Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Sławno

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

ulice: Aleja Zachodnia, Bolesława Chrobrego, Władysława Jagiełły, Kosynierów, Kwiatowa, Ogrodowa, Plac Traugutta, Polna, Rolna, Sadowa, Słoneczna, Traugutta

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA SŁAWNA

kandydatliczba głosów

  1. 12 Włodzimierz Aleksander Śledź
    180 (63,83%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NA MIESZKAŃCÓW

kandydatliczba głosów

  1. 13 Marcin Dominik Adamczyk
    102 (36,17%)

Okręg 2

ulice: Morelowa, I Pułku Ułanów, Witosa

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA SŁAWNA

kandydatliczba głosów

  1. 12 Ewa Tkacz-Krążko
    152 (44,84%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NA MIESZKAŃCÓW

kandydatliczba głosów

  1. 13 Karolina Małgorzata Stępień
    187 (55,16%)

Okręg 3

ulice: Racibora, Sempołowskiej

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA SŁAWNA

kandydatliczba głosów

  1. 12 Marzena Grażyna Łużyńska
    154 (49,20%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NA MIESZKAŃCÓW

kandydatliczba głosów

  1. 13 Piotr Mariusz Trojnar
    96 (30,67%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Łukasz Jacek Ochędalski
    63 (20,13%)

Okręg 4

ulice: Dębowa, Gdańska, Kochanowskiego, 3 Maja, Reja

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA SŁAWNA

kandydatliczba głosów

  1. 12 Jarosław Tomasz Stark
    235 (71,21%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NA MIESZKAŃCÓW

kandydatliczba głosów

  1. 13 Jadwiga Teresa Gaweł
    95 (28,79%)

Okręg 5

ulice: Szopena, Mieszka I

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA SŁAWNA

kandydatliczba głosów

  1. 12 Bożena Maria Kallaur
    131 (51,98%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NA MIESZKAŃCÓW

kandydatliczba głosów

  1. 13 Monika Maria Ronkiewicz
    121 (48,02%)

Okręg 6

ulice: Aleja Wojska Polskiego, część Armii Krajowej nr parzyste od 26 do końca i nr nieparzyste od 33 do końca, Chabrów, Leśna, Morska, Zielona

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA SŁAWNA

kandydatliczba głosów

  1. 12 Joanna Elżbieta Iwko
    197 (71,38%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NA MIESZKAŃCÓW

kandydatliczba głosów

  1. 13 Marcin Okuniewski
    79 (28,62%)

Okręg 7

ulice: część Basztowej (nr 3, nr 19, nr 19A, nr 20A, nr 23), Lipowa, Matejki, Mickiewicza, Curie-Skłodowskiej

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA SŁAWNA

kandydatliczba głosów

  1. 12 Paweł Piotr Kopczyński
    183 (59,42%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NA MIESZKAŃCÓW

kandydatliczba głosów

  1. 13 Marta Katarzyna Roguska-Roszak
    125 (40,58%)

Okręg 8

ulice: część Basztowej nr 4A, nr 4B, nr 4C, Cieszkowskiego, Grottgera, Kąpielowa, Konopnickiej, Mielczarskiego, Plac Sportowy, Rapackiego

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA SŁAWNA

kandydatliczba głosów

  1. 12 Marta Iwona Stępień
    173 (58,84%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NA MIESZKAŃCÓW

kandydatliczba głosów

  1. 13 Michalina Anna Adamczyk
    121 (41,16%)

Okręg 9

ulice: część Basztowej nr 5, nr 12 i nr 17, część Jedności Narodowej nr 1 - 3, nr 6 i nr 8, Kościuszki, Plac Kardynała Wyszyńskiego, część Powstańców Warszawskich nr 1 i nr 3

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA SŁAWNA

kandydatliczba głosów

  1. 12 Kinga Monika Cichawa
    108 (31,76%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARTOSZ BUKOWSKI

kandydatliczba głosów

  1. 14 Bartosz Bukowski
    138 (40,59%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NA MIESZKAŃCÓW

kandydatliczba głosów

  1. 13 Tomasz Robert Dziadek
    94 (27,65%)

Okręg 10

ulice: część Armii Krajowej nr parzyste od 2 do 24 i nieparzyste od 1 do 31, Harcerska, Kopernika, Podgrodzie, Plac Wolności, część Powstańców Warszawskich nr 2 i od nr 4 do końca, Sienkiewicza, Szarych Szeregów

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA SŁAWNA

kandydatliczba głosów

  1. 12 Dominik Maksymilian Margielewski
    211 (60,63%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NA MIESZKAŃCÓW

kandydatliczba głosów

  1. 13 Marcin Wojciech Kraska
    137 (39,37%)

Okręg 11

ulice: część Jedności Narodowej nr 5, nr 7a, 7c, od nr 9 do końca, Kościelna, Ojca Talarka, Pocztowa, część Polanowskiej nr parzyste od 4 - 14 i nr nieparzyste od 3 - 35

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA SŁAWNA

kandydatliczba głosów

  1. 12 Waldemar Gertner
    131 (49,43%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NA MIESZKAŃCÓW

kandydatliczba głosów

  1. 13 Maciej Andrzej Motyl
    134 (50,57%)

Okręg 12

ulice: Chełmońskiego, Dworcowa, Kupiecka, Okrzei

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA SŁAWNA

kandydatliczba głosów

  1. 12 Stanisław Janusz Szkudlarek
    128 (38,91%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NA MIESZKAŃCÓW

kandydatliczba głosów

  1. 13 Marcin Tomasz Bojaryn
    201 (61,09%)

Okręg 13

ulice: Kolejowa, Koszalińska, Fredry, Łączna, Nałkowskiej

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA SŁAWNA

kandydatliczba głosów

  1. 12 Wiesław Serewiś
    89 (34,23%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NA MIESZKAŃCÓW

kandydatliczba głosów

  1. 13 Magdalena Białecka
    53 (20,38%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Zbigniew Józef Szwec
    0 (0%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODZI DLA SŁAWNA

kandydatliczba głosów

  1. 15 Adam Antoni Poprawski
    118 (45,38%)

Okręg 14

ulice: Daszyńskiego, Dąbrowskiego, Dąbrowskiej, Kisielewskiego, Kraszewskiego, Kossaka, 8 Marca, Mireckiego, Moniuszki, Orzeszkowej, część Polanowskiej nr parzyste od 30 do końca i nr nieparzyste od 35b do końca, Rejtana, Reymonta, Staszica, Wyspiańskiego, Żeromskiego

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA SŁAWNA

kandydatliczba głosów

  1. 12 Adrian Zieliński
    140 (31,96%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NA MIESZKAŃCÓW

kandydatliczba głosów

  1. 13 Ewelina Małgorzata Stach
    211 (48,17%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Zenon Grabarczyk
    87 (19,86%)

Okręg 15

ulice: Broniewskiego, Filtrowa, Gierymskiego, Gombrowicza, Grunwaldzka, Krasickiego, Lema , Miłosza, 11 Listopada, Norwida, Plac Gierymskiego, Plater, Prusa, Słowackiego, Tuwima

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA SŁAWNA

kandydatliczba głosów

  1. 12 Ewa Małgorzata Wojciechowska
    158 (36,57%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NA MIESZKAŃCÓW

kandydatliczba głosów

  1. 13 Marcin Podolski
    166 (38,43%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Łukasz Adrian Hinc
    108 (25,00%)