Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Gniew

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Gniew ul.: Pocztowa, Gdańska, Czyżewskiego, Staszica, Fryderyka Kapinosa, Drzymały

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODPOWIEDZIALNOŚĆ I WSPÓŁPRACA

kandydatliczba głosów

  1. 16 Sylwester Klofczyński
    55 (12,42%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI I SKUTECZNI DLA GMINY

kandydatliczba głosów

  1. 15 Mirosław Dorotin
    103 (23,25%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Patryk Gejbis
    22 (4,97%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJ CZARNECKI - NIEZALEŻNI DLA GMINY GNIEW

kandydatliczba głosów

  1. 14 Małgorzata Janina Zaręba
    71 (16,03%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁ KAMIŃSKI

kandydatliczba głosów

  1. 13 Anna Grażyna Lasota-Żabińska
    38 (8,58%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLECKI

kandydatliczba głosów

  1. 17 Andrzej Maksymilian Solecki
    154 (34,76%)

Okręg 2

Gniew ul. Kopernika

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODPOWIEDZIALNOŚĆ I WSPÓŁPRACA

kandydatliczba głosów

  1. 16 Walentyna Czapska
    179 (46,25%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI I SKUTECZNI DLA GMINY

kandydatliczba głosów

  1. 15 Stanisław Wentowski
    101 (26,10%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁ KAMIŃSKI

kandydatliczba głosów

  1. 13 Piotr Teofil Mroziński
    107 (27,65%)

Okręg 3

Gniew ul.: Gniewskie Młyny, Leśna, Behrendta, Głowackiego, Konopnickiej, Ogrodowa, Fr. Czarnowskiego, Mieszka I, Krasickiego, Chałubińskiego, Parkowa

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODPOWIEDZIALNOŚĆ I WSPÓŁPRACA

kandydatliczba głosów

  1. 16 Karolina Anna Wentlandt
    73 (20,62%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI I SKUTECZNI DLA GMINY

kandydatliczba głosów

  1. 15 Jacek Stanisław Ruda
    149 (42,09%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJ CZARNECKI - NIEZALEŻNI DLA GMINY GNIEW

kandydatliczba głosów

  1. 14 Żaneta Ewa Jurga
    53 (14,97%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁ KAMIŃSKI

kandydatliczba głosów

  1. 13 Barbara Łucja Kamrowska
    79 (22,32%)

Okręg 4

Gniew ul.: Górny Podmur, Brzozowskiego, Dolny Podmur, Ks. Kursikowskiego, Fr. Jakusz-Gostomskiego, Spichrzowa, Podwale, Kościuszki, Marszałka Piłsudskiego, Plac Grunwaldzki, Boczna, Pod Basztą, Rybacka, Rycerska, Sambora, Sobieskiego, Wiślana, Wodna, Zamkowa

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODPOWIEDZIALNOŚĆ I WSPÓŁPRACA

kandydatliczba głosów

  1. 16 Hanna Seroka
    139 (27,80%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI I SKUTECZNI DLA GMINY

kandydatliczba głosów

  1. 15 Krzysztof Waldemar Urban
    141 (28,20%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Zbigniew Bronisław Kończewski
    72 (14,40%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁ KAMIŃSKI

kandydatliczba głosów

  1. 13 Dominik Jerzy Diller
    148 (29,60%)

Okręg 5

Gniew ul.: Osiedle Witosa, Kremskiego, Sidorowicz, Popiełuszki, Nowaka, Kopczyńskiego

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODPOWIEDZIALNOŚĆ I WSPÓŁPRACA

kandydatliczba głosów

  1. 16 Tomasz Roman Dereszkiewicz
    86 (18,45%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI I SKUTECZNI DLA GMINY

kandydatliczba głosów

  1. 15 Łukasz Zbigniew Reimus
    122 (26,18%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Ryszard Ziółkowski
    94 (20,17%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJ CZARNECKI - NIEZALEŻNI DLA GMINY GNIEW

kandydatliczba głosów

  1. 14 Adam Zdzisław Kowalewski
    108 (23,18%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁ KAMIŃSKI

kandydatliczba głosów

  1. 13 Mariusz Bałdowski
    56 (12,02%)

Okręg 6

Gniew ul.: Hallera, Jana Pawła II, Kusocińskiego, Partyzantów, Prymasa Wyszyńskiego, Przemysłowa, 27 Stycznia

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODPOWIEDZIALNOŚĆ I WSPÓŁPRACA

kandydatliczba głosów

  1. 16 Bogdan Jeske
    66 (13,98%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI I SKUTECZNI DLA GMINY

kandydatliczba głosów

  1. 15 Damian Łukasz Szmyt
    307 (65,04%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJ CZARNECKI - NIEZALEŻNI DLA GMINY GNIEW

kandydatliczba głosów

  1. 14 Piotr Jan Wardziński
    99 (20,97%)

Okręg 7

Sołectwo: Jeleń

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODPOWIEDZIALNOŚĆ I WSPÓŁPRACA

kandydatliczba głosów

  1. 16 Tadeusz Netkowski
    50 (22,32%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Ada Daria Reca
    6 (2,68%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJ CZARNECKI - NIEZALEŻNI DLA GMINY GNIEW

kandydatliczba głosów

  1. 14 Tomasz Kordunowski
    161 (71,88%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁ KAMIŃSKI

kandydatliczba głosów

  1. 13 Dominika Aleksandra Langowska
    7 (3,13%)

