Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Kuczbork-Osada

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

SOŁECTWO: BAGIENICE DUŻE, SOŁECTWO BAGIENICE MAŁE, SOŁECTWO BAGIENICE NOWE, SOŁECTWO GOŚCISZKA 1 - 48, MIEJSCOWOŚĆ: WYGODA

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Waldemar Skuza

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

77 (50,33%)

Piotr Łebkowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA WSPÓLNYM DOBREM

76 (49,67%)

Okręg 2

SOŁECTWO: GOŚCISZKA 49 - 139

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Zdzisław Malanowski

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

36 (21,18%)

Irena Katarzyna Dworecka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA WSPÓLNYM DOBREM

56 (32,94%)

Aneta Zdunek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAKUBA KRAWCZYKA

8 (4,71%)

Marek Malinowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WZU 2018

70 (41,18%)

Okręg 3

SOŁECTWO: ZIELONA ul. 1 - GO MAJA 1A - 2, ul. OBWODOWA

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Barbara Ewa Socińska

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

66 (48,89%)

Beata Gadzińska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA WSPÓLNYM DOBREM

29 (21,48%)

Danuta Ożarowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAKUBA KRAWCZYKA

14 (10,37%)

Dorota Irena Wiśniewska

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

26 (19,26%)

Okręg 4

SOŁECTWO: ZIELONA ul. 1 - GO MAJA PARZYSTE 4A - 8D, ul. PIWNA, ul. ROBOTNICZA, ul. POGODNA

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Beata Raźniak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA WSPÓLNYM DOBREM

52 (28,11%)

Tomasz Wiloch

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAKUBA KRAWCZYKA

24 (12,97%)

Marcin Jasiński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA GRZYBICKIEGO

58 (31,35%)

Andrzej Krzywda

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

34 (18,38%)

Michał Świniarski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WZU 2018

17 (9,19%)

Okręg 5

SOŁECTWO: ZIELONA ul. 1 - GO MAJA NIEPARZYSTE 3 - 113A, PARZYSTE 78A - 148, UL POLNA.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Ewa Pietrzak

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

43 (26,54%)

Jerzy Milewski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA WSPÓLNYM DOBREM

63 (38,89%)

Maria Puszcz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAKUBA KRAWCZYKA

7 (4,32%)

Miłosz Matyjasik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA GRZYBICKIEGO

37 (22,84%)

Agnieszka Sękowska

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

12 (7,41%)

Okręg 6

SOŁECTWO: ZIELONA ul. KAMIONKOWA, ul. OGRODOWA, ul. WŁADYSŁAWA BRONIEWSKIEGO, ul. WYZWOLENIA

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Waldemar Pasikowski

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

31 (21,23%)

Małgorzata Stanek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA WSPÓLNYM DOBREM

6 (4,11%)

Sylwia Prusak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAKUBA KRAWCZYKA

14 (9,59%)

Dariusz Jasiński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA GRZYBICKIEGO

78 (53,42%)

Ireneusz Władysław Kramkowski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

17 (11,64%)

Okręg 7

SOŁECTWO ZIELONA: ul. MARII DĄBROWSKIEJ, 1 - GO MAJA PARZYSTE 10 - 76, 98 - 98E, ul. SZKOLNA, ul. SŁONECZNA

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Magdalena Rochna

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

51 (30,36%)

Agnieszka Szeluga

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA WSPÓLNYM DOBREM

50 (29,76%)

Dariusz Marcinkowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAKUBA KRAWCZYKA

31 (18,45%)

Andrzej Tadeusz Naworski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

36 (21,43%)

Okręg 8

SOŁECTWO NIDZGORA, SOŁECTWO OLSZEWKO, MIEJSCOWOŚĆ: OLSZEWKO, MIEJSCOWOŚĆ CHODUBKA, SOŁECTWO KUCZBORK-WIEŚ, ul. GLINKI, ul. OGRODOWA

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Zygmunt Piotr Pstrągowski

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

34 (17,09%)

Wojciech Jarzynka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA WSPÓLNYM DOBREM

59 (29,65%)

Jolanta Teresa Sękowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA GRZYBICKIEGO

66 (33,17%)

Michał Tadeusz Wysocki

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

10 (5,03%)

Jarosław Szczech

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WZU 2018

30 (15,08%)

Okręg 9

SOŁECTWO KUCZBORK-WIEŚ: ul. ADAMA MICKIEWICZA, ul. NOWE OSIEDLE, ul. MAZOWIECKA , ul. ZACHODNIA, ul. PÓŁNOCNA MIEJSCOWOŚĆ: PRZYSPA

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Witold Wiktor Sznyter

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

27 (14,29%)

Dariusz Wojciech Piejdak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA GRZYBICKIEGO

148 (78,31%)

Marianna Tylicka

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

14 (7,41%)

Okręg 10

SOŁECTWO KUCZBORK-OSADA: ul. ADAMA MICKIEWICZA ul. ŚWIERKOWA, ul. MŁYŃSKA ul. STARY RYNEK, MIEJSCOWOŚĆ: KOZIELSK

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Adam Andrzej Głuszek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA WSPÓLNYM DOBREM

29 (18,13%)

Iwona Krawczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAKUBA KRAWCZYKA

24 (15,00%)

Sylwia Stępka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA GRZYBICKIEGO

65 (40,63%)

Teresa Gburczyk

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

6 (3,75%)

Małgorzata Nierzwicka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WZU 2018

36 (22,50%)

Okręg 11

SOŁECTWO KRZYWKI-BRATKI, SOŁECTWO OSOWA-MIANOWO, MIEJSCOWOŚĆ: MIANOWO, MIEJSCOWOŚĆ: OSOWA

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Dawid Zieliński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA WSPÓLNYM DOBREM

32 (29,63%)

Teresa Trzcińska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA GRZYBICKIEGO

37 (34,26%)

Dorota Szczechowicz

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

22 (20,37%)

Agnieszka Dobrzyńska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WZU 2018

17 (15,74%)

Okręg 12

SOŁECTWO ŁĄŻEK: MIEJSCOWOŚĆ: ŁĄŻEK, MIEJSCOWOŚĆ: NIEDZIAŁKI, SOŁECTWO SZRONKA

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marcin Krogulski

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

51 (37,50%)

Dariusz Kowalski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA GRZYBICKIEGO

50 (36,76%)

Ireneusz Konarzewski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

35 (25,74%)

Okręg 13

SOŁECTWO NOWA WIEŚ

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jacek Lukowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA GRZYBICKIEGO

47 (36,72%)

Jolanta Ewa Stanek

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

22 (17,19%)

Jerzy Cencelewski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WZU 2018

23 (17,97%)

Andrzej Rymarczyk

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

36 (28,13%)

Okręg 14

SOŁECTWO SARNOWO, SOŁECTWO CHOJNOWO 1 - 12 I OD 105 - 117

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Eugeniusz Majewski

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

50 (39,06%)

Małgorzata Szlejzer

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA WSPÓLNYM DOBREM

6 (4,69%)

Krzysztof Ogrodowczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAKUBA KRAWCZYKA

6 (4,69%)

Anna Świątek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA GRZYBICKIEGO

23 (17,97%)

Agnieszka Rzymowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WZU 2018

43 (33,59%)

Okręg 15

SOŁECTWO CHOJNOWO: 13 - 104

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Arkadiusz Kacprzycki

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

124 (62,94%)

Jan Wółkiewicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA WSPÓLNYM DOBREM

17 (8,63%)

Jerzy Piórek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAKUBA KRAWCZYKA

12 (6,09%)

Ilona Maria Kosek

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

44 (22,34%)