Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Świebodzin

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Grzybowa, Łęgowska, Marynarska, Moniuszki, Strzelecka, Partyzancka, Północna, Polna, Zachodnia 1 - 101, Ułańska, Sukiennicza, Wojska Polskiego, Boczna, Na Skarpie, Podgórna, Stroma, Żaków, Łukowa, Wodociągowa, Zacisze, Brukowa, Kamienna, Sobieskiego, Skrajna, Kozia, Spokojna, Strumykowa, Podmiejska, Prosta, Cicha, Cegielniana 16 - 24, Park Łęgowski, osiedle Widok 1 - 31, osiedle Żaków

Pokaż więcej

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 5 Tomasz Jacek Antkowiak
    22 (0,79%)
  2. 3 Szczepan Bartkiewicz
    163 (5,84%)
  3. 1 Krzysztof Stanisław Drzymała
    266 (9,53%)
  4. 7 Andrzej Kłysz
    17 (0,61%)
  5. 4 Joanna Małagocka
    15 (0,54%)
  6. 6 Anna Myśliwiec
    35 (1,25%)
  7. 2 Małgorzata Karpińska
    61 (2,18%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWE WYBORCÓW 2018

kandydatliczba głosów

  1. 1 Adam Tyc
    23 (0,82%)
  2. 3 Paweł Ceglarek
    47 (1,68%)
  3. 5 Krzysztof Marek Owczarek
    8 (0,29%)
  4. 4 Maria Magdalena Bogucka
    21 (0,75%)
  5. 2 Joanna Katarzyna Łazarewicz
    19 (0,68%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 4 Magdalena Zakrzewska
    14 (0,50%)
  2. 3 Zdzisław Andrzej Szafran
    6 (0,21%)
  3. 1 Jan Melnik
    71 (2,54%)
  4. 2 Jadwiga Dmytryszyn
    10 (0,36%)
  5. 5 Bogdan Derda
    7 (0,25%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRO ŚWIEBODZIN

kandydatliczba głosów

  1. 3 Małgorzata Osica
    55 (1,97%)
  2. 1 Tomasz Sielicki
    603 (21,60%)
  3. 2 Sylwia Laura Śramkiewicz
    47 (1,68%)
  4. 4 Ewelina Huta
    14 (0,50%)
  5. 5 Michał Siodła
    56 (2,01%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 4 Ryszard Śliwa
    48 (1,72%)
  2. 7 Elżbieta Sałbut
    20 (0,72%)
  3. 3 Andrzej Józef Byczyński
    70 (2,51%)
  4. 1 Anita Agnieszka Molicka
    251 (8,99%)
  5. 2 Jolanta Marzena Korpowska
    48 (1,72%)
  6. 6 Sławomir Bładyko
    47 (1,68%)
  7. 5 Tadeusz Gorgiel
    13 (0,47%)

KOMITET WYBORCZY FORUM SAMORZĄDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Paweł Śliwa
    125 (4,48%)
  2. 3 Ryszard Kortus
    36 (1,29%)
  3. 4 Marek Keklak
    228 (8,17%)
  4. 6 Agnieszka Szulc
    28 (1,00%)
  5. 1 Wacław Żurakowski
    134 (4,80%)
  6. 5 Marzanna Sadowska-Fischbach
    62 (2,22%)
  7. 7 Agnieszka Denis
    102 (3,65%)

Okręg 2

Kawaleryjska, Konarskiego, Gen. Sikorskiego, Topolowa, Brzozowa, Cegielniana 1 - 15, Ogrodowa, Zielona , Krótka, Głowackiego, 1 Maja, Okrężna, 30 Stycznia, Średnia, Wałowa, Akacjowa, Bramkowa, Dworska, Garbarska, Głogowska, Górna, Rynkowa, Kościelna, Jeziorowa, Kilińskiego, Słowackiego, Małomłyńska, Młyńska, Studencka, Parkowa, Zamkowa, Szpitalna, Wiejska, Łąki Zamkowe, Grottgera, Kolejowa, Kupiecka, Łąkowa, 3 Maja, Mała, Poznańska, J. Piłsudskiego, Przy Torze, Matejki, Związkowa, Opałowa, Kręta, Paderewskiego, Nowa, Poprzeczna, Słoneczna, Wschodnia, Aleja 700 - lecia, Plac Jana Pawła II, Plac Wolności, Plac Browarniany, Park Chopina, Plac Dworcowy

