Prusa Żeromskiego nr. parzyste od 2 do 32

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RAZEM Z MIESZKAŃCAMI DLA SULEJÓWKA”

kandydatliczba głosów

  1. 18 Janusz Maciej Czarnocki
    448 (58,41%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Tomasz Michał Szczygielski
    319 (41,59%)

Okręg 4

15 Sierpnia Aleja Piłsudskiego nr. nieparzyste od 1 do 9 i nr. parzyste od 2 do 10 Dębowa Kombatantów nr. parzyste od 58 do końca Kormoranów Krucza Ogińskiego nr. nieparzyste od 1 do końca i nr. parzyste od 2 do 6 Okuniewska nr. nieparzyste od 31 do końca i nr. parzyste od 2 do końca Piastowska Plater Pocztowa Poniatowskiego nr. nieparzyste od 1 do 7 Przechodnia Ptasia Pułaskiego Reymonta nr. nieparzyste od 59 do końca i nr. parzyste od 26 do końca Rodziewiczówny Skłodowskiej-Curie Wiejska Wrońskiego

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA-RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 16 Włodzimierz Mieczysław Bartnicki
    205 (48,93%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HALINY WYSOCKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 21 Halina Sabina Wysocka
    214 (51,07%)

Okręg 5

Plac Czarnieckiego bloki nr. 42, 43, 44, 45, 46, 49, 50, 60, 61, 80, 81, 82 Poligonowa

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RAZEM Z MIESZKAŃCAMI DLA SULEJÓWKA”

kandydatliczba głosów

  1. 18 Andrzej Chachulski
    262 (64,06%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Michał Piotr Raczkowski
    147 (35,94%)

Okręg 6

Akacjowa Brzozowa Dąbrówki Fredry Gdańska Jodłowa Kołłątaja Kombatantów nr. parzyste od 2 do 56 Krasińskiego nr. parzyste od 2 do końca Lipowa Ludowa Niemcewicza Ogińskiego nr. parzyste od 6a do 22 Okuniewska nr. nieparzyste od 1 do 29 Poniatowskiego nr. nieparzyste od 9 do końca i nr. parzyste od 2 do końca Poprzeczna Reja Reymonta nr. nieparzyste od 1 do 57 i nr. parzyste od 2 do 24A Słoneczna Topolowa Zaciszna Zawiszy

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA-RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 16 Tadeusz Małkiewicz
    253 (48,47%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Jan Wanke
    269 (51,53%)

Okręg 7

3 Maja nr. nieparzyste od 1 do 29 i nr. parzyste od 2 do 46 Armii Krajowej nr. nieparzyste od 1 do 37 Bema nr. nieparzyste od 1 do 11 i nr. parzyste 2E i 2H Głowackiego nr. nieparzyste od 1 do 27 i nr. parzyste od 2 do 38 Konarskiego nr. nieparzyste od 1 do 7 i nr. parzyste od 2 do 12 Krasińskiego nr. nieparzyste od 1 do końca Krótka Małachowskiego Niecała Niemojewskiego nr. nieparzyste od 1 do 27 i nr. parzyste od 2 do 28 Orzeszkowej nr. nieparzyste od 1 do 17 i nr. parzyste od 2 do 12 Przybyszewskiego nr. parzyste od 2 do 12 Rejtana Staszica Szosowa nr. nieparzyste od 1 do końca Świętochowskiego nr. nieparzyste od 1 do 31 i nr. parzyste od 2 do 38 Wyspiańskiego

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RAZEM Z MIESZKAŃCAMI DLA SULEJÓWKA”

kandydatliczba głosów

  1. 18 Magdalena Dobosiewicz
    114 (24,73%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SULEJÓWKA „CZAS NA ZMIANY”

kandydatliczba głosów

  1. 17 Piotr Polkowski
    30 (6,51%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA-RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 16 Olgierd Krzysztof Gruziński
    100 (21,69%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Daniel Dąbrowski
    217 (47,07%)

