Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Gryfów Śląski

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Gryfów Śląski ulice: Garbarska, Młyńska 1 - 4c, Młyńska 16 - 37, Żeromskiego

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNA INICJATYWA SAMORZĄDOWA

kandydatliczba głosów

  1. 15 Regina Halina Korecka
    85 (30,58%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OLGIERDA PONIŹNIKA

kandydatliczba głosów

  1. 16 Janusz Arkadiusz Orzełek
    79 (28,42%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI DLA GMINY GRYFÓW

kandydatliczba głosów

  1. 17 Arkadiusz Bolesław Cichoń
    114 (41,01%)

Okręg 2

Gryfów Śląski ulice: Cmentarna, Kolejowa 1 - 19c, Kolejowa 41 - 66, Lipowa, Przedszkolaków, Rybna, Szkolna, Uczniowska

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNA INICJATYWA SAMORZĄDOWA

kandydatliczba głosów

  1. 15 Jarosław Marek Stępiński
    93 (33,57%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OLGIERDA PONIŹNIKA

kandydatliczba głosów

  1. 16 Ewelina Natalia Świątkiewicz
    71 (25,63%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Urszula Maga
    113 (40,79%)

Okręg 3

Gryfów Śląski ulice: Andersa, Ceglana, Floriańska, Kwiatowa, Lwowska, Malownicza, Ogrodowa, Osiedle Horyzont, Przemysłowa, Storczykowa, Tulipanowa, Wiosenna

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNA INICJATYWA SAMORZĄDOWA

kandydatliczba głosów

  1. 15 Zbigniew Kurec
    70 (22,88%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OLGIERDA PONIŹNIKA

kandydatliczba głosów

  1. 16 Krzysztof Tomasz Sawicki
    30 (9,80%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Wilhelm Tadeusz Gałucha
    68 (22,22%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI DLA GMINY GRYFÓW

kandydatliczba głosów

  1. 17 Mariusz Dragan
    90 (29,41%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Edward Luty
    48 (15,69%)

Okręg 4

Gryfów Śląski ulice: Garncarska, Jeleniogórska 14 - 24, Osiedle 7 Dywizji, Parkowa, Partyzantów, Spacerowa, Widokowa, Zielona

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNA INICJATYWA SAMORZĄDOWA

kandydatliczba głosów

  1. 15 Andrzej Krawiec
    19 (5,56%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OLGIERDA PONIŹNIKA

kandydatliczba głosów

  1. 16 Stanisław Sawczak
    106 (30,99%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI DLA GMINY GRYFÓW

kandydatliczba głosów

  1. 17 Anna Magdalena Korpysa
    62 (18,13%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Kamil Robert Kowalonek
    155 (45,32%)

Okręg 5

Gryfów Śląski ulice: Akacjowa, Sienkiewicza

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNA INICJATYWA SAMORZĄDOWA

kandydatliczba głosów

  1. 15 Anna Elżbieta Zawisza-Paliwoda
    63 (25,20%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OLGIERDA PONIŹNIKA

kandydatliczba głosów

  1. 16 Łukasz Krasuski
    58 (23,20%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI DLA GMINY GRYFÓW

kandydatliczba głosów

  1. 17 Mateusz Grzegorz Królak
    95 (38,00%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Stanisław Polasiński
    34 (13,60%)

Okręg 6

Gryfów Śląski ulice: Jeleniogórska 7 - 9, Krótka, Kusocińskiego, Nad Stawami, Oldzańska, Polna, Słoneczna, Spokojna, Strzelnicza, Wiśniowa

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNA INICJATYWA SAMORZĄDOWA

kandydatliczba głosów

  1. 15 Barbara Siomko
    36 (14,17%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OLGIERDA PONIŹNIKA

kandydatliczba głosów

  1. 16 Ryszard Wojciech Sawczak
    129 (50,79%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Robert Kądzioła
    89 (35,04%)

Okręg 7

Gryfów Śląski ulice: Gliniana, Kolejowa 20 - 38a, Lwówecka, Młyńska 5 - 15a, Sikorskiego, Spółdzielcza, Targowa