Pokaż więcej

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Justyna Maria Słońska
    131 (4,72%)
  2. 2 Grzegorz Piotr Balcer
    69 (2,49%)
  3. 7 Ryszard Pawlak
    29 (1,05%)
  4. 5 Karolina Teresa Chomin-Gruszecka
    29 (1,05%)
  5. 4 Andrzej Julian Zagozdon
    78 (2,81%)
  6. 3 Stefan Kozicz
    63 (2,27%)
  7. 6 Justyna Katarzyna Kozak
    83 (2,99%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWE WYBORCÓW 2018

kandydatliczba głosów

  1. 2 Justyna Szymańska
    73 (2,63%)
  2. 3 Wioletta Józefa Wujczak-Heluszka
    11 (0,40%)
  3. 5 Piotr Mateusz Stankiewicz
    6 (0,22%)
  4. 6 Bożena Ewa Bień
    35 (1,26%)
  5. 4 Maciej Lucjan Kozłowski
    8 (0,29%)
  6. 1 Jolanta Anna Waszczuk
    119 (4,29%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 3 Andrzej Szudra
    12 (0,43%)
  2. 2 Janina Henryka Grabowicz
    15 (0,54%)
  3. 4 Rafał Robert Strydziński
    8 (0,29%)
  4. 1 Stanisław Kubiak
    50 (1,80%)
  5. 5 Jadwiga Chudzińska
    14 (0,50%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRO ŚWIEBODZIN

kandydatliczba głosów

  1. 1 Edward Gralec
    109 (3,93%)
  2. 4 Ewa Walczak
    49 (1,77%)
  3. 5 Michał Kamil Wierzbicki
    42 (1,51%)
  4. 6 Anna Katarzyna Olejnik
    20 (0,72%)
  5. 3 Jędrzej Oźmiński
    71 (2,56%)
  6. 2 Jadwiga Teresa Wierzbicka
    48 (1,73%)
  7. 7 Daniel Przemysław Prałat
    212 (7,64%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Artur Jarosław Kubacki
    210 (7,57%)
  2. 7 Teresa Anna Januszko-Dudziak
    42 (1,51%)
  3. 2 Danuta Barbara Gała
    151 (5,44%)
  4. 3 Zbigniew Bogumił Chitruń
    64 (2,31%)
  5. 6 Jacek Żytkiewicz
    95 (3,42%)
  6. 4 Zbigniew Kazimierz Ciechanowicz
    31 (1,12%)
  7. 5 Elżbieta Woroniecka
    21 (0,76%)

KOMITET WYBORCZY FORUM SAMORZĄDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 1 Jadwiga Mirosława Wawrzyniak
    143 (5,16%)
  2. 7 Piotr Rostowski
    88 (3,17%)
  3. 3 Franciszek Karczyński
    133 (4,79%)
  4. 4 Zbigniew Napierała
    94 (3,39%)
  5. 5 Ewa Woźniak
    22 (0,79%)
  6. 6 Ewa Jolanta Szczepańska
    67 (2,42%)
  7. 2 Krzysztof Tomalak
    229 (8,26%)

Okręg 3

Kościuszki, Krasińskiego, Mickiewicza, Łużycka 1 - 48, Pułaskiego, Za Groblą, Apartamentowa, Willowa, Henryka Sienkiewicza, Sulechowska, Cisowa, Działkowa, Jodłowa, Jaśminowa, Lipowa, Modrzewiowa, Świerkowa, Sosnowa, Dożynkowa, Gronowa, Sadowa, Słowiańska, osiedle Łużyckie 1 - 52, osiedle Kopernika, osiedle Słoneczne, osiedle Południowe

Pokaż więcej

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 3 Marta Tes
    85 (2,73%)
  2. 1 Marta Weronika Komin
    149 (4,78%)
  3. 4 Jolanta Jarkowska-Rytwińska
    16 (0,51%)
  4. 2 Igor Mrozowicz
    72 (2,31%)
  5. 7 Alicja Teresa Dawidowicz
    37 (1,19%)
  6. 6 Tomasz Szpilman
    90 (2,89%)
  7. 5 Jerzy Bogdan Gaweł
    18 (0,58%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWE WYBORCÓW 2018

kandydatliczba głosów

  1. 1 Elżbieta Ewa Dziuba-Klebieko
    133 (4,27%)
  2. 4 Jakub Gordzelewski
    20 (0,64%)
  3. 7 Jolanta Pach
    12 (0,39%)
  4. 6 Anna Jagielnik
    7 (0,22%)
  5. 3 Katarzyna Anna Łapkowska
    7 (0,22%)
  6. 5 Piotr Niewiadomski
    8 (0,26%)
  7. 2 Marek Jabłoński
    41 (1,32%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 3 Kamilla Agata Łagocka
    6 (0,19%)
  2. 1 Danuta Elżbieta Podhorodecka
    57 (1,83%)
  3. 2 Krzysztof Pichór
    4 (0,13%)
  4. 5 Zbigniew Andrzej Jurczyk
    12 (0,39%)
  5. 4 Dominik Leszek Grabowicz
    12 (0,39%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRO ŚWIEBODZIN

