Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Police

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

1) Część Gminy Police obejmująca: Sołectwo Dębostrów wraz z następującymi miejscowościami: Dębostrów, Stary Dębostrów i Turznica; Sołectwo Drogoradz wraz następującymi miejscowościami: Drogoradz, Karpin i Nowa Jasienica; Sołectwo Niekłończyca; Sołectwo Pilchowo wraz z następującymi miejscowościami: Bartoszewo, Leśno Górne, Pilchowo, Stare Leśno, Sierakowo i Żółtew; Sołectwo Przęsocin; Sołectwo Siedlice; Sołectwo Tatynia wraz z następującymi miejscowościami: Tatynia i Witorza; Sołectwo Tanowo wraz z następującymi miejscowościami: Dobieszczyn, Gunice, Podbrzezie, Poddymin, Tanowo, Węgornik i Zalesie; Sołectwo Trzebież wraz z następującymi miejscowościami: Mazańczyce, Pienice i Trzebież; Sołectwo Trzeszczyn; Sołectwo Uniemyśl; Sołectwo Wieńkowo. 2) Część miasta Polic obejmująca osiedle nr 2 Stare Miasto wraz z następującymi ulicami: Bartłomieja, Stefana Batorego, Plac Bolesława Chrobrego, Dolną, Michała Drzymały, Stanisława Dubois, Działkową, Goleniowską, Grunwaldzką, Jabłoniową, Kamienną, Hugona Kołłątaja, Marii Konopnickiej, Tadeusza Kościuszki, Lubuską, Mazurską, Józefa Mireckiego, Mieczysława Niedziałkowskiego, Plac Nieznanego Żołnierza, Nowopol, Emilii Plater, Polną, Pomorską, Rogową, Rycerską, Generała Władysława Sikorskiego, Henryka Sienkiewicza, Słoneczną, Słowiańską, Stanisława Staszica, Stefana Starzyńskiego, Szkolną, Targową, Romualda Traugutta, Usługową, Wiejską, Wielecką i Wojska Polskiego. 3) Część miasta Polic obejmująca osiedle nr 3 Jasienica wraz z następującymi ulicami: Świętej Anny, Władysława Broniewskiego, Brzozową, Chabrową, Dworcową, Jana Kazimierza, Jasienicką, Kolejową, Mikołaja Kopernika, Kościelną, Krótką, Kuźnicką, Kwiatową, Liliową, Łąkową, Makową, Świętego Marcina, Morską, Ogrodową, Owocową, Partyzantów, Piastów, Piotra i Pawła, Podgórną, Rybacką, Sosnową, Tartaczną, Wodną, Willową, Zatoka i Zieloną.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 6 Anna Truchan
    92 (1,89%)
  2. 1 Kamil Olszewski
    392 (8,04%)
  3. 3 Małgorzata Kinga Berg
    79 (1,62%)
  4. 2 Marian Wójcik
    132 (2,71%)
  5. 5 Jacek Dołęga
    202 (4,15%)
  6. 4 Robert Janusz Maślonkowski
    49 (1,01%)
  7. 8 Agnieszka Maria Antczak
    42 (0,86%)
  8. 9 Jan Rybowski
    77 (1,58%)
  9. 7 Barbara Danuta Ostrowska
    45 (0,92%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Jadwiga Teresa Molenda
    445 (9,13%)
  2. 2 Łukasz Leszek Hałasa
    58 (1,19%)
  3. 4 Paweł Ignaczak
    87 (1,79%)
  4. 3 Marta Katarzyna Hawryluk
    67 (1,37%)
  5. 8 Teresa Tronczyńska
    29 (0,60%)
  6. 5 Mirosław Dariusz Strzelec
    121 (2,48%)
  7. 6 Robert Janusz Żukowski
    25 (0,51%)
  8. 7 Jakub Krotecki
    15 (0,31%)
  9. 9 Anna Maria Łanowska
    114 (2,34%)

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE NA RZECZ ROZWOJU PROJEKT POLICE

kandydatliczba głosów

  1. 6 Monika Kalbarczyk-Matusiak
    12 (0,25%)
  2. 8 Marika Bortacka
    37 (0,76%)
  3. 7 Krzysztof Michał Speiser
    17 (0,35%)
  4. 2 Wojciech Grzegorz Bochen
    83 (1,70%)
  5. 4 Mateusz Francik
    29 (0,60%)
  6. 3 Wioletta Szyca
    75 (1,54%)
  7. 5 Dariusz Łukasz Pliszka
    38 (0,78%)
  8. 1 Grażyna Pawłowska
    241 (4,95%)
  9. 9 Jacek Bubiłek
    49 (1,01%)

