Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Płońsk

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Płońsk, ulice: Aksamitna, Azalii, Barwna, Baśniowa, Biedronki, Bzów, Cegielniana, Chabrowa, Cicha, Ciepła, Cyprysowa, Czeremchy, Daleka, Dalii, Dobra, Działkowa, Fiołkowa, Główna, Graniczna strona nieparzysta 1 - 33, Grunwaldzka strona nieparzysta 77 - 87, Hiacyntowa Hortensji, Irysowa, Jasna, Jaśminowa, Kalinowa, Krokusowa, Krótka, Ks. Romualda Jaworskiego strona nieparzysta, Lazurowa, Letnia, Łąkowa, Magnolii, Makowa, Malownicza, Mikołaja Kopernika strona nieparzysta 5 - 9c, Miła, Młodzieżowa strona nieparzysta 17 - 67, strona parzysta 26 - 64, Peonii, Pogodna, Polna 9 oraz strona parzysta 12 - 18, Północna, Promienna, Radosna, Różana, Siemiowita IV, Spokojna, Storczykowa, Szkolna strona nieparzysta 29 - 119, strona parzysta 30 - 112, Świętego Jana Pawła II strona nieparzysta 11 - 53, strona parzysta 18 - 46, Świętego Maksymiliana Kolbe, Urocza, Wesoła, Wiejska, Wiosenna, Wrzosowa, Wypoczynkowa, Zachodnia, Zapłotek, Zielona.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA SAMORZĄDU

kandydatliczba głosów

  1. 1 Andrzej Juliusz Kamasa
    170 (5,00%)
  2. 7 Teresa Jadwiga Szulc
    58 (1,71%)
  3. 5 Edyta Gałecka
    24 (0,71%)
  4. 6 Katarzyna Kowalewska
    16 (0,47%)
  5. 2 Monika Małgorzata Zimnawoda
    213 (6,27%)
  6. 3 Żaneta Anna Danilewicz
    67 (1,97%)
  7. 4 Kazimierz Pluta
    16 (0,47%)
  8. 8 Adam Jarosław Paliński
    17 (0,50%)
  9. 9 Beata Anna Przyborowska
    44 (1,29%)
  10. 10 Daniel Sawicki
    52 (1,53%)

KOMITET WYBORCZY MAZOWIECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA

kandydatliczba głosów

  1. 3 Barbara Zofia Pawłowska
    39 (1,15%)
  2. 2 Marcin Wojciech Uniewski
    66 (1,94%)
  3. 4 Teresa Helena Draganiak
    60 (1,77%)
  4. 1 Krzysztof Tucholski
    218 (6,42%)
  5. 10 Roman Leszek Pankowski
    27 (0,79%)
  6. 6 Joanna Anna Nowak
    2 (0,06%)
  7. 5 Paweł Jaszczur
    41 (1,21%)
  8. 7 Małgorzata Wolder
    29 (0,85%)
  9. 8 Mieczysław Stanisław Karpiński
    10 (0,29%)
  10. 9 Bożena Krystyna Waśniewska
    28 (0,82%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZ. ZIEMI PŁOŃSKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 2 Andrzej Józef Pietrasik
    461 (13,57%)
  2. 1 Andrzej Kwiatkowski
    162 (4,77%)
  3. 4 Aldona Małgorzata Górecka
    48 (1,41%)
  4. 5 Aneta Jerzak
    185 (5,44%)
  5. 3 Arkadiusz Barański
    163 (4,80%)
  6. 6 Jarosław Chyliński
    144 (4,24%)
  7. 7 Ewa Wojda
    24 (0,71%)
  8. 8 Waldemar Senderski
    150 (4,41%)
  9. 9 Emilia Górczyńska
    51 (1,50%)
  10. 10 Marek Franciszek Adamuszewski
    122 (3,59%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 5 Andrzej Paweł Osuch
    62 (1,82%)
  2. 4 Kryspin Dawidko
    22 (0,65%)
  3. 2 Antoni Rączkowski
    199 (5,86%)
  4. 7 Andrzej Janusz Kadej
    29 (0,85%)
  5. 10 Magdalena Anna Suwińska
    32 (0,94%)
  6. 6 Elwira Ola Rutkowska
    21 (0,62%)
  7. 1 Ewa Sokólska
    191 (5,62%)
  8. 3 Kleopatra Poryzińska
    58 (1,71%)
  9. 8 Bartosz Zadrożny
    37 (1,09%)
  10. 9 Przemysław Niechcielski
    40 (1,18%)

