Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Ciechanów

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Osiedla: Nr 1 „Powstańców Wielkopolskich" Nr 10 „Kargoszyn" Nr 11 „Podzamcze" i wchodzące w ich skład ulice: 17 Stycznia – do rzeki prawa strona, Adama Asnyka, Adolfa Dygasińskiego, Akacjowa, Aleksandra Fredry, Andersena, Antoniego Słonimskiego, Boczna, Bolesława Leśmiana, Bolesława Prusa, Bony, Brunona Kicińskiego, Brzozowa, Bukietowa, Cypriana Kamila Norwida, Dolna, Elizy Orzeszkowej, Gabrieli Zapolskiej, Gąsecka, Gostkowska, Gruduska, Henryka Sienkiewicza – od skrzyżowania z ul. 17 Stycznia, Husarska, Ignacego Kraszewskiego, Jana Kasprowicza, Jana Kilińskiego – do ul. 17 Stycznia, Nadrzeczna, Jana Lechonia, Jarosława Dąbrowskiego, Jesionowa, Józefa Bema, Juliana Przybosia, Juliana Tuwima, Juliana Ursyna Niemcewicza, Juliusza Słowackiego, Juranda, Kargoszyńska, Kasztanowa, Kazimierza Wierzyńskiego, Kącka, Klonowa, Kmicica, Komunalna, Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego, Kosynierów, Kozia, Krótka, Krzysztofa Kamila Baczyńskiego, Krzywa, Księcia Janusza Mazowieckiego, Leopolda Staffa, Letnia, Lipowa, Ludwika Waryńskiego, Mała, Marii Dąbrowskiej, Marii Konopnickiej, Marka Hłaski, Mieczysława Jastruna, Mikołaja Reja, Mławska, Opinogórska, Parkowa – do ul. Gostkowskiej, Parkowa – od ul. Gostkowskiej, Plac Jana Pawła II, Plenerowa, Poli Gojawiczyńskiej, Polskiej Organizacji Wojskowej, Powstańców Wielkopolskich, Prymasa Tysiąclecia, Przasnyska, Pułtuska – lewa strona, Roberta Bartołda, Romana Konwerskiego, Rowerowa, Rybna, Rycerska, Senator Janiny Fetlińskiej, Skrzetuskiego, Stanisława Borodzicza, Stanisława Wyspiańskiego, Stefana Żeromskiego, Śląska, Świerkowa, Tadeusza Gajcego, Tadeusza Sygietyńskiego, Teodora Młynarskiego, Topolowa, Turystyczna, Ukośna, Wazonowa, Wąska, Widokowa, Wiejska, Willowa, Wiosenna, Witolda Gombrowicza, Władysława Broniewskiego, Władysława Reymonta, Wodna, Wojska Polskiego, Wołodyjowskiego, Wybiegowa, Zacisze, Zagłoby, Zagumienna, Zamkowa, Zbyszka i Danusi, Zielna, Zielona, Zofii Nałkowskiej Zuzanny Morawskiej, Zygmunta Krasińskiego

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 6 Tomasz Gołębiewski
    63 (1,27%)
  2. 7 Aleksandra Czarnecka
    256 (5,15%)
  3. 1 Michał Jeziółkowski
    1 016 (20,46%)
  4. 3 Robert Umiński
    362 (7,29%)
  5. 4 Ilona Czachowska
    90 (1,81%)
  6. 5 Halina Pasikowska-Pikus
    93 (1,87%)
  7. 2 Piotr Jan Wojciechowski
    403 (8,11%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "KOALICJA SAMORZĄDOWA"

kandydatliczba głosów

  1. 1 Andrzej Czyżewski
    173 (3,48%)
  2. 3 Adam Olszewski
    87 (1,75%)
  3. 4 Aleksandra Orysiak
    28 (0,56%)
  4. 2 Grażyna Ewa Derbin
    158 (3,18%)
  5. 5 Agata Pawłowska
    93 (1,87%)
  6. 6 Krzysztof Szachewicz
    88 (1,77%)
  7. 7 Bartłomiej Michał Zdrojewski
    40 (0,81%)

