Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Ostrów Mazowiecka

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

3 - GO MAJA 41 - 63 nieparzyste, od 64 do końca, 63 - GO ROKU, ADAMA MICKIEWICZA, AKACJOWA, ALEJA ŚWIĘTEGO JANA PAWŁA II, ANTONIEGO SŁONIMSKIEGO, ANTONIEGO WRÓBLEWSKIEGO, BĄKÓWKA, BILLEWICZÓWNY, BŁAŻEJA STOLARSKIEGO, BŁĘKITNA, BOLESŁAWA LEŚMIANA, BOROWIKOWA, BROKOWSKA, BRZOZOWA, BUKOWA, CYTRYNOWA, DĘBOWA, DOBRA, DOLNA, DZIKA, ECHA LEŚNE, FRYDERYKA CHOPINA, GAJOWA, GEN. MARIANA LANGIEWICZA, GĘSIA, GŁOWACKIEGO, GRÓDŹKI, GRZYBOWA, GUSTAWA MORCINKA, HAJDUCZKA, HENRYKA GOSIEWSKIEGO, HENRYKA TRĘBICKIEGO, IGLASTA, IGNACEGO MYSTKOWSKIEGO, JAGIELLOŃSKA, JAGODOWA, JANA DŁUGOSZA, JANA KOCHANOWSKIEGO, JANA LECHONIA, JANA MATEJKI, JANA ONUFREGO ZAGŁOBY, JANA SKRZETUSKIEGO, JAROSŁAWA IWASZKIEWICZA, JAŚMINOWA, JESIONOWA, JULIANA PRZYBOSIA, JULIANA TUWIMA, KACZA, KALINOWA, KAMIENNA, KAROLA FRYCZEGO, KAZIMIERY IŁŁAKOWICZÓWNY, KAZIMIERZA PRZERWY TETMAJERA, KETLINGA, KIEMLICZÓW, KONSTANTEGO I. GAŁCZYŃSKIEGO, KORNELA MAKUSZYŃSKIEGO, KOSYNIERÓW, KRÓLOWEJ BONY, KRÓTKA, KRUCZA, KRZYSZTOFA BACZYŃSKIEGO, KS. JERZEGO POPIEŁUSZKI, KS. STANISŁAWA BRZÓSKI, KS. KARD. STEFANA WYSZYŃSKIEGO, KSIĄŻĘCA, KSIĘŻYCOWA, KUBUSIA PUCHATKA, KWIATOWA, LAWENDOWA, LEOPOLDA STAFFA, LEŚNA, LUDWIKA MIECZKOWSKIEGO, ŁAMANA, ŁĄKOWA, MACIEJA RATAJA, MAGNOLII, MAKSYMILIANA MALINOWSKIEGO, MALINOWA, MARCINA MIESZKA, MARII DĄBROWSKIEJ, MARII I JÓZEFA ŚWIDERSKICH, MARII SKŁODOWSKIEJ-CURIE, MAZOWIECKA, MICHAŁA WOŁODYJOWSKIEGO, MIKOŁAJA KOPERNIKA, MORELOWA, NA POLANCE, OGRODOWA, OLSZYNOWA, OSKARA KOLBERGA, OWOCOWA, PARCELACYJNA, PARKOWA, PARTYZANTÓW, PASTERSKA, PAWŁA SAPIEHY, PIASKOWA, PIOTRA SKARGI, Pl. LUDWIKA WARYŃSKIEGO, PŁK. KAROLA PIŁATA, PODLEŚNA, PODSTOCZYSKO, POPRZECZNA, PROSTA, PRZESKOK, PUŁKOWNIKA WITOLDA SZTARKA, RADOSNA, ROCHA KOWALSKIEGO, ROMUALDA TRAUGUTTA, ROT. WITOLDA PILECKIEGO, RÓŻANA, RÓŻAŃSKA, RUMIANKOWA, RYCERSKA, SERWISOWA, SOSNOWA, SPACEROWA, SREBRNA, STANISŁAWA MIKOŁAJCZYKA, STANISŁAWA STASZICA, STANISŁAWA WITKIEWICZA, STEFANA BATOREGO, STEFANA OKRZEI, ŚWIERKOWA, TADEUSZA BOROWSKIEGO, TADEUSZA GAJCEGO, TAMKOWA, TARGOWA, TOMASZA NOCZNICKIEGO, UROCZA, WARSZAWSKA, WIDNA, WIEJSKA, WINCENTEGO WITOSA, WIŚNIOWA, WITAMINOWA, WŁADYSŁAWA BRONIEWSKIEGO, WOJSKA POLSKIEGO, WRZOSOWA, WYSOKA, WYZWOLENIA, ZACISZNA, ZBIGNIEWA HERBERTA, ZIELNA, ZIELONA, ZOFII NAŁKOWSKIEJ

