Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Władysławów

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Małoszyna, Międzylesie

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Józef Lewandowski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

167 (51,23%)

Józef Poszwa

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

159 (48,77%)

Okręg 2

Mariantów, Polichno

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Krystyna Teresa Wróbel

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

141 (43,65%)

Arkadiusz Nowak

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

182 (56,35%)

Okręg 3

Russocice

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Krystyna Helena Michalak

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

205 (57,26%)

Krzysztof Jan Połatyński

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

153 (42,74%)

Okręg 4

Władysławów ul. Kaliska, Północna, Górnicza, Konińska, Rynek

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Maciej Czaja

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

123 (47,86%)

Zbigniew Trocha

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

134 (52,14%)

Okręg 5

Władysławów ul. Senatorska, Piastowska, Słowiańska, Szkolna, Łokietka, Lecha do nr 19C, Mieszka do nr 20B, Orla do nr 21

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Renata Bogumiła Jesiołowska

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

133 (45,86%)

Zbigniew Kusz

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

157 (54,14%)

Okręg 6

Władysławów ul. Jagiellońska, Felicjanowska, Zygmuntowska, Królowej Jadwigi, Bolesława Chrobrego, Lecha od nr 20, Mieszka od nr 21, Orla od nr 22

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Dariusz Zygmunt Bartczak

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

141 (55,51%)

Anna Edyta Płóciennik

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

113 (44,49%)

Okręg 7

Głogowa, Władysławów-Felicjanów

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Paweł Patan

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

124 (52,32%)

Przemysław Gradecki

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

29 (12,24%)

Arkadiusz Michał Łaszcz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE NIEZALEŻNI

84 (35,44%)

Okręg 8

Chylin nr od 7 do 135 oraz od 142 wzwyż

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Andrzej Michał Maciaszek

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

151 (49,51%)

Radosław Józef Janiak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAKUB ZIOŁA

90 (29,51%)

Donata Domowicz

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

64 (20,98%)

Okręg 9

Chylin nr od 1 do 6 oraz od 136 do 139A, Kamionka, Stefania

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Łukasz Marciniak

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

62 (35,03%)

Jacek Józef Kalinowski

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

92 (51,98%)

Agata Jeżyńska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE NIEZALEŻNI

23 (12,99%)

Okręg 10

Skarbki, Natalia, Milinów

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Krystyna Agnieszka Walczak

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

183 (62,03%)

Anna Grażyna Kujawa

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

112 (37,97%)

Okręg 11

Kuny nr od 81 do 132B oraz od 170 wzwyż, Olesin, Leonia

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Przemysław Ptak

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

71 (27,84%)

Jakub Zioła

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAKUB ZIOŁA

85 (33,33%)

Kazimierz Wojdak

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

74 (29,02%)

Mirosław Stanisław Rosiak

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

25 (9,80%)

Okręg 12

Kuny nr od 1 do 80 oraz od 133 do 169

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Hieronim Darul

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

86 (43,43%)

Józef Lucjan Marszałek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE NIEZALEŻNI

112 (56,57%)

Okręg 13

Wyszyna ul. Jana Pawła II, Królowej Jadwigi, Kolska, Dojazdowa, Łąkowa, Wierzbowa, Beznazwa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Katarzyna Anna Światowska

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

43 (16,67%)

Bartłomiej Wiśniewski

KOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWO SAMORZĄDOWE W KONINIE

215 (83,33%)

Okręg 14

Wyszyna ul. Akacjowa, Bolesława Chrobrego, Cmentarna, Jana III Sobieskiego, Konińska, Mieszka I, Piaskowa, Polna, Rafała Gurowskiego, Stanisława Poniatowskiego, Świętego Józefa, Świętego Wawrzyńca, Tuliszkowska, Turkowska, Wąska, Władysława Łokietka, Zamkowa oraz Stawki i Przyborów

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Izabela Chrzuszcz

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

83 (33,47%)

Mirosław Stanisław Janiak

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

165 (66,53%)

Okręg 15

Jabłonna, Tarnowski Młyn

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Zbigniew Krystian Kacprzak

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

162 (63,53%)

Mariusz Grzegorz Jabłoński

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

93 (36,47%)