Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Stęszew

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

MIASTO STĘSZEW ulice: 28 Grudnia, Gabriela Narutowicza, Ignacego Krasickiego, Ignacego Paderewskiego, Józefa Poniatowskiego, Józefa Wybickiego, Kazimierza Pułaskiego, Marcina Kasprzaka, Piotra Tomickiego, Powstańców Wielkopolskich, Stanisława Wojciechowskiego.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA STĘSZEW

kandydatliczba głosów

  1. 14 Zbigniew Krawczyk
    355 (70,16%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Zbigniew Marian Szrajber
    151 (29,84%)

Okręg 2

MIASTO STĘSZEW ulice: Adama Mickiewicza, Bolesława Prusa, Cypriana Kamila Norwida, Janusza Korczaka, Juliusza Słowackiego, Kard. Stefana Wyszyńskiego, Ks. Ignacego Skorupki, Ks. Piotra Skargi numery: od 20 do końca, Mikołaja Reja, Parkowa, Poznańska numery: od 23 do końca.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Mikołaj Raczkiewicz
    372 (78,48%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Marek Koza
    102 (21,52%)

Okręg 3

MIASTO STĘSZEW ulice: Akacjowa, Antoniego Andrzejewskiego, Bagienna, Bluszczowa, Bojerowa, Bolesława Chrobrego, Brzozowa, Chabrowa, Dębowa, Dworcowa, Fiołkowa, Hokejowa, Jarzębinowa, Jaworowa, Klonowa, kpt. Józefa Szyftera, Księżnej Doroty Jabłonowskiej, Łozowa, Łyżwiarska, Malwowa, Mosińska, Piłkarska, Pływacka, Podgórna, Regatowa, Różana, Sasankowa, Składowa, Sportowa, Szachowa, Topolowa, Trzebawska, Wierzbowa, Wioślarska, Wjazdowa, Żeglarska

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Piotr Szafrański
    393 (71,85%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Jakub Woroch
    154 (28,15%)

Okręg 4

MIASTO STĘSZEW ulice: Chmielniki, Doktora Kazimierza Białego, Grobla, Kazimierza Kosickiego, Kościańska numery: 1 - 19, nieparzyste: 21 - 35, Kościelna, Ks. Piotra Skargi numery: 8 - 16, Ks. Wawrzyńca Chybickiego, Kuśnierska, Michała Błażejewskiego, Młodych Przemysłowców, Ogrodowa, Plac Kościuszki, Poznańska numery: 1 - 22, Rynek, Szkolna, Szpitalna, Ślusarska

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA STĘSZEW

kandydatliczba głosów

  1. 14 Teresa Makowiak
    154 (37,38%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Tomasz Jabłecki
    99 (24,03%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

kandydatliczba głosów

  1. 1 Tomasz Sobolewski
    159 (38,59%)

Okręg 5

MIASTO STĘSZEW ulice: Błonie, Dojazdowa, Kościańska numery: parzyste: 20 - 36, od 37 do końca, Kórnicka, Kręta, Krótka, Lipowa, Łąkowa, Nowa, Polna, Wrocławska

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Jolanta Anna Hübner
    289 (71,01%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Tomasz Sołtysiak
    118 (28,99%)

Okręg 6

MIASTO STĘSZEW ulice: Bukowska, Grodziska, Józefa Łukaszewicza, Kanałowa, Kwiatowa, Laskowa, Wojska Polskiego

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Tomasz Stanisław Dotka
    339 (77,75%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Marcin Krzysztof Nowak
    97 (22,25%)

Okręg 7

SOŁECTWA : SROCKO MAŁE , TWARDOWO, WIELKAWIEŚ w tym wsie: Wielkawieś, Krąplewo, ZAMYSŁOWO

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Iwona Teresa Szczeszek
    257 (57,49%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA STĘSZEW

kandydatliczba głosów

  1. 14 Jarosław Smelka
    57 (12,75%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Jacek Stanisław Mądry
    133 (29,75%)

Okręg 8

SOŁECTWA : DĘBNO w tym wsie: Dębno, Dębienko, Drogosławiec

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Andrzej Jóźwiak
    371 (81,36%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Wojciech Ryszard Chełkowski
    85 (18,64%)

Okręg 9

SOŁECTWA : ŁÓDŹ , TRZEBAW w tym wsie: Trzebaw, Górka

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Danuta Wszędybył
    284 (86,06%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Beata Maria Wielgosz
    46 (13,94%)

Okręg 10

SOŁECTWA : BĘDLEWO w tym wsie: Będlewo, Srocko , WITOBEL

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Mirosław Franciszek Potrawiak
    289 (57,46%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA STĘSZEW

kandydatliczba głosów

  1. 14 Piotr Pawlak
    80 (15,90%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Lidia Kaczmarek
    134 (26,64%)

Okręg 11

SOŁECTWA : STRYKOWO w tym wsie: Strykowo ulice : Cyprysowa, Klonowa, Kolejowa, Lipowa, Podgórna, Poznańska, Świerkowa, Towarowa; Strykówko, WRONCZYN w tym wsie: Wronczyn, Zaparcin

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA STĘSZEW

kandydatliczba głosów

  1. 14 Barbara Sikorska
    303 (79,11%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Angelika Monika Wojciechowska
    80 (20,89%)

Okręg 12

SOŁECTWA : DROŻDŻYCE, MODRZE w tym wsie: Modrze, Smętówko

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Agnieszka Sokół
    237 (66,95%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Katarzyna Dolczewska
    117 (33,05%)

Okręg 13

SOŁECTWA: STRYKOWO ulice: Biesiadna, Bociania, Bukowska, Cmentarna, Gołębia, Jaskółcza, Jeziorna, Jęczmienna, Kanarkowa, Krótka, Krucza, Leśna, Lotnicza, Łanowa, Łąkowa, Malwowa, Moderska, Mokra, Morenowa, Nad Potokiem, Nowa, Orna, Park, Parkowa, Pawia, Plażowa, Pogodna, Polna, Pomostowa, Pszenna, Rumiankowa, Rybacka, Rzepakowa, Skowronkowa, Sowia, Spinningowa, Spławikowa, Szkolna, Tęczowa, Tadeusza Kościuszki, Wędkarska, Wronia, Wspólna, Zielarska, Żurawia, Żytnia

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Jarosław Krupa
    318 (66,67%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Przemysław Andrzej Przybylski
    159 (33,33%)

Okręg 14

SOŁECTWA: JEZIORKI, PIEKARY, SAPOWICE w tym wsie: Sapowice, Antoninek, SŁUPIA

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Michał Pietruszyński
    339 (71,67%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Ewa Kalemba
    134 (28,33%)

Okręg 15

SOŁECTWA: MIROSŁAWKI, SKRZYNKI, TOMICE w tym wsie: Tomice, Rybojedzko, TOMICZKI

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Hanna Anna Słoma
    146 (29,14%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Sebastian Pięta
    82 (16,37%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

kandydatliczba głosów

  1. 1 Rashel Marcin Talukder
    273 (54,49%)