Okręg 8

Sołectwo: Brody Pomorskie, Kursztyn (Kursztyn, Cierzpice), Szprudowo

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODPOWIEDZIALNOŚĆ I WSPÓŁPRACA

kandydatliczba głosów

  1. 16 Sławomira Mariola Rogaczewska
    65 (15,85%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI I SKUTECZNI DLA GMINY

kandydatliczba głosów

  1. 15 Ewa Majewska
    148 (36,10%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJ CZARNECKI - NIEZALEŻNI DLA GMINY GNIEW

kandydatliczba głosów

  1. 14 Arkadiusz Sławomir Nowak
    60 (14,63%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁ KAMIŃSKI

kandydatliczba głosów

  1. 13 Małgorzata Gajewska
    137 (33,41%)

Okręg 9

Sołectwo: Ciepłe (Ciepłe, Kotło), Kuchnia, Polskie Gronowo, Wielkie Walichnowy

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODPOWIEDZIALNOŚĆ I WSPÓŁPRACA

kandydatliczba głosów

  1. 16 Jacek Paweł Kamrowski
    110 (27,71%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Krystian Wojciech Krok
    20 (5,04%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJ CZARNECKI - NIEZALEŻNI DLA GMINY GNIEW

kandydatliczba głosów

  1. 14 Mateusz Jan Tarnosch
    59 (14,86%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁ KAMIŃSKI

kandydatliczba głosów

  1. 13 Weronika Maria Lasota-Syldatk
    208 (52,39%)

Okręg 10

Sołectwo: Gogolewo, Piaseczno (Piaseczno, Piaseckie Pole)

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI I SKUTECZNI DLA GMINY

kandydatliczba głosów

  1. 15 Jarosław Henryk Ogonowski
    41 (10,15%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Mariola Szalczewska
    56 (13,86%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁ KAMIŃSKI

kandydatliczba głosów

  1. 13 Andrzej Roman Lorbiecki
    307 (75,99%)

Okręg 11

Sołectwo: Widlice (Widlice, Dębiny, Dębowy Las), Opalenie (Opalenie, Pólko), Jaźwiska

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODPOWIEDZIALNOŚĆ I WSPÓŁPRACA

kandydatliczba głosów

  1. 16 Marek Barnik
    66 (11,60%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI I SKUTECZNI DLA GMINY

kandydatliczba głosów

  1. 15 Zbigniew Marian Kobalski
    168 (29,53%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Marcin Gretkowski
    24 (4,22%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁ KAMIŃSKI

kandydatliczba głosów

  1. 13 Dariusz Roman Kowalewski
    311 (54,66%)

Okręg 12

Sołectwa: Kolonia Ostrowicka (Kolonia Ostrowicka, Ostrowite, Stary Młyn, Dąbrówka), Pieniążkowo (Pieniążkowo, Włosienica), Półwieś

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODPOWIEDZIALNOŚĆ I WSPÓŁPRACA

kandydatliczba głosów

  1. 16 Zygmunt Marian Gardzielewski
    74 (17,25%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI I SKUTECZNI DLA GMINY

kandydatliczba głosów

  1. 15 Paweł Piotr Seklecki
    110 (25,64%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Adam Franciszek Rybak
    25 (5,83%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJ CZARNECKI - NIEZALEŻNI DLA GMINY GNIEW

kandydatliczba głosów

  1. 14 Agnieszka Glazik
    46 (10,72%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁ KAMIŃSKI

kandydatliczba głosów

  1. 13 Jarosław Sławiński
    174 (40,56%)

Okręg 13

Sołectwo: Rakowiec (Rakowiec, Dębowo, Mała Karczma, Małe Wyręby, Rakówko, Wielkie Wyręby)

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODPOWIEDZIALNOŚĆ I WSPÓŁPRACA

kandydatliczba głosów

  1. 16 Dariusz Jan Pofelski
    62 (27,07%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Bogumiła Teresa Sondej
    95 (41,48%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJ CZARNECKI - NIEZALEŻNI DLA GMINY GNIEW

kandydatliczba głosów

  1. 14 Natalia Karolina Arentewicz
    72 (31,44%)

Okręg 14

Sołectwo: Nicponia

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODPOWIEDZIALNOŚĆ I WSPÓŁPRACA

kandydatliczba głosów

  1. 16 Beata Teresa Koszowska
    110 (36,67%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI I SKUTECZNI DLA GMINY

kandydatliczba głosów

  1. 15 Aleksandra Alicja Szramka
    127 (42,33%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Krzysztof Śladowski
    63 (21,00%)

Okręg 15

Sołectwo: Tymawa

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODPOWIEDZIALNOŚĆ I WSPÓŁPRACA

kandydatliczba głosów

  1. 16 Eugeniusz Franciszek Dłużewski
    107 (38,21%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI I SKUTECZNI DLA GMINY

kandydatliczba głosów

  1. 15 Jan Zwolicki
    100 (35,71%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Kazimierz Karczyński
    23 (8,21%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJ CZARNECKI - NIEZALEŻNI DLA GMINY GNIEW

kandydatliczba głosów

  1. 14 Monika Maria Wentowska
    50 (17,86%)