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 2 Krzysztof Laska
    246 (7,86%)
  2. 1 Robert Krajewski
    190 (6,07%)
  3. 3 Bogusław Konrad
    323 (10,33%)
  4. 6 Alina Pyśk
    68 (2,17%)
  5. 4 Mirosław Gromek
    180 (5,75%)
  6. 8 Jolanta Charchut
    72 (2,30%)
  7. 9 Paweł Cieśluk
    93 (2,97%)
  8. 7 Agnieszka Golińska
    124 (3,96%)
  9. 5 Krystyna Rogowiec
    93 (2,97%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAROLINY SIKORY

kandydatliczba głosów

  1. 4 Magdalena Subda
    20 (0,64%)
  2. 5 Łukasz Kesler
    24 (0,77%)
  3. 3 Ireneusz Ogonowski
    47 (1,50%)
  4. 1 Karolina Sikora
    148 (4,73%)
  5. 2 Michał Dąbrowicz
    19 (0,61%)
  6. 6 Anna Jadczak
    23 (0,74%)
  7. 8 Adam Jadczak
    27 (0,86%)
  8. 7 Aneta Kalata
    0 (0,00%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 1 Ewa Anna Jemielita
    39 (1,25%)
  2. 7 Stanisław Aleksander Morawski
    11 (0,35%)
  3. 8 Zdzisław Murawski
    7 (0,22%)
  4. 5 Anna Budna
    30 (0,96%)
  5. 6 Beata Dąbkowska
    20 (0,64%)
  6. 2 Jan Szymański
    26 (0,83%)
  7. 4 Marzena Czarkowska
    26 (0,83%)
  8. 3 Wiesława Skwierczyńska
    40 (1,28%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NIEZALEŻNI RAZEM”

kandydatliczba głosów

  1. 2 Mieczysław Szymalski
    312 (9,97%)
  2. 1 Jolanta Jadwiga Kwiatkowska
    313 (10,01%)
  3. 3 Andrzej Pęksa
    110 (3,52%)
  4. 4 Jan Kupiec
    35 (1,12%)
  5. 9 Milena Przastek
    57 (1,82%)
  6. 6 Marek Kukiełka
    47 (1,50%)
  7. 5 Jolanta Izabela Zadroga
    80 (2,56%)
  8. 7 Leszek Piotr Sommer
    48 (1,53%)
  9. 8 Patrycja Duda
    41 (1,31%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁAWOMIRA PRZEŹDZIECKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 7 Kacper Rzuczkowski
    20 (0,64%)
  2. 6 Małgorzata Maria Pisowacka
    1 (0,03%)
  3. 2 Natalia Sawczuk-Burkiewicz
    11 (0,35%)
  4. 5 Marcin Kulesza
    33 (1,05%)
  5. 8 Kinga Feliga
    27 (0,86%)
  6. 1 Marian Malec
    70 (2,24%)
  7. 3 Dariusz Bogacki
    19 (0,61%)
  8. 4 Małgorzata Kupiec
    8 (0,26%)

Okręg 2

3 - GO MAJA 2 - 40, 48 - 62 parzyste, 1000 - LECIA, ALFREDA WIECZORKA, ANDRZEJA KMICICA, ANTONIEGO BAŁDYGI, ARMII KRAJOWEJ, BIELSKA, BOHATERÓW PECYNKI, BOJ. O WOLNOŚĆ I DEMOKRACJĘ, BURSZTYNOWA, CEDROWA, CISOWA, CYPRYSOWA, DR. EUGENIUSZA RYTLA, EMILII PLATER, GABRIELI ZAPOLSKIEJ, HENRYKA SIENKIEWICZA, JANA HARUSEWICZA, JANA KILIŃSKIEGO, JANA RADWAŃSKIEGO, JANA ZAKRZEWSKIEGO, JODŁOWA, JÓZEFA IGNACEGO KRASZEWSKIEGO, JULIUSZA SŁOWACKIEGO, KASZTANOWA, KAZIMIERZA WARCHALSKIEGO, KOLARSKA, KONWALIOWA, KSAWEREGO TACZANOWSKIEGO, KSIĘDZA JANA SOBOTKI, KWIATÓW POLSKICH, LAZUROWA, LEONA SUROWSKIEGO, LIPOWA, MAŁKIŃSKA, MARII KONOPNICKIEJ, MODRA, MODRZEWIOWA, NOWA, PIĘKNA, PLAC WOLNOŚCI, POZIOMKOWA, ROMANA RUBINKOWSKIEGO, SPORTOWA, STANISŁAWA DUBOISA, STEFANA SUDOŁA, STEFANA ŻEROMSKIEGO, SZKOLNA, SZPITALNA, ŚNIEŻNA, TADEUSZA KOLASIŃSKIEGO, TADEUSZA KOŚCIUSZKI 1 - 48 i 50, TECHNIKÓW, TĘCZOWA, WIDNICHOWSKA, WŁADYSŁAWA REYMONTA, WÓJTOWSKA, WSPÓLNA, ZAWISZY, ZDROJOWA

