Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Krasnosielc

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Krasnosielc: ul. Biernacka, ul. Baśniowa, ul. Słoneczna, ul. Wschodnia, ul. Cmentarna, Wymysły

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Hanna Janina Kutryb

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA RUSZCZYŃSKIEGO

100 (52,36%)

Danuta Iwona Szewczak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA KRASNOSIELC

91 (47,64%)

Okręg 2

Krasnosielc: ul. Młynarska, ul. Rynek, ul. Przechodnia, ul. Przejściowa, ul. Chłopiałącka, ul. Polna

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Robert Andrzej Kluczek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA RUSZCZYŃSKIEGO

0 (0,00%)

Okręg 3

Krasnosielc : ul. Wolności, ul. Sadowa, ul. Ogrodowa, ul. Plac Kościelny, ul. Mostowa, ul. Kacza, ul. Nadrzeczna, Sulicha

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Przemysław Kuplicki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA RUSZCZYŃSKIEGO

0 (0,00%)

Okręg 4

Krasnosielc Leśny, Nowy Sielc

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Ewa Grabowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA RUSZCZYŃSKIEGO

0 (0,00%)

Okręg 5

Bagienice-Folwark, Bagienice Szlacheckie, Biernaty, Chłopia Łąka

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Mirosław Rosołowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA RUSZCZYŃSKIEGO

168 (63,40%)

Norbert Marek Kalinowski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

97 (36,60%)

Okręg 6

Grądy, Łazy

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Tomasz Olszewik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA RUSZCZYŃSKIEGO

87 (45,08%)

Jerzy Zakrzewski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA KRASNOSIELC

57 (29,53%)

Mateusz Modzelewski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

49 (25,39%)

Okręg 7

Nowy Krasnosielc, Przytuły

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Grzegorz Zduniak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA RUSZCZYŃSKIEGO

0 (0,00%)

Okręg 8

Amelin, Grabowo, Perzanki-Borek

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Paulina Czarkowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA RUSZCZYŃSKIEGO

126 (58,88%)

Brygida Krzemińska

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

88 (41,12%)

Okręg 9

Niesułowo, Ruzieck

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Radosław Kowalczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA RUSZCZYŃSKIEGO

0 (0,00%)

Okręg 10

Pienice, Wola-Józefowo, Wola Włościańska

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Łukasz Stanisław Napierkowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA RUSZCZYŃSKIEGO

189 (85,14%)

Tadeusz Kołakowski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

33 (14,86%)

Okręg 11

Drążdżewo-Kujawy, Karolewo

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Dariusz Graczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA RUSZCZYŃSKIEGO

95 (59,75%)

Jolanta Topa

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

64 (40,25%)

Okręg 12

Drążdżewo Małe, Drążdżewo do posesji Nr 61

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Bogdan Kęszczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA RUSZCZYŃSKIEGO

95 (54,91%)

Anna Kruk

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

78 (45,09%)

Okręg 13

Drążdżewo od posesji Nr 62

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Tadeusz Kuśmierczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA RUSZCZYŃSKIEGO

92 (52,27%)

Janusz Wróblewski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

84 (47,73%)

Okręg 14

Budy Prywatne, Wólka Drążdżewska, Zwierzyniec

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Tomasz Kacprzyński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA RUSZCZYŃSKIEGO

127 (72,99%)

Aneta Ptak

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

47 (27,01%)

Okręg 15

Elżbiecin, Papierny Borek, Raki, Wólka Rakowska

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Cezary Piotr Janowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA RUSZCZYŃSKIEGO

172 (67,72%)

Przemysław Mikulak

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

82 (32,28%)