Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Gołymin-Ośrodek

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

SOŁECTWO: GOŁYMIN-OŚRODEK: ULICE: KRZYWA, MŁYNARSKA, OGRODOWA, RYNEK, RZEMIEŚLNICZA, TARGOWA, WIERZBOWA, W. WITOSA, SOŁECTWO: STARY KAŁĘCZYN: MIEJSCOWOŚCI: NOWY KAŁĘCZYN, STARY KAŁĘCZYN

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Aldona Szymczak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA CHRZANOWSKIEGO

74 (54,41%)

Henryk Tomczak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADAMA PIOTRA BUDKA

62 (45,59%)

Okręg 2

SOŁECTWO: GOŁYMIN-OŚRODEK: ULICE: CHABROWA, CICHA, GEN. ZIELIŃSKIEGO, KS. ST. PILITOWSKIEGO, KWIATOWA, NOWA, WIOSENNA

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Mariusz Grabowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA CHRZANOWSKIEGO

58 (44,96%)

Wojciech Waloch

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADAMA PIOTRA BUDKA

71 (55,04%)

Okręg 3

SOŁECTWO: GOŁYMIN-OŚRODEK: ULICE: GEN. SMOLEŃSKIEGO, JESIONOWA, KLONOWA, KS. MICHALAKA, POLNA, PUŁTUSKA, ROLNICZA, SPÓŁDZIELCZA, SZOSA CIECHANOWSKA, WYZWOLENIA

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jadwiga Stawińska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA CHRZANOWSKIEGO

34 (25,00%)

Piotr Skura

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADAMA PIOTRA BUDKA

102 (75,00%)

Okręg 4

SOŁECTWO RUSZKOWO: MIEJSCOWOŚCI: RUSZKOWO, RYBAKÓWKA, SOŁECTWO: WATKOWO

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Agata Ewelina Ozdarska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA CHRZANOWSKIEGO

46 (33,33%)

Tadeusz Radulski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADAMA PIOTRA BUDKA

92 (66,67%)

Okręg 5

SOŁECTWO: GARNOWO DUŻE, MIEJSCOWOŚCI; ANIELIN, GARNOWO DUŻE, SOŁECTWO: STARE GARNOWO

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Janusz Łada

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA CHRZANOWSKIEGO

64 (52,46%)

Ryszard Kociński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADAMA PIOTRA BUDKA

58 (47,54%)

Okręg 6

SOŁECTWA: GOŁYMIN-POŁUDNIE, NOWY GOŁYMIN, SOŁECTWO: OSIEK-WÓLKA, MIEJSCOWOŚCI: OSIEK-WÓLKA, OSIEK DOLNY

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Łukasz Wiśniewski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA CHRZANOWSKIEGO

47 (46,08%)

Adam Piotr Budek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADAMA PIOTRA BUDKA

55 (53,92%)

Okręg 7

SOŁECTWA: OSIEK-ALEKSANDROWO, OSIEK GÓRNY

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Maria Dorota Kozarzewska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA CHRZANOWSKIEGO

52 (56,52%)

Grażyna Bartołd

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADAMA PIOTRA BUDKA

40 (43,48%)

Okręg 8

SOŁECTWO: WIELGOŁĘKA, SOŁECTWO: ZAWADY DWORSKIE, MIEJSCOWOŚCI: ZAWADY DWORSKIE, ZAWADY WŁOŚCIAŃSKIE

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Robert Szczepański

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA CHRZANOWSKIEGO

49 (44,14%)

Anna Ambroziak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADAMA PIOTRA BUDKA

62 (55,86%)

Okręg 9

SOŁECTWO: GOŁYMIN-PÓŁNOC, SOŁECTWO: KONARZEWO-MARCISZE, MIEJSCOWOŚCI: KONARZEWO-MARCISZE, KONARZEWO-RECZKI, KONARZEWO WIELKIE, SOŁECTWO: WOLA GOŁYMIŃSKA: MIEJSCOWOŚCI: WOLA GOŁYMIŃSKA, KONARZEWO-SŁAWKI

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Przemysław Król

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA CHRZANOWSKIEGO

61 (59,80%)

Dariusz Wilczewski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADAMA PIOTRA BUDKA

41 (40,20%)

Okręg 10

SOŁECTWO GOGOLE WIELKIE: MIEJSCOWOŚCI: GOGOLE-STECZKI, GOGOLE WIELKIE, SOŁECTWO: MORAWKA

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Leokadia Henryka Kamińska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA CHRZANOWSKIEGO

72 (66,06%)

Mariola Szczepankowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADAMA PIOTRA BUDKA

37 (33,94%)

Okręg 11

SOŁECTWO MIERNIKI: MIEJSCOWOŚI: KONARZEWO-GOŁĄBKI, KONARZEWO-SKUZE, MIERNIKI, SOŁECTWA: NIERADOWO, OBIEDZINO GÓRNE

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jerzy Obidziński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA CHRZANOWSKIEGO

76 (60,32%)

Zbigniew Zbrzezny

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADAMA PIOTRA BUDKA

152 (62,04%)

Okręg 12

SOŁECTWO PAJEWO-SZWELICE MIEJSCOWOŚCI: PAJEWO-SZWELICE, PAJEWO-CYTY, PAJEWO-RŻYSKI SOŁECTWO: PAJEWO WIELKIE SOŁECTWO: SMOSARZ-DOBKI: MIEJSCOWOŚCI: SMOSARZ-DOBKI, MORAWY-KAFASY, MORAWY-KOPCIE, MORAWY-LASKI, MORAWY-WICHERKI, SMOSARZ-PIANKI

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Henryk Gutowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA CHRZANOWSKIEGO

44 (38,26%)

Piotr Mariusz Redyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADAMA PIOTRA BUDKA

37 (32,17%)

Wiesław Malinowski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

34 (29,57%)

Okręg 13

SOŁECTWO: WRÓBLEWKO; MIEJSCOWOŚCI; CHRUŚCIELE, GOSTKOWO, WRÓBLEWKO SOŁECTWO: NASIEROWO-DZIURAWIENIEC

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Ewa Krystyna Rapacka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA CHRZANOWSKIEGO

51 (44,35%)

Janusz Augustyniak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADAMA PIOTRA BUDKA

64 (55,65%)

Okręg 14

SOŁECTWO: WRÓBLEWO

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Krzysztof Siemiatkowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA CHRZANOWSKIEGO

42 (37,84%)

Tadeusz Kowalikowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADAMA PIOTRA BUDKA

69 (62,16%)

Okręg 15

SOŁECTWO NASIEROWO GÓRNE; MIEJSCOWOŚCI; NASIEROWO DOLNE, NASIEROWO GÓRNE, TRUSZKI

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Krystyna Gorczyńska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA CHRZANOWSKIEGO

30 (33,71%)

Jacek Rydzewski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADAMA PIOTRA BUDKA

59 (66,29%)