Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Strzelce

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Część sołectwa Strzelce: ul. Słoneczna, ul. Osiedlowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Arkadiusz Kamiński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA GRABOWSKIEGO

101 (66,89%)

Jan Koronowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA-STRZELCE

50 (33,11%)

Okręg 2

Część sołectwa Strzelce: ul. Szkolna, ul. Główna, ul. Leśna, ul. Bankowa, ul. Rekreacyjna, ul. Polna, ul. Spokojna

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Witold Morawski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA GRABOWSKIEGO

71 (56,80%)

Franciszek Wójcik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA-STRZELCE

54 (43,20%)

Okręg 3

sołectwo Aleksandrów obejmujące miejscowości Aleksandrów, Bielawy, Holendry Strzeleckie sołectwo Karolew obejmujące miejscowości Karolew, Zaranna

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Dariusz Piotr Marczak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA GRABOWSKIEGO

97 (74,62%)

Karolina Kopczyńska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA-STRZELCE

33 (25,38%)

Okręg 4

sołectwo Kozia Góra obejmujące miejscowości Kozia Góra, Glinice, sołectwo Niedrzaków obejmujące miejscowości Niedrzaków, Niedrzakówek

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Michał Wojciech Kowalczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA GRABOWSKIEGO

61 (45,52%)

Jan Grzegorz Peda

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA-STRZELCE

73 (54,48%)

Okręg 5

sołectwo Długołęka

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Radosław Oleczek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA GRABOWSKIEGO

50 (35,97%)

Katarzyna Szablewska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA-STRZELCE

89 (64,03%)

Okręg 6

sołectwo Wieszczyce obejmujące miejscowości Wieszczyce, Zgórze, Strzelce Kujawskie, Strzelce Leśniczówka

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Piotr Józef Węglarek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA GRABOWSKIEGO

41 (41,84%)

Andrzej Marian Nowak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA-STRZELCE

46 (46,94%)

Jadwiga Lewandowska

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

11 (11,22%)

Okręg 7

sołectwo Bociany obejmujące miejscowości Bociany, Sójki-Parcel, Strzelce Kolonia, sołectwo Wola Raciborowska

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Tomasz Śliwicki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA GRABOWSKIEGO

77 (58,78%)

Jan Kazimierz Pietrkiewicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA-STRZELCE

54 (41,22%)

Okręg 8

sołectwo Klonowiec Stary

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Dawid Rutkowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA GRABOWSKIEGO

38 (28,79%)

Tadeusz Sobczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA-STRZELCE

73 (55,30%)

Agata Wyganowska

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

21 (15,91%)

Okręg 9

sołectwo Niedrzew Drugi

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Łukasz Kujawa

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA GRABOWSKIEGO

16 (23,88%)

Edward Henryk Dziankowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA-STRZELCE

37 (55,22%)

Andrzej Mirosław Fabisiak

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

14 (20,90%)

Okręg 10

sołectwo Niedrzew Pierwszy, sołectwo Siemianów

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Paweł Jan Murawski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA GRABOWSKIEGO

56 (36,13%)

Wiktor Mierzwiński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA-STRZELCE

34 (21,94%)

Teresa Sobczyk

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

65 (41,94%)

Okręg 11

sołectwo Rejmontów obejmujące miejscowości Muchnice, Rejmontów, sołectwo Marianów obejmujące miejscowości Janiszew, Marianów

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Barbara Ziółkowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA GRABOWSKIEGO

41 (39,42%)

Józef Maciej Dąbrowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA-STRZELCE

63 (60,58%)

Okręg 12

sołectwo Muchnice Nowe

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Michał Edmund Purchalak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA GRABOWSKIEGO

59 (57,84%)

Stanisław Sławomir Kruglak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA-STRZELCE

43 (42,16%)

Okręg 13

sołectwo Dąbkowice obejmujące miejscowości Dąbkowice, Marianka, sołectwo Przyzórz

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Łukasz Ciesielski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA-STRZELCE

0 (0,00%)

Okręg 14

sołectwo Muchnów obejmujące miejscowości Muchnów, Dębina

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Andrzej Lewandowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA GRABOWSKIEGO

81 (55,10%)

Teofil Stasiak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA-STRZELCE

66 (44,90%)

Okręg 15

sołectwo Sójki

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Aleksander Michał Mirecki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA GRABOWSKIEGO

31 (31,00%)

Maciej Włodzimierz Andrzejewski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA-STRZELCE

69 (69,00%)