Okręg 2

Płońsk, ulice: Andrzeja Kmicica, Grunwaldzka strona nieparzysta 45 - 75, strona parzysta 2 - 36, 40 - 84, Henryka Sienkiewicza, Jesionowa, Klonowa, Ks. Romualda Jaworskiego strona parzysta, Leśników, Lipowa, Mikołaja Kopernika strona parzysta 22 - 32, Młodzieżowa 1 - 15e, strona parzysta 2 - 24c, Nadrzeczna, Parkowa, Plac 15 - go Sierpnia, Polna strona nieparzysta 1 - 7a, strona parzysta 2 - 6a, Postępu Rolniczego, Przejazd, Pułtuska strona nieparzysta 1 - 49, strona parzysta 2 - 54, Słoneczna, Szkolna 1 - 28, Targowa strona nieparzysta, Warszawska strona nieparzysta 1 - 23, strona parzysta 2 - 36, Władysława Broniewskiego, Wspólna, Zacisze, Zygmunta Noakowskiego, Zygmunta Padlewskiego, Żołnierzy Wyklętych

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA SAMORZĄDU

kandydatliczba głosów

  1. 5 Marzanna Józefa Stasiak
    143 (4,84%)
  2. 8 Jakub Nowak
    65 (2,20%)
  3. 1 Maria Urszula Ziółkowska
    137 (4,64%)
  4. 7 Jarosław Hass
    48 (1,63%)
  5. 2 Damian Domański
    72 (2,44%)
  6. 3 Marta Naborczyk
    34 (1,15%)
  7. 6 Ewa Langowska-Oziemczuk
    5 (0,17%)
  8. 4 Maria Elżbieta Damięcka
    18 (0,61%)

KOMITET WYBORCZY MAZOWIECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA

kandydatliczba głosów

  1. 6 Ewa Kretkiewicz
    37 (1,25%)
  2. 4 Marcin Pankowski
    17 (0,58%)
  3. 9 Jerzy Miłoszewski
    59 (2,00%)
  4. 7 Piotr Wałęka
    35 (1,19%)
  5. 5 Dorota Staniszewska
    10 (0,34%)
  6. 3 Agnieszka Gzylewska
    198 (6,71%)
  7. 1 Marianna Teresa Żebrowska
    137 (4,64%)
  8. 2 Wojciech Tomasz Bluszcz
    102 (3,46%)
  9. 8 Anita Małgorzata Godlewska
    31 (1,05%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZ. ZIEMI PŁOŃSKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 7 Zdzisław Myszyński
    30 (1,02%)
  2. 2 Małgorzata Justyna Adamska-Jasińska
    198 (6,71%)
  3. 1 Henryk Zienkiewicz
    277 (9,38%)
  4. 3 Leszek Janusz Kalkowski
    127 (4,30%)
  5. 8 Ewa Podlaska
    38 (1,29%)
  6. 4 Katarzyna Pydynowska
    42 (1,42%)
  7. 5 Jarosław Jeznach
    99 (3,35%)
  8. 9 Piotr Budziszewski
    76 (2,57%)
  9. 6 Barbara Renata Kostrzewa
    54 (1,83%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 4 Ewa Grażyna Kamińska
    49 (1,66%)
  2. 3 Robert Wiktor Olewniczak
    37 (1,25%)
  3. 6 Aneta Dorota Wrzesińska
    20 (0,68%)
  4. 1 Marcin Maciej Kośmider
    402 (13,62%)
  5. 2 Ryszard Antoniewski
    71 (2,41%)
  6. 5 Wojciech Grabarczyk
    13 (0,44%)
  7. 7 Anita Walter-Jakubiak
    14 (0,47%)
  8. 8 Piotr Paweł Knaf
    32 (1,08%)
  9. 9 Lilla Teresa Kornatowska
    38 (1,29%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 5 Jan Wadas
    17 (0,58%)
  2. 4 Adam Zawistowski
    22 (0,75%)
  3. 6 Wioleta Renata Majewska
    6 (0,20%)
  4. 7 Sławomir Andrzej Osmański
    23 (0,78%)
  5. 3 Agnieszka Antosik
    20 (0,68%)
  6. 2 Arleta Agnieszka Bilińska
    21 (0,71%)
  7. 1 Artur Jankowski
    78 (2,64%)

