Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Połczyn-Zdrój

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Połczyn-Zdrój-ulice: Krótka, Mieszka I, Miodowa, Nowa, Strażacka.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDNA GMINA

kandydatliczba głosów

  1. 17 Wojciech Marcin Halec
    297 (54,50%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GÓRĄ POŁCZYN

kandydatliczba głosów

  1. 14 Marcela Magdalena Rojek
    73 (13,39%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODPOWIEDZIALNY SAMORZĄD

kandydatliczba głosów

  1. 15 Krystyna Kawicz-Żabska
    91 (16,70%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Jan Tadeusz Goliński
    84 (15,41%)

Okręg 2

Połczyn-Zdrój-ulice: Browarna, Cmentarna, Graniczna, Krucza, Piwna, Solankowa, Sportowa, Szczecinecka, Warszawska.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDNA GMINA

kandydatliczba głosów

  1. 17 Bożena Sulejewska
    83 (25,86%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GÓRĄ POŁCZYN

kandydatliczba głosów

  1. 14 Robert Jacek Dośpiał
    108 (33,64%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODPOWIEDZIALNY SAMORZĄD

kandydatliczba głosów

  1. 15 Rafał Artur Konicki
    56 (17,45%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Zenon Jan Darosz
    74 (23,05%)

Okręg 3

Połczyn-Zdrój-ulice: Chopina, Jana Pawła II, Kolejowa, Polna, Traugutta.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDNA GMINA

kandydatliczba głosów

  1. 17 Anna Narcyza Zielińska
    163 (42,78%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GÓRĄ POŁCZYN

kandydatliczba głosów

  1. 14 Emilia Mazur
    116 (30,45%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODPOWIEDZIALNY SAMORZĄD

kandydatliczba głosów

  1. 15 Paweł Andrzej Napierała
    36 (9,45%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Krzysztof Jerzy Lubasiński
    66 (17,32%)

Okręg 4

Połczyn-Zdrój-ulice: Plac Tysiąclecia PP, Staszica, Wąska.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDNA GMINA

kandydatliczba głosów

  1. 17 Wiesława Orłowska
    51 (15,55%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GÓRĄ POŁCZYN

kandydatliczba głosów

  1. 14 Franciszek Pilip
    69 (21,04%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODPOWIEDZIALNY SAMORZĄD

kandydatliczba głosów

  1. 15 Ireneusz Witold Kławsiuć
    47 (14,33%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA MATUSZAKA

kandydatliczba głosów

  1. 16 Paweł Świebodzki
    123 (37,50%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Tomasz Gasek
    38 (11,59%)

Okręg 5

Połczyn-Zdrój-ulice: Młyńska, Reymonta, Słoneczna, Wojska Polskiego.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDNA GMINA

kandydatliczba głosów

  1. 17 Cezary Marek Makowski
    150 (30,24%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GÓRĄ POŁCZYN

kandydatliczba głosów

  1. 14 Marek Modzelewski
    169 (34,07%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODPOWIEDZIALNY SAMORZĄD

kandydatliczba głosów

  1. 15 Andrzej Jarosław Fąfara
    73 (14,72%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Wojciech Wesołowski
    104 (20,97%)

Okręg 6

Połczyn-Zdrój-ulice: Demokracji, Grunwaldzka, Kilińskiego, Mariacka, Targowa.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDNA GMINA

kandydatliczba głosów

  1. 17 Janusz Podpora
    181 (46,41%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GÓRĄ POŁCZYN

kandydatliczba głosów

  1. 14 Roman Michał Niemir
    65 (16,67%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODPOWIEDZIALNY SAMORZĄD

kandydatliczba głosów

  1. 15 Marek Kołłek
    74 (18,97%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Józef Jankowski
    70 (17,95%)

Okręg 7

Połczyn-Zdrój-ulice: 5 Marca, Armii Krajowej, Dolna, Szpitalna, Jana III Sobieskiego, Konopnickiej, Kościuszki, Moniuszki, Parkowa, Plac Orła Białego, Plac Wolności, Powstańców Warszawskich, Rynkowa, Wilcza, Zamkowa, Zdrojowa.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDNA GMINA

kandydatliczba głosów

  1. 17 Jerzy Stefan Jacewicz
    251 (58,78%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODPOWIEDZIALNY SAMORZĄD

kandydatliczba głosów

  1. 15 Tomasz Skrzypiec
    95 (22,25%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Anna Zofia Zdeb-Bartkowiak
    81 (18,97%)

Okręg 8

Połczyn-Zdrój-ulice: Batalionów Chłopskich, Bł. Adolfa Kolpinga, Bolesława Chrobrego, Gdańska, Kazimierza Wielkiego, Kołobrzeska, Koszalińska, Mickiewicza, Ogrodowa, Okrzei, Rzemieślnicza, Wiejska.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDNA GMINA

kandydatliczba głosów

  1. 17 Ryszard Tadeusz Sindalski
    156 (36,53%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GÓRĄ POŁCZYN

kandydatliczba głosów

  1. 14 Antoni Okuniewicz
    46 (10,77%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODPOWIEDZIALNY SAMORZĄD

kandydatliczba głosów

  1. 15 Dariusz Jerzy Nowak
    133 (31,15%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Bogusław Adam Ogorzałek
    92 (21,55%)

