Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Tczów

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Sołectwo Borki.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Wiesław Wolszczak

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

49 (19,68%)

Ewa Gołąbek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODNOWA

41 (16,47%)

Bartłomiej Chmurzyński

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

159 (63,86%)

Okręg 2

Sołectwo Kazimierzów.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Mirosław Woźniak

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

78 (47,27%)

Karolina Rdzanek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODNOWA

22 (13,33%)

Marcin Norbert Wulczyński

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

65 (39,39%)

Okręg 3

Sołectwo Lucin.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Andrzej Marian Wolszczak

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

51 (41,46%)

Waldemar Starzyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODNOWA

33 (26,83%)

Michał Brodowski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

39 (31,71%)

Okręg 4

Sołectwo Podzakrzówek.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Sławomir Wolszczak

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

77 (40,31%)

Sylwester Pietrzyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODNOWA

31 (16,23%)

Katarzyna Gleguła

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

83 (43,46%)

Okręg 5

Część Sołectwa Tczów od nr 1 do nr 30 i od nr 113 do nr 143.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Piotr Wiesław Banasik

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

77 (47,53%)

Michał Gołąbek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODNOWA

61 (37,65%)

Andrzej Gola

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

24 (14,81%)

Okręg 6

Część Sołectwa Tczów od nr 33 do nr 111.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jan Lorek

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

51 (25,12%)

Paweł Kacperczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODNOWA

26 (12,81%)

Edyta Ziółkowska

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

126 (62,07%)

Okręg 7

Sołectwo Julianów i część Sołectwa Brzezinki Stare od nr 1 do nr 79.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Mariusz Wiśniewski

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

89 (62,24%)

Helena Maria Drąg

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODNOWA

17 (11,89%)

Paweł Wargacki

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

37 (25,87%)

Okręg 8

Część Sołectwa Brzezinki Stare od nr 79 A do nr 144.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Dariusz Stawarz

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

36 (25,53%)

Konrad Nędzi

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODNOWA

37 (26,24%)

Andrzej Adam Kołaga

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

68 (48,23%)

Okręg 9

Sołectwo Brzezinki Nowe i Wincentów.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Józef Wólczyński

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

102 (47,66%)

Danuta Marek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODNOWA

25 (11,68%)

Katarzyna Anna Kopeć

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

87 (40,65%)

Okręg 10

Część Sołectwa Bartodzieje od nr 1 do nr 78.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jadwiga Drab

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

59 (40,97%)

Janina Marianna Wierzbicka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODNOWA

19 (13,19%)

Grzegorz Bator

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

66 (45,83%)

Okręg 11

Część Sołectwa Bartodzieje od nr 79 do nr 152.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Dominika Anna Suwała

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

41 (29,29%)

Artur Choroś

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODNOWA

48 (34,29%)

Anna Kisio

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

51 (36,43%)

Okręg 12

Sołectwo Rawica.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Piotr Woźniak

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

106 (42,91%)

Andrzej Drab

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODNOWA

42 (17,00%)

Władysław Henryk Piorun

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

99 (40,08%)

Okręg 13

Sołectwo Tynica.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Kazimierz Balcerek

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

62 (49,21%)

Marian Janas

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODNOWA

21 (16,67%)

Dariusz Mucha

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

43 (34,13%)

Okręg 14

Sołectwo Józefów i część Sołectwa Janów od nr 1 do nr 13 B.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Tadeusz Adam Krajewski

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

40 (30,77%)

Małgorzata Rokita

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODNOWA

46 (35,38%)

Krystyna Mroczek

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

44 (33,85%)

Okręg 15

Część Sołectwa Janów od nr 14 do nr 89.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Piotr Rębiś

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

36 (20,34%)

Stanisław Tadeusz Jurek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODNOWA

72 (40,68%)

Artur Świgoń

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

69 (38,98%)