KOMITET WYBORCZY CIECHANOWSKIE BEZPARTYJNE UGRUPOWANIE WYBORCZE

kandydatliczba głosów

  1. 4 Karolina Szymańska
    26 (0,52%)
  2. 1 Grzegorz Bartosiewicz
    35 (0,70%)
  3. 3 Edward Stefan Niekraś
    20 (0,40%)
  4. 2 Magdalena Domała
    29 (0,58%)
  5. 5 Monika Wiśniewska
    48 (0,97%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 1 Bogdan Strzałkowski
    104 (2,09%)
  2. 2 Izabela Jakubowska
    42 (0,85%)
  3. 3 Marcin Karpiński
    19 (0,38%)
  4. 4 Maria Chmielewska
    19 (0,38%)
  5. 5 Paweł Malinowski
    186 (3,74%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWI I SOLIDARNI

kandydatliczba głosów

  1. 4 Ewa Ostrowska
    12 (0,24%)
  2. 5 Iwona Elżbieta Czajkowska
    8 (0,16%)
  3. 1 Stanisław Talarek
    97 (1,95%)
  4. 3 Anna Cichocka
    19 (0,38%)
  5. 2 Robert Adamiak
    166 (3,34%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Robert Kuciński
    370 (7,45%)
  2. 6 Maria Jolanta Jakowska
    32 (0,64%)
  3. 2 Bogumiła Rybacka
    123 (2,48%)
  4. 5 Krystyna Janiak
    96 (1,93%)
  5. 7 Violetta Żbikowska
    54 (1,09%)
  6. 4 Michał Grzegorz Rybicki
    86 (1,73%)
  7. 3 Eugeniusz Wachnik
    110 (2,21%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 4 Przemysław Głuszniewski
    15 (0,30%)
  2. 1 Marcin Piotr Stryczyński
    216 (4,35%)
  3. 3 Monika Głuszniewska
    20 (0,40%)
  4. 5 Dorota Nowak
    34 (0,68%)
  5. 2 Michał Jakub Jaskólski
    31 (0,62%)

Okręg 2

Osiedla: Nr 8 „Kwiatowe” Nr 9 „Bloki” Nr 12 „Zachód” i wchodzące w ich skład ulice: 17 Stycznia – od rzeki, Aleja Zwycięstwa, Aleksandra Chełmońskiego, Aleksandra Świętochowskiego, Aleksandra Zelwerowicza, Aleksandry Bąkowskiej, Astrowa, Bartosza Głowackiego, Bohaterów Westerplatte, Bohaterów Września, Bolesława Biegasa, Bolesława Nodzykowskiego, Dębowa, Działkowa, Emilii Plater, Franciszka Rajkowskiego, Fryderyka Chopina, Gabriela Narutowicza, Gen. Józefa Hallera, Heleny Modrzejewskiej, Henryka Kuny, Henryka Sienkiewicza – do skrzyżowania z ul. 17 Stycznia, Henryka Sławika, Henryka Wieniawskiego, Hubala, Ignacego Krasickiego, Ignacego Paderewskiego, Jadwigi Dziubińskiej, Jana Matejki, Jasna, Joachima Lelewela, Józefa Węgrzyna, Juliusza Osterwy, Kaczeńców, Karola Kurpińskiego, Karola Szymanowskiego, Kazimiery Grzelakowej, Kazimierza Pułaskiego, Konwaliowa, Kwiatowa, Lawendowa, Leśna, Ludomira Różyckiego, Ludwika Solskiego, Łukasza Cieplińskiego, Maksymiliana Marii Kolbe, Michała Ogińskiego, Mieczysława Dziemieszkiewicza „Roja”, Monte Cassino, Ogrodowa, Olchowa, Oskara Kolberga, Ostatni Grosz, Patriotów, Plac Józefa Piłsudskiego, Powstańców Warszawskich, Przyleśna, Romualda Traugutta, Różana, Rumiankowa, Siewna, Skrajna, Słoneczna, Spółdzielcza, Stanisława Moniuszki, Starowiejska, Stefana Czarnieckiego, Stefana Grota Roweckiego, Stefana Jaracza, Stefana Okrzei, Stefanii Sempołowskiej, Śmiecińska, Tadeusza Jureckiego, Tatarska, Tomasza Klonowskiego, Towarowa, Wesoła, Widna, Wiklinowa, Wiśniowa, Wita Stwosza, Włodzimierza Wolskiego, Wojciecha Bogusławskiego, Wyzwolenia, Zenobii Jelińskiej, Zielone Wzgórze

