Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Jabłonka

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Sołectwo Chyżne

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Piotr Stopiak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA I UCZCIWA ORAWA

123 (28,02%)

Anna Janowiak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW -„ZIEMIA CHYŻNIAŃSKA”

124 (28,25%)

Eugeniusz Paściak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA ORAWY

192 (43,74%)

Okręg 2

Sołectwo Jabłonka (część): ul. Biszczaków, Do Pasieki, Drogowców, Energetyków, Górska, Jana Pawła II, Jodłowa, Kochanowskiego, Kościelna, Ks. Ferdynanda Machaja, Ks. Stanisława Góreckiego, Księdza Juliana Łyska, Kurzaków, Lichosytowa, Matejki, Mickiewicza, Mików, Orkana, Oskwarkowa, Park 1000 - lecia, Partyzantów, Pierogów, Piusa Jabłońskiego, Potokowa, Samolejowa, Słoneczna, Spiska, Stroma, Tetmajera, Urocza, Widokowa, Wojska Polskiego, Zacisze

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Monika Szewczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA I UCZCIWA ORAWA

198 (34,49%)

Józef Machaj

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA ORAWY

376 (65,51%)

Okręg 3

Sołectwo Jabłonka (część): ul. Andrzeja Pilcha, Boczna, Borówkowa, Długa, Galasowa, Gęstych Domów, Guzówka, Handlowa, Jurowa, Kamieniec, Konopnickiej, Kościuszki, Krótka, Kozubek, Leśna, Łąkowa, Magurska, Matki Teresy z Kalkuty, Na Równi, Nowa, Ogrodowa, Orawska, Osiedlowa, Otrębowa, Pasterska, Plac Dworcowy, Podhalańska, Reja, Sobieskiego od nr 1 do nr 43 nieparzyste i od nr 2 do nr 60 parzyste, Targowa, Tatrzańska, 3 - go Maja, Wąska, Wendelina Dziubka, Wolności, Zielona

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Adam Buszta

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA I UCZCIWA ORAWA

97 (13,66%)

Grażyna Agnieszka Karlak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA ORAWY

485 (68,31%)

Mirosław Palenik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM PODHALE SPISZ ORAWA

128 (18,03%)

Okręg 4

Sołectwo Jabłonka (część): ul. Babiogórska, Bolesława Prusa, Chopina, Doktora Pawlaka, Eugeniusza Sterculi, Gawłowa, Jana Krala, Kaniowa, Kępowa, Krakowska, Kręta, Moniuszki, Na Skarpie, Nadwodnia, Olejarska, Panowa, Pełtników, 1 - go Maja, Piotra Borowego, Sarkowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Tadeusz Kuczkowicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA I UCZCIWA ORAWA

222 (37,56%)

Krzysztof Stanisław Sandrzyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA ORAWY

369 (62,44%)

Okręg 5

Sołectwo Jabłonka – Bory: ul. Brzegowa, Bugaj, Chyżnik, Czesława Miłosza, Jana Piekarczyka, Kasprowicza, Kopernika, Księdza Boguckiego, Ks. Stefana Joniaka, Lotników, Pogranicza, Polna, Przemysłowa, Reymonta, Sienkiewicza, Słowacka, Sobieskiego od nr 45 do końca nieparzyste i od nr 62 do końca parzyste, Spółdzielców, Staszica, Szałasowa, Św. Brata Alberta, Wilsona, Wspólna, Zagrodowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Krzysztof Palenik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA I UCZCIWA ORAWA

166 (37,81%)

Tadeusz Litwiak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA ORAWY

273 (62,19%)

Okręg 6

Sołectwo Lipnica Mała (część): budynki od nr 1 do nr 211

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Małgorzata Cegielna-Czerwień

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA I UCZCIWA ORAWA

134 (31,02%)

Wilma Zubrzycka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA ORAWY

298 (68,98%)

Okręg 7

Sołectwo Lipnica Mała (część): budynki od nr 212 do nr 398

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Piotr Stanisław Wirtelczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA I UCZCIWA ORAWA

163 (35,67%)

Józef Pakos

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA ORAWY

294 (64,33%)

Okręg 8

Sołectwo Lipnica Mała (część): budynki od nr 399 do ostatniego

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Helena Klucz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA I UCZCIWA ORAWA

162 (36,65%)

Józef Jasiurka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA ORAWY

280 (63,35%)

Okręg 9

Sołectwo Orawka

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Dominik Chowaniec

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA I UCZCIWA ORAWA

147 (28,77%)

Jan Głusiak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA ORAWY

364 (71,23%)

Okręg 10

Sołectwo Podwilk (część): budynki od nr 1 do nr 227, od nr 456 do nr 465 i nr 467

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Adrian Piotr Buszta

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA I UCZCIWA ORAWA

206 (41,78%)

Krzysztof Pieronek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA ORAWY

287 (58,22%)

Okręg 11

Sołectwo Podwilk (część): budynki od nr 228 do nr 455 i nr 466

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Stanisław Kędra

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA I UCZCIWA ORAWA

201 (43,51%)

Jan Balcerzak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA ORAWY

261 (56,49%)

Okręg 12

Sołectwo Zubrzyca Dolna (część): budynki od nr 1 do nr 89, nr 92a i od nr 248 do ostatniego

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marek Gróbarczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA I UCZCIWA ORAWA

247 (54,65%)

Aniela Zubrzycka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA ORAWY

205 (45,35%)

Okręg 13

Sołectwo Zubrzyca Dolna (część): budynki od nr 90 do nr 247, bez numeru 92a

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Piotr Holla

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA I UCZCIWA ORAWA

230 (63,01%)

Michał Knapczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA ORAWY

135 (36,99%)

Okręg 14

Sołectwo Zubrzyca Górna (część): budynki od nr 1 do nr 56 i od nr 327 do ostatniego

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Grzegorz Burda

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA I UCZCIWA ORAWA

289 (46,84%)

Eugeniusz Moniak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA ORAWY

328 (53,16%)

Okręg 15

Sołectwo Zubrzyca Górna (część): budynki od nr 57 do nr 326

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Elżbieta Zaremba

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA I UCZCIWA ORAWA

301 (46,52%)

Piotr Krzysztof Kowalik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA ORAWY

346 (53,48%)