Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady powiatu - węgorzewski

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Gmina Węgorzewo-teren miasta

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNY POWIAT WĘGORZEWSKI

kandydatliczba głosów

  1. 9 Halina Janina Kołos
    69 (1,69%)
  2. 2 Andrzej Juszczyński
    35 (0,85%)
  3. 1 Halina Irena Faj
    231 (5,64%)
  4. 3 Bożena Wiesława Cudowska
    95 (2,32%)
  5. 4 Dawid Artur Giebel
    68 (1,66%)
  6. 6 Piotr Polak
    14 (0,34%)
  7. 5 Małgorzata Kwietniewska
    29 (0,71%)
  8. 7 Lucyna Ewa Jaszczołt
    7 (0,17%)
  9. 8 Stanisław Wróbel
    9 (0,22%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA PIWOWARCZYKA

kandydatliczba głosów

  1. 9 Maciej Andrzej Zmitrowicz
    382 (9,33%)
  2. 1 Olga Halina Jasionowska
    106 (2,59%)
  3. 2 Kazimierz Mieczysław Surowiec
    78 (1,91%)
  4. 3 Władysław Anchim
    118 (2,88%)
  5. 4 Barbara Izabela Białobrzeska
    83 (2,03%)
  6. 5 Kamil Hałuszko
    79 (1,93%)
  7. 8 Danuta Czumaj
    53 (1,29%)
  8. 6 Bożena Maria Stępak
    41 (1,00%)
  9. 7 Mariusz Niedziółka
    122 (2,98%)

KOMITET WYBORCZY HORYZONT

kandydatliczba głosów

  1. 1 Kinga Rożnowska
    77 (1,88%)
  2. 2 Marek Kot
    60 (1,47%)
  3. 3 Krzysztof Andrzej Sauter
    60 (1,47%)
  4. 4 Dorota Butrym
    41 (1,00%)
  5. 5 Andrzej Gordziewicz
    30 (0,73%)
  6. 8 Ewa Roch
    50 (1,22%)
  7. 6 Anna Karolina Barczak
    49 (1,20%)
  8. 7 Krystian Karol Paluch
    91 (2,22%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA KOŁASZEWSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 3 Dariusz Dowejko
    46 (1,12%)
  2. 7 Dagmara Przygocka-Uścienna
    45 (1,10%)
  3. 1 Andrzej Marek Kalafarski
    162 (3,96%)
  4. 2 Lidia Czerniewicz
    124 (3,03%)
  5. 8 Jacek Machowski
    37 (0,90%)
  6. 5 Łukasz Bogusław Buraczek
    63 (1,54%)
  7. 6 Jarosław Świsłocki
    33 (0,81%)
  8. 4 Marta Iwona Mickiewicz
    92 (2,25%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Eugeniusz Pieczul
    233 (5,69%)
  2. 2 Andrzej Wojciech Woynarowski
    157 (3,83%)
  3. 4 Jarosław Ryszard Rymszewicz
    68 (1,66%)
  4. 7 Mariusz Jan Burzyński
    37 (0,90%)
  5. 6 Wiesława Teresa Krzymowska
    27 (0,66%)
  6. 5 Krystyna Girwidz
    58 (1,42%)
  7. 8 Ewa Marta Niedźwiecka
    66 (1,61%)
  8. 9 Maria Wanda Fatyga
    58 (1,42%)
  9. 3 Marianna Kulikowska
    55 (1,34%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 1 Marek Zawadka
    69 (1,69%)
  2. 9 Henryk Augustynowicz
    8 (0,20%)
  3. 4 Halina Danuta Lichota
    16 (0,39%)
  4. 7 Zdzisława Gnoza
    0 (0,00%)
  5. 2 Stanisław Cieśluk
    43 (1,05%)
  6. 5 Katarzyna Barbara Hula
    9 (0,22%)
  7. 6 Daniel Marcin Podolak
    7 (0,17%)
  8. 3 Dariusz Piotr Zwierzchowski
    41 (1,00%)
  9. 8 Alina Agnieszka Bijata
    11 (0,27%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 2 Małgorzata Liśniańska
    78 (1,91%)
  2. 1 Adam Wasilewski
    87 (2,13%)
  3. 3 Stanisław Dzwiniel
    55 (1,34%)
  4. 4 Norbert Bejnarowicz
    87 (2,13%)
  5. 6 Sylwia Agnieszka Puszkarewicz
    13 (0,32%)
  6. 7 Józefa Liminowicz
    25 (0,61%)
  7. 5 Henryk Stanisław Buczek
    77 (1,88%)
  8. 8 Wolodymyr Deneka
    30 (0,73%)