Okręg 8

3 Maja nr. nieparzyste od 31 do 79 i nr. parzyste od 48 do 100 Armii Krajowej nr. nieparzyste od 39 do 87 Baryłki Cieplaka Dąbrowskiego nr. nieparzyste od 1 do 21 i nr. parzyste od 2 do 20 Jagiellońska Łukasińskiego nr. parzyste od 2 do 20 Niemojewskiego nr. nieparzyste od 29 do 69 i nr. parzyste od 30 do 68A Nowa nr. nieparzyste od 1 do 5 i nr. parzyste od 2 do 10 Orzeszkowej nr. nieparzyste od 19 do końca i nr. parzyste od 14 do końca Przybyszewskiego nr. nieparzyste od 1 do 7 Sejmowa nr. nieparzyste od 1 do 19 i nr. parzyste od 2 do 20 Spacerowa Szekspira nr. nieparzyste od 1 do 9A i nr. parzyste od 2 do 14 Szosowa nr. parzyste od 2 do 30A Świętochowskiego nr. nieparzyste od 33 do 71B i nr. parzyste od 40 do 76 Tuwima nr. nieparzyste od 1 do 11 i nr. parzyste od 2 do 10

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RAZEM Z MIESZKAŃCAMI DLA SULEJÓWKA”

kandydatliczba głosów

  1. 18 Jolanta Oniszk-Palacz
    243 (37,97%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA-RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 16 Grażyna Barbara Wiśniewolska
    147 (22,97%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SULEJÓWEK 2018

kandydatliczba głosów

  1. 19 Julia Teresa Krawczyk
    34 (5,31%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Wojciech Jan Karaś
    216 (33,75%)

Okręg 9

3 Maja nr. nieparzyste od 81 do końca i nr. parzyste od 102 do końca Armii Krajowej nr. nieparzyste od 89 do końca i nr. parzyste od 96 do końca Chopina nr. nieparzyste od 43 do końca i nr. parzyste od 42 do końca Długa Grzybowa Jagodowa Jałowcowa Klonowa Leśna Łomżyńska Łukasińskiego nr. nieparzyste od 1 do 25 Mazowiecka Miła Mińska nr. nieparzyste od 1 do końca i nr. parzyste od 2 do 16 Niemojewskiego nr. nieparzyste od 71 do końca i nr. parzyste od 70 do końca Nowa nr nieparzysty 7 i nr. parzyste od 12 do końca Partyzantów Pogodna Sejmowa nr. nieparzyste od 21 do końca i nr. parzyste od 22 do końca Słowackiego nr. nieparzyste od 53 do końca i nr. parzyste od 50 do końca Szosowa nr. parzyste od 32 do końca Świerkowa Świętochowskiego nr. nieparzyste od 73 do końca i nr. parzyste od 78 do końca Torfowa Tramwajowa Wąska nr. nieparzyste od 1 do 11A i nr. parzyste od 2 do 12 Wierzbowa Zielona

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA-RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 16 Iwona Bożena Czarnocka
    217 (30,74%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SULEJÓWEK 2018

kandydatliczba głosów

  1. 19 Robert Sławomir Wyrostkiewicz
    164 (23,23%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Paweł Michał Bieliński
    325 (46,03%)