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNA INICJATYWA SAMORZĄDOWA

kandydatliczba głosów

  1. 15 Damian Grzegorz Konarski
    50 (19,38%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OLGIERDA PONIŹNIKA

kandydatliczba głosów

  1. 16 Joanna Maria Lula-Grzegorek
    100 (38,76%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Grzegorz Edward Piejko
    108 (41,86%)

Okręg 8

Gryfów Śląski ulice: Grodzka, Łąkowa, Rolna, Rzeczna, Rzepakowa, Sanatoryjna, Wąska, Za Kwisą

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNA INICJATYWA SAMORZĄDOWA

kandydatliczba głosów

  1. 15 Bożena Maria Burak
    61 (31,77%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OLGIERDA PONIŹNIKA

kandydatliczba głosów

  1. 16 Mariusz Jerzy Kozak
    78 (40,63%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Jacek Trojanowski
    53 (27,60%)

Okręg 9

Gryfów Śląski ulice: Bankowa, Boczna, Felczerska, Wojska Polskiego, Zakątek, Zaułek, Źródlana

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNA INICJATYWA SAMORZĄDOWA

kandydatliczba głosów

  1. 15 Robert Skrzypek
    127 (67,20%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Jan Paszko
    62 (32,80%)

Okręg 10

Gryfów Śląski ulice: Lubańska, Plac Kościelny, Rynek

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNA INICJATYWA SAMORZĄDOWA

kandydatliczba głosów

  1. 15 Małgorzata Poprawa
    12 (5,74%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OLGIERDA PONIŹNIKA

kandydatliczba głosów

  1. 16 Zygfryd Stefan Borkowski
    112 (53,59%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Kamila Orzoł
    59 (28,23%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Jerzy Jereminowicz
    26 (12,44%)

Okręg 11

Sołectwo: Proszówka, Wieża

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OLGIERDA PONIŹNIKA

kandydatliczba głosów

  1. 16 Jerzy Henryk Guzy
    155 (60,78%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Kamila Danuta Zajączkowska
    100 (39,22%)

Okręg 12

Sołectwo: Krzewie Wielkie, Młyńsko

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNA INICJATYWA SAMORZĄDOWA

kandydatliczba głosów

  1. 15 Katarzyna Aleksandra Stec
    85 (36,80%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Antoni Ryszard Łoziński
    94 (40,69%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Ewelina Łukasik
    52 (22,51%)

Okręg 13

Sołectwo: Rząsiny, Wolbromów

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNA INICJATYWA SAMORZĄDOWA

kandydatliczba głosów

  1. 15 Wojciech Rafał Pawluk
    102 (40,48%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OLGIERDA PONIŹNIKA

kandydatliczba głosów

  1. 16 Magdalena Anna Szałkiewicz-Sawicka
    47 (18,65%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Elżbieta Bogusława Roskowińska
    50 (19,84%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Sylwester Horbacz
    53 (21,03%)

Okręg 14

Sołectwo: Ubocze od nr 1 do nr 144

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNA INICJATYWA SAMORZĄDOWA

kandydatliczba głosów

  1. 15 Edward Marian Ciupa
    56 (22,67%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OLGIERDA PONIŹNIKA

kandydatliczba głosów

  1. 16 Zdzisław Franciszek Łopąg
    27 (10,93%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Krzysztof Bronisław Szczerbicki
    137 (55,47%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI DLA GMINY GRYFÓW

kandydatliczba głosów

  1. 17 Michał Tomasz Niebieszczański
    27 (10,93%)

Okręg 15

Sołectwo: Ubocze od nr 145 do nr 305

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNA INICJATYWA SAMORZĄDOWA

kandydatliczba głosów

  1. 15 Edward Sidorenko
    66 (21,93%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OLGIERDA PONIŹNIKA

kandydatliczba głosów

  1. 16 Marek Niebylski
    121 (40,20%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Emilia Maria Polesiak
    6 (1,99%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI DLA GMINY GRYFÓW

kandydatliczba głosów

  1. 17 Elżbieta Marta Jeziorna
    56 (18,60%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Mariusz Sieradzki
    52 (17,28%)