kandydatliczba głosów

  1. 3 Sonia Patrycja Zapolska
    107 (3,43%)
  2. 5 Paweł Józef Picheta
    80 (2,57%)
  3. 1 Sławomir Siewruk
    238 (7,64%)
  4. 2 Tomasz Robert Junkwisz
    96 (3,08%)
  5. 4 Marta Emilia Rosolska
    22 (0,71%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 2 Marek Kozik
    210 (6,74%)
  2. 1 Tadeusz Janowicz
    218 (7,00%)
  3. 3 Ryszard Krasowski
    22 (0,71%)
  4. 4 Wioletta Anna Kancelarczyk
    31 (0,99%)
  5. 6 Maria Janina Kapitaniak
    19 (0,61%)
  6. 7 Maia Ewelina Fiszer-Juszkiewicz
    86 (2,76%)
  7. 5 Michał Lelewer
    43 (1,38%)

KOMITET WYBORCZY FORUM SAMORZĄDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 6 Danuta Maria Sobocińska
    64 (2,05%)
  2. 4 Sabina Orlicka
    118 (3,79%)
  3. 5 Dariusz Cezary Bekisz
    150 (4,81%)
  4. 7 Wanda Józefa Kujawska-Górkiewicz
    85 (2,73%)
  5. 1 Tomasz Piotr Olesiak
    384 (12,32%)
  6. 3 Tadeusz Leon Traczyński
    107 (3,43%)
  7. 2 Włodzimierz Aleksander Rosada
    250 (8,02%)

Okręg 4

Jordanowo, Gościkowo, Nowy Dworek, Rusinów, Witosław, Grodziszcze, Lubinicko, Jeziory, Wygon, Glińsk, Rzeczyca, Wityń Kupienino, Leniwka, Osogóra, Rudgerzowice, Rosin, Raków, Kępsko, Podlesie, Chociule, Lubogóra, Ługów, Wilkowo, Borów, Rozłogi

Pokaż więcej

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 3 Joanna Katarzyna Dreko
    36 (1,27%)
  2. 2 Andżelika Anita Matuszewska
    37 (1,31%)
  3. 1 Magdalena Cenin
    137 (4,84%)
  4. 4 Lidia Kasperowicz
    13 (0,46%)
  5. 8 Henryk Stanisław Garbowski
    25 (0,88%)
  6. 5 Jan Myśliwiec
    11 (0,39%)
  7. 6 Agnieszka Ryszarda Nogajewska-Jagiełło
    5 (0,18%)
  8. 7 Robert Maciej Jędrzejczak
    22 (0,78%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWE WYBORCÓW 2018

kandydatliczba głosów

  1. 1 Dorota Anna Przybyszewska
    33 (1,17%)
  2. 5 Alicja Maja Szczepańska
    3 (0,11%)
  3. 6 Damian Stolarek
    8 (0,28%)
  4. 2 Michał Andrzej Adamczyk
    13 (0,46%)
  5. 3 Wiesław Tomczyk
    18 (0,64%)
  6. 4 Ewa Maria Łukaszewicz
    8 (0,28%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRO ŚWIEBODZIN

kandydatliczba głosów

  1. 4 Andżelika Świostek
    55 (1,94%)
  2. 6 Jakub Wolak
    121 (4,28%)
  3. 3 Piotr Hukiewicz
    81 (2,86%)
  4. 2 Dariusz Waldemar Mieżeń
    148 (5,23%)
  5. 5 Elżbieta Piwońska
    25 (0,88%)
  6. 8 Arkadiusz Piotrowski
    71 (2,51%)
  7. 7 Marta Jadwiga Sasim
    21 (0,74%)
  8. 1 Piotr Paweł Mazur
    123 (4,35%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Janusz Koszyka
    107 (3,78%)
  2. 4 Agata Pilecka
    99 (3,50%)
  3. 8 Zbigniew Kazimierz Krasowski
    76 (2,69%)
  4. 2 Mariusz Andrzej Pawlukiewicz
    107 (3,78%)
  5. 6 Rafał Tomasz Lipiński
    57 (2,01%)
  6. 7 Magdalena Filipowicz
    10 (0,35%)
  7. 3 Radosław Antoni Dziewa
    104 (3,67%)
  8. 5 Anna Pałys
    28 (0,99%)

KOMITET WYBORCZY FORUM SAMORZĄDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 5 Radosław Niemyt
    110 (3,89%)
  2. 1 Edward Janusz Cichański
    323 (11,41%)
  3. 7 Agata Bilewicz
    130 (4,59%)
  4. 8 Ireneusz Woźniak
    151 (5,34%)
  5. 2 Emilia Węcłowska-Kasza
    180 (6,36%)
  6. 6 Joanna Józefa Bagińska
    54 (1,91%)
  7. 3 Andrzej Stefan Mazur
    196 (6,93%)
  8. 4 Cezary Jacek Janas
    84 (2,97%)