Okręg 3

Płońsk, ulice: 1 - go Maja, Adama Mickiewicza, Agrestowa, Armii Krajowej, Astronomów, Błękitna, Bolesława Prusa, Brzoskwiniowa, Brzozowa, Bukowa, Bydgoska, Czereśniowa, Czerwińska, Dębowa, Długa, dr Jana W. Jędrzejewicza, dr Leona Rutkowskiejo, Fryderyka Chopina, Galileusza, Generała Fieldorfa, Generała Stanisława Maczka, Generała Władysława Andersa, Generała Władysława Sikorskiego, Generała Józefa Bema, Grunwaldzka strona nieparzysta 1 - 43, Gruszowa, Handlowa, Henry Forda I, Heveliusza, Ignacego Jana Paderewskiego, Ignacego Krasickiego, Jana Brzechwy, Janusza Korczaka, Jarzębinowa, Jodłowa, Keplera, Kolejowa, Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego, Konwalii, Kornela Makuszyńskiego, Krańcowa strona parzysta, Krzysztofa Kamila Baczyńskiego, Krzysztofa Karulaka, Krzywa, Ks. Jerzego Popiełuszki, Ks. Macieja Sarbiewskiego, Książęca Kwiatowa, Licealistów, Ludwika Waryńskiego, M. Konopnickiej, Malinowa, Mazowiecka, Mikołaja Kopernika strona nieparzysta 1 - 3, strona parzysta 2 - 20, Morelowa, Ogrodowa, Orzechowa, Piaskowa, Piastowska, Płocka, Podmiejska 1 - 3, Południowa, Poprzeczna, Porzeczkowa, Poziomkowa, Proletariacka, Prosta, Przechodnia, Przemysłowa, Pułtuska 56 - 60b (bez numerów 56a, oraz 56d), Robotnicza, Rotmistrza Pileckiego, Rzemieślnicza, Sadowa, Skarżyńska, Składowa, Sosnowa, Spacerowa, Sportowa, Spółdzielcza, Stanisława Moniuszki, Stanisława Wyspiańskiego, Stefana Żeromskiego, Stokrotki, Szarotki, Szczęśliwa, Środkowa, Świerkowa, Świętego Jana Pawła II strona nieparzysta 1 - 9, strona parzysta 2 - 16, Tadeusza Kościuszki, Tarasowa, Targowa strona parzysta, Tęczowa, Toruńska, Towarowa, Truskawkowa, Tulipanowa, Warszawska strona nieparzysta 25 - 61, strona parzysta 38 - 78a, Wiśniowa, Witolda Grzebskiego, Wojska Polskiego, Wolności, Wyszogrodzka, Zajazd, Zaułek, Zduńska, Zofii Nałkowskiej

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA SAMORZĄDU

kandydatliczba głosów

  1. 1 Agnieszka Piekarz
    212 (8,15%)
  2. 3 Elżbieta Anna First
    75 (2,88%)
  3. 2 Henryk Antoni Juszko
    70 (2,69%)
  4. 5 Tomasz Lądowski
    49 (1,88%)
  5. 6 Robert Żochowski
    39 (1,50%)
  6. 4 Włodzimierz Jan Skibiński
    45 (1,73%)
  7. 7 Kamila Monika Bakon
    44 (1,69%)

KOMITET WYBORCZY MAZOWIECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Jerzy Radziwonka
    79 (3,04%)
  2. 5 Danuta Barbara Stankiewicz
    36 (1,38%)
  3. 3 Danuta Kalińska
    15 (0,58%)
  4. 6 Przemysław Żabicki
    3 (0,12%)
  5. 2 Zbigniew Janusz Kolendo
    14 (0,54%)
  6. 4 Marzanna Rydzewska
    12 (0,46%)
  7. 7 Łukasz Piotr Fabczak
    20 (0,77%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZ. ZIEMI PŁOŃSKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Teresa Emilia Kozera
    398 (15,30%)
  2. 4 Małgorzata Bidas
    94 (3,61%)
  3. 7 Benedykt Nowakowski
    133 (5,11%)
  4. 2 Alina Urszula Braulińska
    161 (6,19%)
  5. 3 Mariusz Jan Prusak
    127 (4,88%)
  6. 8 Mariusz Ireneusz Wrzesiński
    23 (0,88%)
  7. 5 Grzegorz Czesław Przedpełski
    56 (2,15%)
  8. 6 Waleria Klimkiewicz
    82 (3,15%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Małgorzata Kurzątkowska
    197 (7,57%)
  2. 2 Andrzej Janusz Ferski
    213 (8,19%)
  3. 3 Roman Wiesław Wyrzykowski
    84 (3,23%)
  4. 4 Sylwia Zdunek
    44 (1,69%)
  5. 8 Danuta Teresa Kościelniak
    43 (1,65%)
  6. 6 Roman Paweł Przybysz
    42 (1,61%)
  7. 5 Paweł Orzechowski
    36 (1,38%)
  8. 7 Piotr Kowalewski
    9 (0,35%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 6 Ireneusz Witold Stawiarski
    4 (0,15%)
  2. 7 Kamil Szczęsny Lubiński
    16 (0,62%)
  3. 2 Monika Ewa Chyczewska
    17 (0,65%)
  4. 5 Maciej Dąbrowski
    18 (0,69%)
  5. 1 Artur Bodzak
    62 (2,38%)
  6. 3 Elżbieta Małgorzata Jarczewska
    16 (0,62%)
  7. 4 Wiktoria Helena Stawiarska
    13 (0,50%)