KOMITET WYBORCZY WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA GRYF XXI

kandydatliczba głosów

  1. 3 Zygmunt Grzegorz Kołacki
    282 (5,79%)
  2. 2 Krystyna Józefa Seweryńczyk
    261 (5,36%)
  3. 1 Zofia Hlek
    326 (6,69%)
  4. 5 Agnieszka Maciuszonek
    245 (5,03%)
  5. 4 Sławomir Przemko Kajkowski
    268 (5,50%)
  6. 6 Ireneusz Wojciech Todorski
    228 (4,68%)
  7. 9 Andrzej Krzysztof Partyka
    203 (4,17%)
  8. 7 Mirosława Danuta Stępień
    89 (1,83%)
  9. 8 Artur Michał Echaust
    319 (6,55%)

Okręg 2

1) Część miasta Polic obejmujące osiedle nr 1 Mścięcino wraz z następującymi ulicami: Asfaltową, Brzoskwiniową, Bukową, Cisową, Czereśniową, Dębową, Graniczną, Jaworową, Jesionową, Jodłową, Klonową, Modrzewiową, Morelową, Nadbrzeżną, Ofiar Stutthofu, Palmową, Parkową, Przęsocińską, Różaną, Sasankową, Stokrotki, Świerkową, Szpilkową, Topolową, Trzcinową i Wiśniową. 2) Część miasta Polic obejmująca osiedle nr 4 Dąbrówki wraz z następującymi ulicami: Galla Anonima, Bankową (numery parzyste od 6 do 32 i nieparzyste od 1 do 57), Bursztynową, Jana Długosza, Kosynierów Gdyńskich, Grzybową, Wincentego Kadłubka, Jana Kochanowskiego, Krzywą, Mieszka I, Odrzańską, Piaskową (numery parzyste od 2 do 38 i nieparzyste od 1 do 97), Józefa Piłsudskiego, Polskiego Czerwonego Krzyża, Przybora, Kazimierza Pułaskiego, Mikołaja Reja, Robotniczą, Juliusza Słowackiego, Spółdzielców, Bohaterów Westerplatte, Wkrzańską, Stanisława Wyspiańskiego i Ludwika Zamenhofa (numery nieparzyste od 1 do 17). 3) Część miasta Polic obejmująca osiedle nr 5 Gryfitów wraz z następującymi ulicami: Księcia Barnima I, Jana Karola Chodkiewicza, Energetyków, Fabryczną, Wojciecha Głowackiego, Jana Kasprowicza, Janusza Korczaka, Kresową, Licealną, Władysława Łokietka, Perłową, Przemysłową, Sadową, Siedlecką, Marii Skłodowskiej-Curie, Spokojną, Spółdzielczą, Tanowską i Zygmunta Wróblewskiego, Wspólną.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 3 Stanisław Łabuz
    127 (2,54%)
  2. 7 Witold Zientek
    52 (1,04%)
  3. 9 Jacek Michał Zatyka
    79 (1,58%)
  4. 4 Edward Gałązka
    56 (1,12%)
  5. 1 Sławomir Andrzej Dmochowski
    633 (12,64%)
  6. 5 Urszula Elżbieta Ciok-Piotrowska
    38 (0,76%)
  7. 2 Jadwiga Róg
    114 (2,28%)
  8. 6 Wioleta Zielonka
    43 (0,86%)
  9. 8 Mariola Beata Krzywicka
    24 (0,48%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 2 Bartłomiej Władysław Pachis
    269 (5,37%)
  2. 3 Zygmunt Durman
    67 (1,34%)
  3. 1 Ewa Maria Ignaczak
    370 (7,39%)
  4. 4 Jadwiga Anitowska
    31 (0,62%)
  5. 5 Konrad Jan Pyła
    36 (0,72%)
  6. 7 Krzysztof Ostrowski
    27 (0,54%)
  7. 8 Danuta Krystyna Jońca
    23 (0,46%)
  8. 6 Sabina Joanna Molenda
    80 (1,60%)
  9. 9 Zenon Władysław Wrzesiński
    38 (0,76%)

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE NA RZECZ ROZWOJU PROJEKT POLICE

kandydatliczba głosów

  1. 1 Adam Sobczyk
    385 (7,69%)
  2. 7 Włodzimierz Jarosz
    30 (0,60%)
  3. 6 Stanisława Dominika Cocek
    11 (0,22%)
  4. 3 Rafał Ignaczak
    68 (1,36%)
  5. 4 Monika Urszula Chojęta
    65 (1,30%)
  6. 2 Radosław Mikołajczyk
    82 (1,64%)
  7. 5 Karolina Anna Barczyńska
    34 (0,68%)
  8. 8 Łukasz Piotrowski
    38 (0,76%)
  9. 9 Alina Julia Kruszewicz-Kowalewska
    46 (0,92%)