Okręg 9

Gmina Połczyn–Zdrój: Sołectwo Buślary: Buślary, Buślarki, Łężek, Nowe Ludzicko, Przyrówko; Sołectwo Ogartowo: Ogartowo; Sołectwo Przyrowo: Przyrowo, Dziwogóra.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDNA GMINA

kandydatliczba głosów

  1. 17 Zbigniew Eugeniusz Nowakowski
    106 (27,46%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GÓRĄ POŁCZYN

kandydatliczba głosów

  1. 14 Olga Stefania Grzelak
    107 (27,72%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODPOWIEDZIALNY SAMORZĄD

kandydatliczba głosów

  1. 15 Kamil Witkowski
    76 (19,69%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Alicja Maria Hancyk
    97 (25,13%)

Okręg 10

Gmina Połczyn–Zdrój: Sołectwo Bronowo: Bronowo, Bronówko, Brzozowica, Grabno, Imienko, Jaźwiny, Karwie, Skarbimierz; Sołectwo Czarnkowie: Czarnkowie, Milice; Sołectwo Gaworkowo: Gaworkowo, Jelonki; Sołectwo Ogrodno: Ogrodno, Ogartówko, Połczyńska, Popielewice; Sołectwo Zajączkowo: Zajączkowo, Głażówka, Międzyborze, Ostrowąs, Plebanówka, Widów; Sołectwo Zajączkówko: Zajączkówko, Borucino, Rzęsna.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDNA GMINA

kandydatliczba głosów

  1. 17 Mariusz Stanisław Rutkowski
    126 (35,20%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GÓRĄ POŁCZYN

kandydatliczba głosów

  1. 14 Grzegorz Izydor Brzeziński
    113 (31,56%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODPOWIEDZIALNY SAMORZĄD

kandydatliczba głosów

  1. 15 Barbara Krystyna Jakóbowska
    47 (13,13%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Ewa Mroziak-Bogusz
    72 (20,11%)

Okręg 11

Gmina Połczyn-Zdrój: Sołectwo Redło: Redło, Strosławiec.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDNA GMINA

kandydatliczba głosów

  1. 17 Grażyna Beata Hostyńska
    115 (29,56%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GÓRĄ POŁCZYN

kandydatliczba głosów

  1. 14 Paweł Białek
    87 (22,37%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODPOWIEDZIALNY SAMORZĄD

kandydatliczba głosów

  1. 15 Beata Skowron
    110 (28,28%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Wiesław Emil Bućko
    77 (19,79%)

Okręg 12

Gmina Połczyn-Zdrój: Sołectwo Łęgi: Łęgi; Sołectwo Sucha: Sucha, Borkowo; Sołectwo Szeligowo: Szeligowo, Gromnik, Zdroiska; Sołectwo Wardyń Górny: Wardyń Górny, Wardyń Dolny, Żołędno.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDNA GMINA

kandydatliczba głosów

  1. 17 Jarosław Mariusz Król
    129 (39,21%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODPOWIEDZIALNY SAMORZĄD

kandydatliczba głosów

  1. 15 Marek Tokarski
    93 (28,27%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 8 Radosław Adam Lendas
    107 (32,52%)

Okręg 13

Gmina Połczyn-Zdrój: Sołectwo Gawroniec: Gawroniec, Grzybnica, Słowianki; Sołectwo Lipno: Lipno, Kłokowo; Sołectwo Nowe Resko: Nowe Resko, Stare Resko, Kapice; Sołectwo Toporzyk: Toporzyk, Dobino, Kłokówko, Nowe Borne, Nowy Toporzyk.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDNA GMINA

kandydatliczba głosów

  1. 17 Zofia Wysoczańska
    83 (27,12%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GÓRĄ POŁCZYN

kandydatliczba głosów

  1. 14 Jarosław Robert Pilip
    99 (32,35%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODPOWIEDZIALNY SAMORZĄD

kandydatliczba głosów

  1. 15 Norbert Piotr Mazurkiewicz
    87 (28,43%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Tadeusz Sielicki
    37 (12,09%)

Okręg 14

Gmina Połczyn-Zdrój: Sołectwo Brusno: Brusno, Karsin, Kocury; Sołectwo Kołacz: Kołacz, Niemierzyno, Kołaczek, Zaborze, Sękorady; Sołectwo Popielewo: Popielewo, Brzękowice, Pasieka, Zdroje, Popielewko, Popielawy.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDNA GMINA

kandydatliczba głosów

  1. 17 Józef Gąska
    135 (29,80%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GÓRĄ POŁCZYN

kandydatliczba głosów

  1. 14 Adam Andrzej Słabkowski
    297 (65,56%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Jakub Weksej
    21 (4,64%)

Okręg 15

Gmina Połczyn-Zdrój: Sołectwo Bolkowo: Bolkowo; Sołectwo Tychówko: Tychówko; Sołectwo Łośnica: Łośnica, Łąkówko; Sołectwo Ostre Bardo: Ostre Bardo.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDNA GMINA

kandydatliczba głosów

  1. 17 Cezary Smoleński
    81 (26,38%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GÓRĄ POŁCZYN

kandydatliczba głosów

  1. 14 Edmund Gradzik
    117 (38,11%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA MATUSZAKA

kandydatliczba głosów

  1. 16 Grzegorz Łukasz Matuszak
    109 (35,50%)