Okręg 2

Gmina Węgorzewo-teren wiejski

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNY POWIAT WĘGORZEWSKI

kandydatliczba głosów

  1. 6 Maciej Włodzimierz Westfalewicz
    84 (5,66%)
  2. 3 Dorota Kiszczak
    17 (1,14%)
  3. 5 Joanna Szyszko
    26 (1,75%)
  4. 4 Eugeniusz Kwaśny
    55 (3,70%)
  5. 1 Joanna Myszczyńska
    56 (3,77%)
  6. 2 Eugeniusz Woźniak
    65 (4,38%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA PIWOWARCZYKA

kandydatliczba głosów

  1. 2 Józef Pawlik
    119 (8,01%)
  2. 4 Grzegorz Bukowski
    71 (4,78%)
  3. 1 Anna Wasylinko
    70 (4,71%)
  4. 3 Agnieszka Teresa Tryk
    66 (4,44%)
  5. 6 Krystyna Czesława Paszkiewicz
    67 (4,51%)
  6. 5 Ryszard Sławomir Furtak
    36 (2,42%)

KOMITET WYBORCZY HORYZONT

kandydatliczba głosów

  1. 2 Agnieszka Linkiel
    31 (2,09%)
  2. 3 Krzysztof Marcinkiewicz
    24 (1,62%)
  3. 1 Paweł Kraśniewski
    36 (2,42%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA KOŁASZEWSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 2 Marta Wasilewska
    91 (6,13%)
  2. 3 Wojciech Olender
    58 (3,91%)
  3. 1 Andrzej Jan Kruk
    119 (8,01%)
  4. 4 Barbara Zegar
    20 (1,35%)
  5. 5 Łukasz Waldemar Dujnowski
    82 (5,52%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Adam Roczniak
    121 (8,15%)
  2. 5 Leszek Piotr Janczewski
    22 (1,48%)
  3. 6 Teresa Swarcewicz
    22 (1,48%)
  4. 3 Grzegorz Piotr Trojak
    9 (0,61%)
  5. 4 Bożena Tyszko
    48 (3,23%)
  6. 2 Grażyna Teresa Matis
    33 (2,22%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 3 Jarosław Jarczak
    8 (0,54%)
  2. 1 Marcin Bogusław Perfikowski
    11 (0,74%)
  3. 2 Agata Barbara Zwierzchowska
    18 (1,21%)

Okręg 3

Gminy: Budry, Pozezdrze

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNY POWIAT WĘGORZEWSKI

kandydatliczba głosów

  1. 6 Zenon Michał Zouner
    57 (2,21%)
  2. 3 Anna Predko
    21 (0,82%)
  3. 4 Artur Taraszkiewicz
    63 (2,45%)
  4. 5 Krzysztof Kolus
    9 (0,35%)
  5. 1 Marzenna Jolanta Supranowicz
    255 (9,90%)
  6. 2 Halina Półkośnik
    74 (2,87%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA PIWOWARCZYKA

kandydatliczba głosów

  1. 3 Justyna Wojtczuk-Mil
    67 (2,60%)
  2. 2 Bogusław Grabiński
    82 (3,18%)
  3. 1 Rafał Kryłowicz
    180 (6,99%)
  4. 5 Elżbieta Iwona Rapita
    244 (9,47%)
  5. 4 Małgorzata Maria Ciszewska
    57 (2,21%)
  6. 6 Jan Krupa
    45 (1,75%)

KOMITET WYBORCZY HORYZONT

kandydatliczba głosów

  1. 4 Mirosława Sławomira Rabij
    31 (1,20%)
  2. 3 Daniel Pyniaha
    37 (1,44%)
  3. 2 Andrzej Fliszkiewicz
    207 (8,04%)
  4. 5 Monika Roman
    53 (2,06%)
  5. 1 Piotr Lewko
    80 (3,11%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA KOŁASZEWSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 3 Tomasz Huszczo
    82 (3,18%)
  2. 1 Dorota Derewecka
    77 (2,99%)
  3. 2 Anna Izabela Krupa
    85 (3,30%)
  4. 5 Irena Kochan
    72 (2,80%)
  5. 4 Jerzy Kołaszewski
    24 (0,93%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Zenon Jan Pomian
    280 (10,87%)
  2. 6 Adam Maciej Florkiewicz
    40 (1,55%)
  3. 3 Jerzy Kotowicz
    254 (9,86%)
  4. 4 Elżbieta Pietrak
    41 (1,59%)
  5. 5 Grażyna Cyrankowska
    6 (0,23%)
  6. 2 Diana Wójcik
    53 (2,06%)