Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Deszczno

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Sołectwo Deszczno-ulice: Bajkowa, Baśniowa, Bobrowa, Calineczki, Granatowa, Kolejowa, Kolorowa, Kopciuszka, Krótka, Kubusia Puchatka, Lubuska od nr 1 do 120, Magazynowa, Małego Księcia, Maszewska, Niebieska, Przyjazna, Sąsiedzka, Sezamkowa, Skwierzyńska, Strażacka, Szkolna, Tęczowa, Wietrzna, Zielona

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Łukasz Daniel Forstner

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA DESZCZNO

169 (49,27%)

Krzysztof Marcin Koper

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ.

174 (50,73%)

Okręg 2

Sołectwo Deszczno-ulice: Astrowa, Biała, Bławatkowa, Bratkowa, Chabrowa, Chryzantemowa, Daliowa, Konwaliowa, Krupczyńska, Kwiatu Paproci, Lubuska od nr 121 do 148, Łubinowa, Makowa, Nagietkowa, Sadowa, Słoneczna, Słonecznikowa, Topolowa, Tulipanowa, Wiosenna, Żytnia Sołectwo Maszewo

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jakub Łybek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA DESZCZNO

205 (69,49%)

Marceli Daniel Ejsmunt

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

90 (30,51%)

Okręg 3

Sołectwo Glinik

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Edward Podgórny

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA DESZCZNO

171 (65,27%)

Renata Dorota Ostrzeniewska

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

72 (27,48%)

Halina Ewa Ignaczak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HALINY EWY IGNACZAK

19 (7,25%)

Okręg 4

Sołectwo Karnin

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Bogusława Sarnowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA DESZCZNO

182 (75,52%)

Paula Barbara Czuper

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ.

59 (24,48%)

Okręg 5

Sołectwo Osiedle Poznańskie-ulice: Akacjowa, Azaliowa, Berberysowa, Chabrowa, Cmentarna, Dębowa, Iglasta, Jagodowa, Jałowcowa, Jaworowa, Kasztanowa, Klonowa, Krótka, Lawendowa, Lipowa, Makowa, Malinowa, Morelowa, Morwowa, Pigwowa, Różana, Świetlana, Wrzosowa, Wspólna, Wylotowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Roman Paweł Konarski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA DESZCZNO

108 (39,71%)

Dorota Joanna Kostańska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ.

88 (32,35%)

Katarzyna Gewert

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KATARZYNA GEWERT

76 (27,94%)

Okręg 6

Sołectwo Osiedle Poznańskie-ulice: Agrestowa, Aroniowa, Bażantowa, Brzozowa, Bukowa, Cyprysowa, Czereśniowa, Głogowa, Jabłoniowa, Jarzębinowa, Jaśminowa, Jesionowa, Jodłowa, Kalinowa, Księżycowa, Liliowa, Migdałowa, Modrzewiowa, Nowa, Nowowiejska, Ognikowa, Olchowa, Orzechowa, Pod Lasem, Pogodna, Sadowa, Skwierzyńska, Sosnowa, Spokojna, Świerkowa, Topolowa, Wietrzna, Wiśniowa, Zielna

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Beata Barbara Tyszer

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA DESZCZNO

159 (61,63%)

Grzegorz Rybarczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ.

99 (38,37%)

Okręg 7

Sołectwo Ciecierzyce

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marcin Kubicki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA DESZCZNO

0 (0,00%)

Okręg 8

Sołectwa: Ulim, Niwica

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jolanta Bońkowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA DESZCZNO

185 (69,29%)

Walerian Leszczyński

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

82 (30,71%)

Okręg 9

Sołectwa: Łagodzin, Prądocin

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marzanna Kośmicka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA DESZCZNO

127 (40,06%)

Janusz Bugajny

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

190 (59,94%)

Okręg 10

Sołectwa: Dzierżów, Koszęcin

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Ryszard Banasiak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA DESZCZNO

0 (0,00%)

Okręg 11

Sołectwa: Białobłocie, Dziersławice, Orzelec

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Barbara Chrobak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA DESZCZNO

0 (0,00%)

Okręg 12

Sołectwa: Bolemin, Kiełpin

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Krzysztof Janikowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA DESZCZNO

0 (0,00%)

Okręg 13

Sołectwa: Krasowiec, Płonica

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Andrzej Stanisław Śrutwa

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA DESZCZNO

105 (52,76%)

Dariusz Kwiatkowski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

94 (47,24%)

Okręg 14

Sołectwo Brzozowiec

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Irena Maria Chmielewska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA DESZCZNO

93 (32,52%)

Joanna Aurelia Szumska

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

193 (67,48%)

Okręg 15

Sołectwo Borek

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Wojciech Szymaniak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA DESZCZNO

0 (0,00%)