Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Łopuszno

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Sołectwa: Antonielów, Ewelinów, Lasocin

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Sławomir Mariusz Staszczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LASOCIN ANTONIELÓW EWELINÓW SKAŁKA

0 (0,00%)

Okręg 2

Sołectwa: Krężołek-Przegrody, Sarbice Pierwsze, Sarbice Drugie

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Wiesław Stanisław Mazur

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

238 (58,05%)

Sebastian Krzysztof Piotrowski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

172 (41,95%)

Okręg 3

Sołectwa: Czałczyn, Józefina, Olszówka

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Mariusz Woś

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

229 (61,07%)

Kamil Karol Ptak

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

146 (38,93%)

Okręg 4

Sołectwa: Jasień, Rudniki

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Zofia Kozubek

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

161 (63,89%)

Mariusz Krzysztof Strużyk

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

91 (36,11%)

Okręg 5

Sołectwa: Czartoszowy, Jedle, Marianów

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marcin Józef Sobczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY ŁOPUSZNO

250 (59,67%)

Sławomir Marek Kramarczuk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW W SŁUŻBIE MIESZKAŃCOM ZIEMI ŁOPUSZAŃSKIEJ

169 (40,33%)

Okręg 6

Sołectwa: Eustachów, Grabownica

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Elżbieta Jarząbek

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

142 (46,86%)

Jacek Piotr Wróbel

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

33 (10,89%)

Jerzy Marian Adamiec

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW W SŁUŻBIE MIESZKAŃCOM ZIEMI ŁOPUSZAŃSKIEJ

128 (42,24%)

Okręg 7

Sołectwo Wielebnów

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Bożena Sochacka

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

131 (59,55%)

Marcin Czupryński

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

89 (40,45%)

Okręg 8

Sołectwo Gnieździska

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Krzysztof Zbigniew Błachucki

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

240 (57,55%)

Henryk Arkadiusz Jakubowski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

177 (42,45%)

Okręg 9

Sołectwo Ruda Zajączkowska

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Kazimierz Marian Bernat

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

149 (63,95%)

Jarosław Jan Wijas

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

84 (36,05%)

Okręg 10

Sołectwa: Fanisławice, Fanisławiczki

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Zdzisław Jan Śrębowaty

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

96 (35,56%)

Aleksander Drozdowski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

70 (25,93%)

Józef Kozioł

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW W SŁUŻBIE MIESZKAŃCOM ZIEMI ŁOPUSZAŃSKIEJ

104 (38,52%)

Okręg 11

Sołectwo Snochowice

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Zdzisława Mirosława Zimna

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

0 (0,00%)

Okręg 12

Sołectwa: Piotrowiec, Podewsie

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Wioletta Janina Frączek

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

156 (49,52%)

Danuta Teresa Łukasik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW W SŁUŻBIE MIESZKAŃCOM ZIEMI ŁOPUSZAŃSKIEJ

159 (50,48%)

Okręg 13

Sołectwa: Dobrzeszów, Nowek

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Tomasz Karol Kowalczyk

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

128 (43,84%)

Marcin Kiełbus

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

164 (56,16%)

Okręg 14

Część sołectwa Łopuszno, ulice: Górki Łopuszańskie, Kielecka, Konecka, Rynek, Strażacka, Szkolna, Urzędnicza, Źródlana, Żwirowa, Kwiatowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Barbara Ewa Fras

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

327 (81,14%)

Stanisława Wychowaniec

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

76 (18,86%)

Okręg 15

Część sołectwa Łopuszno, ulice: Górny Bór, Imielnia, Kasztanowa, Ks. Aleksandra Jankowskiego, Leśna, Ludwików, Natalii Żurowskiej-Machałowej, Ogrodowa, Polna, Przedborska, Spacerowa, Targowa, Włoszczowska, Zakładowa, Jana Zalewskiego, Stawowa, Armii Krajowej, Ks. Józefa Dzwonka

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Andrzej Henryk Cieślicki

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

265 (65,76%)

Grzegorz Michał Knap

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

138 (34,24%)