Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Bytnica

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Bytnica od nr 1 do nr 27, Garbowo, Smolary Bytnickie

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Aldona Agnieszka Bartczak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SEBASTIANA BARTCZAKA

61 (77,22%)

Roman Tomasz Pawelec

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA WOLANICKIEGO

18 (22,78%)

Okręg 2

Bytnica od nr 28 do nr 79

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Magdalena Wojtowicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SEBASTIANA BARTCZAKA

13 (13,98%)

Bożena Antczak

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

33 (35,48%)

Angelika Elżbieta Hołota

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA WOLANICKIEGO

47 (50,54%)

Okręg 3

Bytnica od nr 80 do nr 122

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Tomasz Kotlarz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SEBASTIANA BARTCZAKA

64 (73,56%)

Elżbieta Ewa Mietlicka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA WOLANICKIEGO

23 (26,44%)

Okręg 4

Bytnica od nr 123 do nr 135 i od nr 158 A do końca, Głębokie

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Aldona Teresa Stapurewicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SEBASTIANA BARTCZAKA

41 (51,25%)

Bogusław Kazimierz Chowaniec

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA WOLANICKIEGO

39 (48,75%)

Okręg 5

Bytnica od nr 136 do nr 145

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Julian Fieńko

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SEBASTIANA BARTCZAKA

33 (60,00%)

Agnieszka Irena Krystkiewicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA WOLANICKIEGO

22 (40,00%)

Okręg 6

Bytnica od nr 146 do nr 157

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marian Pakuła

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SEBASTIANA BARTCZAKA

52 (85,25%)

Wojciech Janicki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA WOLANICKIEGO

9 (14,75%)

Okręg 7

Budachów od nr 1 do nr 42

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Bogdan Kasperski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SEBASTIANA BARTCZAKA

31 (49,21%)

Danuta Spychała

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA WOLANICKIEGO

32 (50,79%)

Okręg 8

Budachów od nr 43 do nr 91

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Alicja Wincenta Stempel

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SEBASTIANA BARTCZAKA

55 (69,62%)

Izabela Joanna Lipowska-Piotrowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA WOLANICKIEGO

24 (30,38%)

Okręg 9

Budachów od nr 92 do nr 106

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Michał Grzegorz Gocki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SEBASTIANA BARTCZAKA

27 (72,97%)

Sylwia Baszczyn

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA WOLANICKIEGO

10 (27,03%)

Okręg 10

Budachów od nr 107A do końca, Budachów-Kolonia, Łasiczyn

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marek Feliksiak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SEBASTIANA BARTCZAKA

18 (33,96%)

Emilia Karolina Kordel

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA WOLANICKIEGO

35 (66,04%)

Okręg 11

Dobrosułów od nr 1 do 59, Kępiny

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Tadeusz Witkowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SEBASTIANA BARTCZAKA

32 (72,73%)

Dagmara Chowaniec

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA WOLANICKIEGO

12 (27,27%)

Okręg 12

Dobrosułów od nr 60 do końca, Pliszka

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Maciej Olgrzymek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SEBASTIANA BARTCZAKA

34 (66,67%)

Barbara Wioleta Wachowicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA WOLANICKIEGO

17 (33,33%)

Okręg 13

Grabin, Szklarka

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Anna Halina Sakuta

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SEBASTIANA BARTCZAKA

23 (37,70%)

Teresa Halina Iwanowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA WOLANICKIEGO

38 (62,30%)

Okręg 14

Drzewica, Struga

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Magdalena Pawłowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SEBASTIANA BARTCZAKA

51 (54,26%)

Mateusz Paweł Kościcki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA WOLANICKIEGO

22 (23,40%)

Jacek Napieralski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SILNY POWIAT

21 (22,34%)

Okręg 15

Gryżyna

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Piotr Józef Jędrzejek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SEBASTIANA BARTCZAKA

34 (55,74%)

Danuta Leonarda Dyńda

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA WOLANICKIEGO

27 (44,26%)