Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Ustka

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Sołectwo Zaleskie (miejscowości: Zaleskie, Zabłocie), Sołectwo Możdżanowo

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Leszek Konarzewski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ

0 (0,00%)

Okręg 2

Sołectwo Duninowo (miejscowości: Duninowo, Duninówko), Sołectwo Lędowo, (miejscowości: Lędowo, Modła i Modlinek, Lędowo Osiedle ulice: Bosmańska, Komandorska, Pionierska)

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Henryk Zbigniew Dudka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ

113 (34,77%)

Dorota Szmit

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE POWIATU SŁUPSKIEGO

142 (43,69%)

Maciej Józef Żelisko

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

70 (21,54%)

Okręg 3

Sołectwo Pęplino, Sołectwo Starkowo (miejscowości: Starkowo, Golęcino i Krężołki)

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marian Tymecki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ

127 (49,22%)

Katarzyna Aneta Wyłupek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE POWIATU SŁUPSKIEGO

131 (50,78%)

Okręg 4

Sołectwo Wytowno, (miejscowości: Wytowno, Dalimierz Przewłocki)

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Wacław Stanisław Laskowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ

0 (0,00%)

Okręg 5

Sołectwo Machowinko (miejscowości: Machowinko, Poddąbie i Redwanki)

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Rafał Krzysztof Białek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ

54 (50,47%)

Andrzej Kuczun

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

53 (49,53%)

Okręg 6

Sołectwo Objazda (miejscowość Objazda od numeru 1 do 14E, od numeru 57 do 98)

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jan Nieścioruk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ

0 (0,00%)

Okręg 7

Sołectwo Objazda (miejscowość Objazda od numeru 15 do 56, ul. Polna, miejscowość Bałamątek)

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Krzysztof Robert Poźniak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ

112 (76,19%)

Marcin Piotr Kierzkowski

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

35 (23,81%)

Okręg 8

Sołectwo Charnowo, Sołectwo Niestkowo

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Sylwia Molenda - Skóra

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ

53 (25,36%)

Elżbieta Krystyna Otowicz

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

63 (30,14%)

Justyna Małgorzata Petrus-Zarzycka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JUSTYNY PETRUS-ZARZYCKIEJ

93 (44,50%)

Okręg 9

Sołectwo Przewłoka (miejscowość Przewłoka ulice: Armii Krajowej, Asnyka, Baczyńskiego, Brzechwy, Dąbrowskiej, Długosza, Fredry, Frycz Modrzewskiego, Gałczyńskiego, Gen. Roweckiego "Grota", Gombrowicza, Herberta, Hłaski, Jasienicy, Kasprowicza, Kochanowskiego, Konarskiego, Konopnickiej, Lema, Leśmiana, Morska, Nałkowskiej, Niemcewicza, Norwida, Orzeszkowej, Osieckiej, Poświatowskiej, Prusa, Przerwy-Tetmajera, Słowackiego, Staffa, Szymborskiej, Tuwima, Wyspiańskiego, Ustecka numery: 1, 3)

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Dariusz Stanisław Porożyński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ

25 (7,96%)

Stanisław Zbigniew Podlewski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE POWIATU SŁUPSKIEGO

56 (17,83%)

Mirosław Zdzisław Fabich

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

52 (16,56%)

Anita Katarzyna Sadowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANITY SADOWSKIEJ

59 (18,79%)

Danuta Katarzyna Kaleta

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DANUTY KALETA

122 (38,85%)

Okręg 10

Sołectwo Przewłoka (miejscowość Przewłoka, Przewłoka ulice: Brzozowa, Bukowa, Cisowa, Dębowa, Grabowa, Jodłowa, Kajki, Kasztanowa, Klonowa, Leśna, Limbowa, Miłosza, Parkowa, Sienna, Sosnowa, Świerkowa, Topolowa, Witkiewicza, Ustecka numery: 4, 4a, 6, 6b, 8, 9, 10, 10 b, 14, 16, 18; miejscowości Orzechowo i Zapadłe)

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Stefan Andrzej Gruszczyński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ

71 (55,91%)

Tadeusz Wiktor Kulmatycki

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

56 (44,09%)

Okręg 11

Sołectwo Grabno (miejscowość: Grabno), Sołectwo Zimowiska (miejscowość: Zimowiska)

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Danuta Józefa Charko

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ

181 (61,77%)

Anna Wiktoria Diemientiew

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

112 (38,23%)

Okręg 12

Sołectwo Wodnica

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marian Konstanty Szumski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ

101 (37,97%)

Bogumiła Józefa Juszczyńska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁAWOMIRA FUDALA

29 (10,90%)

Edyta Ewa Salwowska

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

136 (51,13%)

Okręg 13

Sołectwo Machowino

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jerzy Mirosław Moch

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ

0 (0,00%)

Okręg 14

Sołectwo Gąbino (miejscowości: Gąbino, Dominek i Osieki Słupskie)

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marian Ryszard Korbiel

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ

0 (0,00%)

Okręg 15

Sołectwo Rowy, Sołectwo Dębina.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Sławomir Stanisław Fudala

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁAWOMIRA FUDALA

141 (61,04%)

Justyna Anna Wietrak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JUSTYNY WIETRAK

90 (38,96%)