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Jerzy Bauer
    557 (16,66%)
  2. 2 Beata Herman
    123 (3,68%)
  3. 3 Waldemar Józef Pałys
    120 (3,59%)
  4. 8 Teresa Wardaszko
    36 (1,08%)
  5. 5 Mariusz Pieńkos
    103 (3,08%)
  6. 4 Paweł Adrian Pecura
    152 (4,55%)
  7. 6 Justyna Choinka
    55 (1,65%)
  8. 7 Anna Kuczyńska
    34 (1,02%)
  9. 9 Grzegorz Helcbergiel
    78 (2,33%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAROLINY SIKORY

kandydatliczba głosów

  1. 7 Tomasz Gibuła
    6 (0,18%)
  2. 2 Mariusz Śladewski
    30 (0,90%)
  3. 3 Grażyna Wąsowska
    37 (1,11%)
  4. 1 Iwona Żukowska
    66 (1,97%)
  5. 4 Bogusław Zadrożny
    14 (0,42%)
  6. 6 Zbigniew Wojciech Kanownik
    12 (0,36%)
  7. 5 Marzena Mindak
    15 (0,45%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 6 Andrzej Mirosław Krasnodębski
    21 (0,63%)
  2. 5 Dariusz Wilczyński
    29 (0,87%)
  3. 8 Stanisław Najgrodzki
    10 (0,30%)
  4. 7 Anna Kowalczyk
    16 (0,48%)
  5. 1 Andrzej Jerzy Morawski
    103 (3,08%)
  6. 2 Stanisław Dylewski
    182 (5,44%)
  7. 3 Hanna Kosicka
    11 (0,33%)
  8. 4 Halina Dorota Zaniewska
    44 (1,32%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NIEZALEŻNI RAZEM”

kandydatliczba głosów

  1. 1 Jerzy Pawluczuk
    217 (6,49%)
  2. 4 Andrzej Zyśk
    14 (0,42%)
  3. 3 Alina Rytelewska
    124 (3,71%)
  4. 5 Józef Napiórkowski
    27 (0,81%)
  5. 6 Krzysztof Grodecki
    43 (1,29%)
  6. 2 Małgorzata Bartkiewicz
    191 (5,71%)
  7. 7 Agnieszka Urbanik
    51 (1,53%)
  8. 8 Michał Kacprzak
    289 (8,64%)
  9. 9 Anna Krajewska
    223 (6,67%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁAWOMIRA PRZEŹDZIECKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 6 Stanisław Pawelczyk
    27 (0,81%)
  2. 1 Grzegorz Feliga
    155 (4,64%)
  3. 3 Kamil Kaczorowski
    30 (0,90%)
  4. 5 Edyta Leszczyńska
    39 (1,17%)
  5. 4 Anna Szymczuk
    14 (0,42%)
  6. 7 Beata Bugajska
    25 (0,75%)
  7. 2 Dorota Gocał
    20 (0,60%)