Okręg 10

15 Września Armii Krajowej nr. parzyste od 42 do 94 Chopina nr. nieparzyste od 13 do 41 i nr. parzyste od 8 do 40 Dąbrowskiego nr. nieparzyste od 23 do końca i nr. parzyste od 22 do końca Łukasińskiego nr. nieparzyste od 27 do końca i nr. parzyste od 22 do końca Mickiewicza nr. nieparzyste od 5 do końca i nr. parzyste od 6 do końca Miedziana Mińska nr. parzyste od 18 do końca Narutowicza nr. nieparzyste od 29 do 31 Południowa nr. nieparzyste od 9 do końca Przybyszewskiego nr. nieparzyste od 9 do końca Słowackiego nr. nieparzyste od 7 do 51A i nr. parzyste od 10 do 48 Solskiego Stalowa Szekspira nr. nieparzyste od 11 do końca i nr. parzyste od 16 do końca Tetmajera nr. nieparzyste od 13 do końca i nr. parzyste od 16 do końca Tuwima nr. nieparzyste od 13 do końca i nr. parzyste od 12 do końca Wąska nr. nieparzyste od 13 do końca i nr. parzyste od 14 do końca Wyzwolenia nr. nieparzyste od 1 do 5 i nr. parzyste od 2 do 6 Żelazna nr. nieparzyste od 1 do końca i nr. parzyste od 2 do 32

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RAZEM Z MIESZKAŃCAMI DLA SULEJÓWKA”

kandydatliczba głosów

  1. 18 Andrzej Jerzy Lipka
    279 (60,13%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Edyta Ferst
    185 (39,87%)

Okręg 11

Bydgoska Chełmska Cicha Grabińska Grunwaldzka Helska Kielecka Koszalińska Krakowska Kraszewskiego nr. nieparzyste od 15 do końca i nr. parzyste od 40 do końca Lubelska Magnoliowa Magnuszewska Narutowicza nr. nieparzyste od 33 do końca i nr. parzyste od 28 do końca Norwida Olsztyńska Opolska Płocka Polna Południowa nr. nieparzyste od 1 do 7 i nr. parzyste od 2 do końca Poznańska Sandomierska Sienkiewicza Szczecińska Warecka Wilsona nr. parzyste od 2 do końca Wrocławska Wyzwolenia nr. nieparzyste od 7 do końca i nr. parzyste od 8 do końca Zamojska Żelazna nr. parzyste od 34 do końca

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RAZEM Z MIESZKAŃCAMI DLA SULEJÓWKA”

kandydatliczba głosów

  1. 18 Waldemar Bajszczak
    73 (9,58%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SULEJÓWKA „CZAS NA ZMIANY”

kandydatliczba głosów

  1. 17 Weronika Aurelia Łapińska
    128 (16,80%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA-RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 16 Arkadiusz Adam Beruda
    146 (19,16%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Patrycja Musiatowicz
    415 (54,46%)

Okręg 12

Armii Krajowej nr. parzyste od 2 do 40 Bema nr. nieparzyste od 13 do końca i nr. parzyste od 2 do końca bez 2E i 2H Chopina nr. nieparzyste od 1 do 11 i nr. parzyste od 2 do 6 Głowackiego nr. nieparzyste od 29 do końca i nr. parzyste od 40 do końca Hallera Kilińskiego Kochanowskiego Konarskiego nr. nieparzyste od 9 do końca Konopnickiej Kopernika Kraszewskiego nr. nieparzyste od 1 do 13 i nr. parzyste od 2 do 38 Księdza Ignacego Skorupki Mickiewicza nr. nieparzyste od 1 do 3 i nr. parzyste od 2 do 4 Nałkowskiej Narutowicza nr. nieparzyste od 1 do 27 i nr. parzyste od 2 do 26 Przybyszewskiego nr. parzyste od 14 do końca Słowackiego nr. nieparzyste od 1 do 5 i nr. parzyste od 2 do 8 Szaserów Tetmajera nr. nieparzyste od 1 do 11 i nr. parzyste od 2 do 14 Wilsona nr. nieparzyste od 1 do końca Zelwerowicza

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA-RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 16 Dariusz Jerzy Galiński
    377 (64,89%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Zenon Dominik Izdebski
    204 (35,11%)