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 3 Tomasz Ptasiewicz
    249 (5,86%)
  2. 5 Barbara Chełmińska
    189 (4,45%)
  3. 1 Elżbieta Romana Latko
    307 (7,23%)
  4. 7 Karol Makijonko
    307 (7,23%)
  5. 2 Edyta Wanda Rzeplińska-Filipowicz
    394 (9,28%)
  6. 4 Magdalena Janina Grelik-Grodecka
    377 (8,88%)
  7. 6 Paweł Łukasik
    152 (3,58%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "KOALICJA SAMORZĄDOWA"

kandydatliczba głosów

  1. 1 Marcin Dąbkowski
    90 (2,12%)
  2. 3 Ewa Beata Kownacka
    26 (0,61%)
  3. 4 Anna Maria Lewandowska
    18 (0,42%)
  4. 2 Edyta Kołodziej
    73 (1,72%)
  5. 5 Mariusz Majewski
    24 (0,57%)
  6. 6 Janusz Szymańczyk
    96 (2,26%)
  7. 7 Marcin Żbikowski
    24 (0,57%)

KOMITET WYBORCZY CIECHANOWSKIE BEZPARTYJNE UGRUPOWANIE WYBORCZE

kandydatliczba głosów

  1. 4 Andrzej Zdzisław Rolbiecki
    137 (3,23%)
  2. 3 Paulina Piskorska
    28 (0,66%)
  3. 2 Janusz Kraśniewski
    40 (0,94%)
  4. 5 Agnieszka Anna Załuska
    26 (0,61%)
  5. 1 Ryszard Geryk
    85 (2,00%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 3 Anita Nowak
    15 (0,35%)
  2. 1 Daniel Marcin Uliczny
    48 (1,13%)
  3. 4 Aneta Kędzierska
    10 (0,24%)
  4. 2 Łukasz Jachimowski
    44 (1,04%)
  5. 5 Paweł Kowalski
    106 (2,50%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWI I SOLIDARNI

kandydatliczba głosów

  1. 6 Ewa Ziemińska
    7 (0,16%)
  2. 2 Michał Godlewski
    20 (0,47%)
  3. 3 Małgorzata Białobrzeska
    14 (0,33%)
  4. 4 Zbigniew Stanisław Ostaszewski
    9 (0,21%)
  5. 5 Grażyna Paprocka
    29 (0,68%)
  6. 1 Grzegorz Grabowski
    88 (2,07%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Jerzy Racki
    534 (12,57%)
  2. 7 Weronika Głuszniewska
    72 (1,70%)
  3. 4 Jarosław Ryszard Leszczyński
    86 (2,02%)
  4. 3 Wojciech Wiktorowicz
    92 (2,17%)
  5. 6 Elżbieta Korytkowska
    47 (1,11%)
  6. 5 Iwona Gąsiorowska-Prusińska
    93 (2,19%)
  7. 2 Marcin Żebrowski
    105 (2,47%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 2 Mariusz Kraszewski
    49 (1,15%)
  2. 1 Marianna Jurkiewicz
    85 (2,00%)
  3. 4 Urszula Bernarda Zielińska
    13 (0,31%)
  4. 5 Mariusz Młodzianowski
    16 (0,38%)
  5. 3 Michał Anuszewski
    23 (0,54%)

Okręg 3

Osiedla: Nr 2 „Aleksandrówka II” Nr 3 „Aleksandrówka” Nr 4 „Śródmieście” i wchodzące w ich skład ulice: 11 Listopada, 11 Pułku Ułanów Legionowych, 17 Stycznia – do rzeki lewa strona, 3 Maja, Adama Mickiewicza, Armii Krajowej – lewa strona do ul. Władysława Sikorskiego, Armii Krajowej prawa strona do ul. Polnej, Augustiańska – do rzeki, Batalionów Chłopskich, Błękitna, Bolesława Kamińskiego, Bursztynowa, Gen. Mieczysława Smorawińskiego, Grodzka, Gwardii Ludowej WRN, Jana Kilińskiego – od ul. 17 Stycznia, Księdza Piotra Ściegiennego, Lazurowa, Małgorzacka, Mikołaja Kopernika, Nadfosna, Nowozagumienna, Orylska, Osiedle Ułanów, Piękna, Plac Tadeusza Kościuszki, Płońska – do ul. Orylskiej, Pogodna, Polna – lewa strona do ul. Armii Krajowej, Przelotna, Pułtuska – prawa strona, Rzeczkowska – lewa strona do ul. Wincentego Witosa, Stanisława Mikołajczyka, Strażacka, Szmaragdowa, Tadeusza Wyrzykowskiego, Warszawska, Wincentego Witosa – lewa strona do ul. Polnej, Wincentego Witosa – prawa strona do ul. Rzeczkowskiej, Władysława Sikorskiego, Zbigniewa Herberta, Zielona Ścieżka, Złota, Zygmunta Sierakowskiego

