Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Dobra

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

m. Dobra: ul. Kilińskiego, ul. Łąkowa, Plac Mały Rynek, ul. Okrzei, ul. 1 - go Maja, ul. Sportowa

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Kazimierz Józef Mżywa
    92 (57,86%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Beata Kęska
    67 (42,14%)

Okręg 2

m. Dobra: Plac Słowackiego, ul. Wiatraki, ul. Czereśniowa, ul. Konopnickiej, ul. Mickiewicza, ul. Morelowa, ul. Wiśniowa, ul. Orzeszkowej, ul. Prusa, ul. Sienkiewicza

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE NIEZALEŻNI

kandydatliczba głosów

  1. 15 Lucjan Antczak
    25 (9,06%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Jan Tomczyk
    95 (34,42%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROMUALDA ANTOSIKA

kandydatliczba głosów

  1. 16 Tomasz Eryk Gil
    98 (35,51%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Krystyna Barbara Kuszczyńska
    58 (21,01%)

Okręg 3

m. Dobra: ul. Dekerta, Plac Wojska Polskiego, ul. Narutowicza, ul. Kościuszki, ul. Parkowa, Plac Zamysłów, ul. Słoneczna, ul. Sperczyńskiego, ul. Świętojańska

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Jan Dzierdzicki
    137 (65,55%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Mariola Teresa Bronowska
    72 (34,45%)

Okręg 4

Sołectwa: Ugory, Żeronice, Moczydła

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Marcin Grzegorz Marciniak
    104 (48,37%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 5 Przemysław Białek
    86 (40,00%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Anna Adamiak
    25 (11,63%)

Okręg 5

Sołectwa: Mikulice, Stefanów

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Dariusz Rusin
    132 (64,08%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Józef Graczyk
    74 (35,92%)

Okręg 6

Sołectwo Długa Wieś

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Zbigniew Dariusz Gil
    111 (78,72%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Iwona Kazimirczyk
    30 (21,28%)

Okręg 7

Sołectwa: Czajków, Potworów, Ostrówek

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE NIEZALEŻNI

kandydatliczba głosów

  1. 15 Łukasz Konrad Kurek
    17 (12,23%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Anna Jasiak
    94 (67,63%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Krzysztof Jerzy Kowalczyk
    28 (20,14%)

Okręg 8

Sołectwa: Linne, Chrapczew

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Ewa Makówka
    66 (51,56%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Piotr Chorąziak
    62 (48,44%)

Okręg 9

Sołectwa: Strachocice-Kolonia, Miłkowice

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Alicja Grzelak
    96 (49,48%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Paweł Wszędybył
    98 (50,52%)

Okręg 10

Sołectwo Rzymsko

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Małgorzata Anna Janczak
    59 (53,64%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Malwina Maria Rosiak
    51 (46,36%)

Okręg 11

Sołectwa: Strachocice, Rzymsko BG

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Janusz Nowakowski
    46 (44,23%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Robert Paweł Idziak
    58 (55,77%)

Okręg 12

Sołectwa: Januszówka, Józefów, Stawki, Łęg Piekarski, Piekary

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Cezary Madaj
    146 (61,34%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Mirosław Kazimierz Przeor
    92 (38,66%)

Okręg 13

Sołectwa: Rzechta, Wola Piekarska

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Władysław Sitarek
    74 (36,82%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Arkadiusz Mieczysław Śleboda
    127 (63,18%)

Okręg 14

Sołectwa: Szymany, Zagaj, Dąbrowica-Kolonia

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Bogumił Tadeusz Szymczak
    83 (52,87%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Jan Zbigniew Gąsiorek
    74 (47,13%)

Okręg 15

Sołectwo Skęczniew

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Sebastian Kazimierz Gwizdalski
    80 (50,63%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Anna Jabłonowska
    78 (49,37%)