Okręg 3

11 LISTOPADA, 18 PAL, ADAMA ASNYKA, ALLADYNA, ALIBABY, ARTYLERYJSKA, BAGIŃSKA, BAJECZNA, BAJKOWA, BAŻANTOWA, BIAŁA, BŁOTNA, BOLESŁAWA PRUSA, BOROWA, CHABROWA, CICHA, CMENTARNA, DIAMENTOWA, DZIAŁKOWA, ELIZY ORZESZKOWEJ, FABRYCZNA, FERDYNANDA RUSZCZYCA, FIOŁKOWA, GEN. STEFANA GROTA ROWECKIEGO, GEN. MARIANA KUKIELA, GEN. WŁADYSŁAWA SIKORSKIEGO, GOŁĘBIA, HARCERSKA, INWALIDÓW, IRYSOWA, JACKA MALCZEWSKIEGO, JANA BRZECHWY, JANA NAJMOŁY, JANUSZA KORCZAKA, JASNA, JÓZEFA BEMA, JÓZEFA CHEŁMOŃSKIEGO, JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO, JULIANA FAŁATA, KADETÓW, KAMERALNA, KAWALERYJSKA, KLONOWA, KOLEJOWA, LEGIONOWA, LEONA WYCZÓŁKOWSKIEGO, LOTNICZA, LUBIEJEWSKA, ŁĄCZNA, MAKSYMILIANA GIERYMSKIEGO, MARII RODZIEWICZÓWNY, MIKOŁAJA REJA, MIŁA, MIODOWA, MJR ANTONIEGO MISZEWSKIEGO, MJR. HENRYKA SUCHARSKIEGO, MŁYŃSKA, OFICERSKA, OKRĘŻNA, ORZECHOWA, PASAŻERSKA, PETRONELI PAWŁOWSKIEJ, Pl. KSIĘŻNEJ ANNY MAZOWIECKIEJ, PŁK ALEKSANDRA HERTELA, PŁK JANA RZEPECKIEGO, PŁK. MARIANA RAGANOWICZA, POCZTOWA, POGODNA, PÓŁNOCNA, PRZYJAŹNI, PTASIA, PUSTA, ROBOTNICZA, SADOWA, SAPERSKA, SEZAMKOWA, SIELSKA, SŁONECZNA, SPOKOJNA, STACYJNA, STANISŁAWA MONIUSZKI, STANISŁAWA NOAKOWSKIEGO, STANISŁAWA WYSPIAŃSKIEGO, STRZELECKA, SZKOŁY PODCHORĄŻYCH PIECHOTY, ŚCIENNA, TADEUSZA KOŚCIUSZKI 49 i od 51 do końca, TOROWA, UŁANÓW, WALECZNA, WĄSKA, WESOŁA, WIADUKTOWA, WIATRACZNA, WILEŃSKA, WIOSENNA, WODNA, WOJCIECHA KOSSAKA, WRONIA, WSCHODNIA, ZACHODNIA, ZŁOTA, ZŁOTYCH KŁOSÓW, ZWYCIĘSTWA, ŻALE, ŻOŁNIERSKA, ŻURAWIA, ŻWIROWA

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 3 Edward Zalewski
    216 (6,82%)
  2. 9 Katarzyna Heronimek
    120 (3,79%)
  3. 6 Jarosław Konieczko
    140 (4,42%)
  4. 8 Bożena Milik
    106 (3,35%)
  5. 4 Ewa Orzechowska
    152 (4,80%)
  6. 5 Tadeusz Krupiński
    81 (2,56%)
  7. 7 Jolanta Krawczyk
    32 (1,01%)
  8. 2 Edward Witold Podbielski
    266 (8,40%)
  9. 1 Mirosław Pędzich
    223 (7,04%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAROLINY SIKORY

kandydatliczba głosów

  1. 2 Hanna Katarzyna Świerczyńska
    64 (2,02%)
  2. 4 Waldemar Krajewski
    22 (0,69%)
  3. 1 Krzysztof Janusz Swaczyna
    123 (3,88%)
  4. 3 Renata Puławska
    29 (0,92%)
  5. 5 Julian Bikowski
    19 (0,60%)
  6. 6 Monika Replin
    10 (0,32%)
  7. 7 Henryka Łojewska
    10 (0,32%)
  8. 8 Dariusz Nowacki
    26 (0,82%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 4 Dorota Ziemczyk
    56 (1,77%)
  2. 1 Agnieszka Kalupa
    109 (3,44%)
  3. 3 Włodzimierz Henryk Stelmach
    24 (0,76%)
  4. 7 Wanda Fidura
    34 (1,07%)
  5. 2 Janusz Bogdan Pachowski
    27 (0,85%)
  6. 6 Marianna Krajewska
    27 (0,85%)
  7. 5 Janusz Józef Sokołowski
    17 (0,54%)
  8. 8 Jarosław Czarnecki
    23 (0,73%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NIEZALEŻNI RAZEM”

kandydatliczba głosów

  1. 6 Renata Teresa Trojanowska
    164 (5,18%)
  2. 7 Ewa Czerwonko-Potomska
    57 (1,80%)
  3. 9 Katarzyna Małgorzata Burkiewicz
    60 (1,89%)
  4. 5 Zygmunt Zęgota
    45 (1,42%)
  5. 8 Ewa Kamińska
    45 (1,42%)
  6. 1 Jacek Wilczyński
    291 (9,19%)
  7. 2 Mieczysław Stanisław Równy
    103 (3,25%)
  8. 3 Tadeusz Malec
    48 (1,52%)
  9. 4 Henryk Wilczewski
    166 (5,24%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁAWOMIRA PRZEŹDZIECKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 2 Beata Sosińska
    8 (0,25%)
  2. 3 Adam Milik
    3 (0,09%)
  3. 5 Sławomir Drużyński
    5 (0,16%)
  4. 8 Elżbieta Marta Madej
    45 (1,42%)
  5. 6 Aleksandra Sosińska
    3 (0,09%)
  6. 4 Magdalena Korzekwa
    0 (0,00%)
  7. 1 Sławomir Przeździecki
    155 (4,89%)
  8. 7 Jarosław Waracki
    13 (0,41%)