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 7 Beata Brym
    187 (3,24%)
  2. 2 Jacek Duriasz
    173 (3,00%)
  3. 5 Rafał Górecki
    216 (3,74%)
  4. 1 Krzysztof Leszczyński
    1 008 (17,46%)
  5. 6 Joanna Kiszkurno
    305 (5,28%)
  6. 3 Stanisław Jankowski
    409 (7,08%)
  7. 4 Edyta Joanna Królewiecka
    131 (2,27%)
  8. 8 Józef Waldemar Borkowski
    199 (3,45%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "KOALICJA SAMORZĄDOWA"

kandydatliczba głosów

  1. 1 Andrzej Bayer
    321 (5,56%)
  2. 7 Bogumiła Wejs
    35 (0,61%)
  3. 4 Tomasz Kraskowski
    92 (1,59%)
  4. 2 Iwona Joanna Fabisiak
    131 (2,27%)
  5. 3 Piotr Gruszczyński
    60 (1,04%)
  6. 6 Mariusz Stawicki
    320 (5,54%)
  7. 5 Jolanta Pruchniak
    35 (0,61%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 1 Krzysztof Kuźniewski
    82 (1,42%)
  2. 3 Krzysztof Hajduk
    25 (0,43%)
  3. 2 Łukasz Adam Gruntmejer
    35 (0,61%)
  4. 4 Joanna Niesłuchowska
    43 (0,74%)
  5. 5 Marzanna Jurkiewicz
    23 (0,40%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWI I SOLIDARNI

kandydatliczba głosów

  1. 2 Zenon Lewandowski
    32 (0,55%)
  2. 1 Rafał Sobieski
    115 (1,99%)
  3. 4 Katarzyna Monika Zdunek
    3 (0,05%)
  4. 5 Ewa Beata Murawska
    13 (0,23%)
  5. 3 Waldemar Borkowski
    51 (0,88%)
  6. 6 Małgorzata Zembrzuska
    9 (0,16%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 2 Leszek Włodzimierz Kwiatkowski
    122 (2,11%)
  2. 3 Anita Moczulak
    68 (1,18%)
  3. 5 Wiesława Petrykowska
    106 (1,84%)
  4. 6 Ewa Palińska
    61 (1,06%)
  5. 4 Łukasz Janusz Suchocki
    92 (1,59%)
  6. 1 Marek Rutkowski
    786 (13,61%)
  7. 8 Monika Smosarska
    131 (2,27%)
  8. 7 Paweł Lutostański
    16 (0,28%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 4 Anna Aleksandra Zalewska
    66 (1,14%)
  2. 3 Helena Dębiec
    33 (0,57%)
  3. 2 Władysław Ludwik Jurkiewicz
    23 (0,40%)
  4. 1 Lech Bogdan Michalski
    177 (3,07%)
  5. 5 Marian Hubert Grabowski
    40 (0,69%)