Okręg 13

Andersa Asfaltowa Bagno Brzezińska Czynu Społecznego nr. nieparzyste od 1 do 221 i nr. parzyste od 2 do 202 Dąbka Dobrzańskiego Dzika Francuska Graniczna Grudzińskiego Jaśminowa Kleeberga Kolejowa Ks. Popiełuszki Kutrzeby Lema Łąkowa Maczka Maków Polnych Małego Księcia Ogrodnicza Okrzei Olszyny Przejazd nr. nieparzyste od 1 do końca Sielankowa Sosabowskiego Starych Dębów Sucharskiego Szczęśliwa Szklarniowa nr. nieparzyste od 1 do 15 i nr. parzyste od 2 do 30 Tęczowa Trakt Brzeski nr. parzyste od 2 do 50 Traugutta Wenecka

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RAZEM Z MIESZKAŃCAMI DLA SULEJÓWKA”

kandydatliczba głosów

  1. 18 Jerzy Wojciech Jedliński
    87 (9,93%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SULEJÓWKA „CZAS NA ZMIANY”

kandydatliczba głosów

  1. 17 Józef Piotr Świstak
    33 (3,77%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA-RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 16 Jacek Grzegorz Zieliński
    454 (51,83%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Iwona Małgorzata Królak
    302 (34,47%)

Okręg 14

11 Listopada nr. nieparzyste od 1 do 37 i nr. parzyste od 2 do 34 Baczyńskiego Batorego Bp. Krasickiego nr. nieparzyste od 43 do 73 Chełmońskiego Chodkiewicza Dworcowa nr. nieparzyste od 1 do 31A Dzielna Grabskiego nr. nieparzyste od 35do końca i nr. parzyste od 28 do końca Iwaszkiewicza Jana III Sobieskiego nr. nieparzyste od 1 do 131A i nr. parzyste od 2 do 36 Kalinowa Kardynała Wyszyńskiego Kossaka Kościuszki nr. nieparzyste od 1 do końca i nr. parzyste od 14 do końca Ks. Korysia Ks. Twardowskiego Niepodległości nr. nieparzyste od 1 do 13 i nr. parzyste od 2 do 16 Przejazd nr. parzyste od 2 do końca Przybosia Rtm. Pileckiego Sikorskiego Spokojna Starzyńskiego Szymanowskiego Żeromskiego nr. nieparzyste od 41 do 75 i nr. parzyste od 34 do 62 Żurawska

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SULEJÓWKA „CZAS NA ZMIANY”

kandydatliczba głosów

  1. 17 Krzysztof Korzempa
    138 (20,85%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA-RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 16 Adam Piotr Sadowski
    178 (26,89%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWORZĄDNOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 20 Zenon Stanisław Dąbrowski
    122 (18,43%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Wojciech Bronisz
    224 (33,84%)

Okręg 15

11 Listopada nr. nieparzyste od 39 do 95 i nr. parzyste od 36 do 84 Bogusławskiego nr. nieparzyste od 1 do 19A i nr. parzyste od 2 do 4 Dworcowa nr. nieparzyste od 33 do 71 Grabskiego nr. nieparzyste od 1 do 33 i nr. parzyste od 2 do 26 Jana III Sobieskiego nr. parzyste od 38 do 78 Jedności Kościuszki nr. parzyste od 2 do 12 Łączna Młodości Mokra Moniuszki nr. nieparzyste od 1 do 7B i nr. parzyste od 2 do 14A Mysia Niepodległości nr. nieparzyste od 15 do 53 i nr. parzyste od 18 do 50 Okulickiego Paca Paderewskiego nr. nieparzyste od 1 do 33 i nr. parzyste od 2 do 66 Prosta Szkolna Żeromskiego nr. nieparzyste od 1 do 39

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SULEJÓWKA „CZAS NA ZMIANY”

kandydatliczba głosów

  1. 17 Tomasz Piotr Pieńkowski
    76 (13,87%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA-RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 16 Jolanta Bożena Knap
    99 (18,07%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SULEJÓWEK 2018

kandydatliczba głosów

  1. 19 Łukasz Mikołaj Sobierajski
    114 (20,80%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Aleksandra Anna Szymulewicz
    259 (47,26%)