KOMITET WYBORCZY WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA GRYF XXI

kandydatliczba głosów

  1. 5 Marcin Michalak
    127 (2,54%)
  2. 7 Ewa Maria Barecka
    88 (1,76%)
  3. 3 Halina Olejarnik
    102 (2,04%)
  4. 1 Jakub Pisański
    403 (8,05%)
  5. 4 Elżbieta Jaźwińska
    201 (4,02%)
  6. 6 Wiesław Antoni Gaweł
    336 (6,71%)
  7. 2 Grzegorz Marek Ufniarz
    641 (12,80%)
  8. 8 Mariola Joanna Lachowicz
    24 (0,48%)
  9. 9 Piotr Diakun
    218 (4,35%)

Okręg 3

1) Część miasta Polic obejmująca osiedle nr 6 Księcia Bogusława X wraz z następującymi ulicami: Bankową (numery parzyste od 2 do 4), Piaskową (numery parzyste od 40 do 112 i nieparzyste od 99 do 101), Kardynała Stefana Wyszyńskiego (numery nieparzyste od 1 do 89) i Ludwika Zamenhofa (numery parzyste od 2 do 50). 2) Część miasta Polic obejmująca osiedle nr 7 Anny Jagiellonki wraz z następującymi ulicami: Armii Krajowej, 26 Kwietnia, 1 Maja, Leopolda Okulickiego, Przyjaźni, Roweckiego, Świętego Kazimierza i Kardynała Stefana Wyszyńskiego (numery parzyste od 2 do 60).

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 8 Andrzej Rybacki
    35 (0,67%)
  2. 6 Renata Danuta Pawłowska
    46 (0,88%)
  3. 3 Elżbieta Anna Wasikowska
    72 (1,38%)
  4. 9 Mirosław Stanisław Górecki
    81 (1,55%)
  5. 2 Jakub Drzazga
    348 (6,66%)
  6. 5 Tomasz Maciej Leśkiewicz
    39 (0,75%)
  7. 7 Wiesława Jasiukiewicz
    21 (0,40%)
  8. 1 Ryszard Witold Tokarczyk
    628 (12,02%)
  9. 4 Franciszka Julia Cichocka
    76 (1,45%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 8 Emilia Zuzanna Kwiatkowska
    39 (0,75%)
  2. 7 Jolanta Korsak
    43 (0,82%)
  3. 4 Rafał Składowski
    15 (0,29%)
  4. 5 Piotr Zbigniew Jarmarczyk
    32 (0,61%)
  5. 9 Elżbieta Przerwa
    47 (0,90%)
  6. 1 Damian Walczak
    269 (5,15%)
  7. 3 Sandra Maria Korczyc
    68 (1,30%)
  8. 2 Jerzy Dembski
    111 (2,12%)
  9. 6 Antoni Szychowski
    16 (0,31%)

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE NA RZECZ ROZWOJU PROJEKT POLICE

kandydatliczba głosów

  1. 6 Magdalena Świerczyńska
    30 (0,57%)
  2. 3 Izabella Tomczak
    49 (0,94%)
  3. 2 Łukasz Hubert Kłosiński
    76 (1,45%)
  4. 8 Ireneusz Wróblewski
    16 (0,31%)
  5. 1 Krystian Kowalewski
    693 (13,26%)
  6. 5 Diana Danuta Jankowska
    24 (0,46%)
  7. 4 Małgorzata Golc-Brzezińska
    27 (0,52%)
  8. 7 Piotr Swoboda
    42 (0,80%)
  9. 9 Wojciech Dudek
    130 (2,49%)

KOMITET WYBORCZY WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA GRYF XXI

kandydatliczba głosów

  1. 4 Władysław Jan Kosiorkiewicz
    184 (3,52%)
  2. 3 Andrzej Mirosław Rogowski
    438 (8,38%)
  3. 2 Witold Melcher Król
    179 (3,43%)
  4. 5 Ilona Izabela Bednarek
    242 (4,63%)
  5. 6 Agata Mikołajczak
    77 (1,47%)
  6. 1 Władysław Diakun
    740 (14,16%)
  7. 7 Dorota Agata Żurek
    46 (0,88%)
  8. 8 Ewelina Magdalena Szydłowska
    103 (1,97%)
  9. 9 Maciej Dolak
    144 (2,76%)