Okręg 4

Osiedla: Nr 5 „Płońska” Nr 6 „Słoneczne” Nr 7 „Przemysłowe” i wchodzące w ich skład ulice: Aleja Niepodległości, Armii Krajowej od ul. Polnej, Augustiańska – od rzeki, Bielińska, Ceramiczna, Chabrowa, Cicha, Cukrownicza, Czesława Słońskiego, Długa, Dobra, Dywizjonu 305, Fabryczna, Górna, Graniczna, Harcerska, Henryka Baranowskiego, Ignacego Łukasiewicza, Ignacego Mościckiego, Ireneusza Palińskiego, Jana Dziedzica, Jana Reutta, Jaśminowa, Julii Kratowskiej, Karola Szwanke, Kazimierza Żórawskiego, Kolonia, Niechodzka, Kolonijna, Krubińska, Krucza, Księcia Konrada II, Ludowa, Łąkowa, Malinowa, Marcina Kasprzaka, Marii Curie-Skłodowskiej, Marii Ranieckiej, Mazowiecka, Michała Bojanowskiego, Mleczarska, Młynarska, Niechodzka, Nizinna, Nowokolejowa, Nużewska, Obozowa, Okopowa, Osada Fabryczna, Partyzantów, Perłowa, Pęchcińska, Piwna, Płocka, Płońska od ul. Orylskiej, Podleśna, Polna – prawa strona do ul. Armii Krajowej, Przytorowa, Ptasia, Robotnicza, Rozy Roboty, Równa, Rzeczkowska – prawa strona do ul. Wincentego Witosa i od ul. Wincentego Witosa – prawa i lewa strona, Sezamkowa, Składowa, Sońska, Sosnowa, Spacerowa, Spokojna, Szczurzynek, Szumna, Św. Anny, Św. Antoniego, Św. Floriana, Św. Franciszka, Św. Jadwigi, Św. Krzysztofa, Św. Marii Magdaleny, Św. Marka, Św. Mateusza, Św. Rodziny, Św. Stanisława Kostki, Tysiąclecia, Ułańska, Wędkarska, Wierzbowa, Wincentego Witosa – lewa strona od ul. Polnej do ul. Rzeczkowskiej i od ul. Rzeczkowskiej – prawa i lewa strona, Władysława Andersa, Wrzosowa, Zagrodowa, Żurawia, Żytnia

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 1 Michał Rząsiński
    1 014 (21,15%)
  2. 2 Wiesław Brzozowski
    606 (12,64%)
  3. 3 Adam Stępkowski
    328 (6,84%)
  4. 4 Marek Wróblewski
    77 (1,61%)
  5. 5 Anna Smolińska
    362 (7,55%)
  6. 7 Edyta Prekiel
    60 (1,25%)
  7. 6 Marzena Beata Bastek
    39 (0,81%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "KOALICJA SAMORZĄDOWA"

kandydatliczba głosów

  1. 4 Marek Łebkowski
    169 (3,52%)
  2. 1 Anna Maria Chrostowska
    57 (1,19%)
  3. 3 Tomasz Gniatkowski
    75 (1,56%)
  4. 5 Iwona Nitowska
    34 (0,71%)
  5. 2 Zdzisław Dąbrowski
    301 (6,28%)
  6. 6 Jolanta Ewa Ostaszewska
    22 (0,46%)
  7. 7 Jakub Sprusiński
    69 (1,44%)

KOMITET WYBORCZY CIECHANOWSKIE BEZPARTYJNE UGRUPOWANIE WYBORCZE

kandydatliczba głosów

  1. 1 Sławomir Brzeziński
    111 (2,31%)
  2. 2 Tadeusz Józef Fiołka
    16 (0,33%)
  3. 3 Radosław Morawski
    43 (0,90%)
  4. 4 Ewelina Włodkowska
    33 (0,69%)
  5. 5 Jolanta Zalewska
    60 (1,25%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWI I SOLIDARNI

kandydatliczba głosów

  1. 2 Krystyna Ewa Ślubowska
    47 (0,98%)
  2. 1 Ewa Grażyna Krysiewicz
    51 (1,06%)
  3. 3 Marek Ryszard Czarnecki
    12 (0,25%)
  4. 4 Dorota Grabowska
    23 (0,48%)
  5. 5 Stanisław Matuszewski
    9 (0,19%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Wiesław Eugeniusz Jakowski
    258 (5,38%)
  2. 2 Agnieszka Maria Kuźma
    333 (6,94%)
  3. 3 Zygmunt Marciniak
    112 (2,34%)
  4. 5 Janina Długołęcka
    101 (2,11%)
  5. 4 Paweł Noremberg
    59 (1,23%)
  6. 7 Mikołaj Robert Piotrowski
    88 (1,84%)
  7. 6 Kinga Łapińska
    48 (1,00%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 5 Gracjan Wiliński
    11 (0,23%)
  2. 1 Marian Chrzanowski
    106 (2,21%)
  3. 4 Małgorzata Kraśniewska
    22 (0,46%)
  4. 3 Sebastian Fokszej
    10 (0,21%)
  5. 2 Patrycja Szadkowska
    29 (0,60%)