Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady powiatu - koszaliński

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Będzino, Mielno

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 1 Elżbieta Góral
    659 (11,81%)
  2. 5 Mirosław Gostomczyk
    302 (5,41%)
  3. 4 Lila Elżbieta Hanasz
    195 (3,49%)
  4. 6 Tomasz Tadeusz Kelm
    243 (4,35%)
  5. 3 Bartłomiej Wilk
    971 (17,40%)
  6. 2 Aldona Barbara Prusinowska
    470 (8,42%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 4 Janusz Wiśniewski
    102 (1,83%)
  2. 1 Marek Paweł Gil
    472 (8,46%)
  3. 2 Joanna Kasprzyk
    322 (5,77%)
  4. 3 Urszula Kober
    78 (1,40%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 3 Maria Wybraniec
    90 (1,61%)
  2. 4 Lilianna Teresa Urban
    45 (0,81%)
  3. 1 Halina Zofia Sztreja
    558 (10,00%)
  4. 5 Michał Przekurat
    27 (0,48%)
  5. 6 Zenon Jan Okupski
    118 (2,11%)
  6. 2 Michał Paweł Szcześniak
    209 (3,74%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 4 Mariusz Rafał Pakulski
    44 (0,79%)
  2. 1 Rafał Piotr Szymczak
    123 (2,20%)
  3. 3 Agnieszka Kwiatkowska
    151 (2,71%)
  4. 2 Natalia Milena Kos
    31 (0,56%)

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE "POLSKA SAMORZĄDOWA"

kandydatliczba głosów

  1. 1 Józef Kokłowski
    200 (3,58%)
  2. 2 Katarzyna Oryszewska
    85 (1,52%)
  3. 3 Marek Cezary Piątkowski
    38 (0,68%)
  4. 4 Irena Celina Jaworska
    48 (0,86%)

Okręg 2

Biesiekierz, Świeszyno, Manowo

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 1 Marian Stanisław Hermanowicz
    720 (8,29%)
  2. 2 Iwona Maria Moszyńska
    382 (4,40%)
  3. 5 Józef Piotr Oleszko
    327 (3,77%)
  4. 3 Bożena Lidia Konczak
    139 (1,60%)
  5. 4 Agnieszka Iwona Ławrynowicz
    520 (5,99%)
  6. 7 Jan Rodak
    279 (3,21%)
  7. 6 Marek Brzostko
    443 (5,10%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Henryk Kuriata
    1 282 (14,77%)
  2. 2 Natalia Sława Wegner
    230 (2,65%)
  3. 4 Maciej Chudzik
    196 (2,26%)
  4. 5 Grażyna Wiśniewska
    214 (2,46%)
  5. 3 Andrzej Zdzisław Drąg
    198 (2,28%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Jacek Rafał Muryn
    539 (6,21%)
  2. 2 Michał Wróbel
    235 (2,71%)
  3. 3 Maria Tchoryk
    226 (2,60%)
  4. 5 Andrzej Podgórski
    100 (1,15%)
  5. 4 Łukasz Czesław Wójcik
    153 (1,76%)
  6. 6 Kamila Marsicka
    96 (1,11%)
  7. 7 Małgorzata Agnieszka Kulik
    196 (2,26%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 5 Anna Małgorzata Maszkiewicz
    64 (0,74%)
  2. 2 Marek Zbigniew Matusik
    145 (1,67%)
  3. 3 Monika Beata Sobczyk
    132 (1,52%)
  4. 4 Michał Kaczmarek
    70 (0,81%)
  5. 1 Przemysław Jurewicz
    273 (3,14%)

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE "POLSKA SAMORZĄDOWA"

kandydatliczba głosów

  1. 4 Zofia Jolanta Kozłowska
    249 (2,87%)
  2. 2 Artur Tomasz Tygielski
    74 (0,85%)
  3. 1 Irena Teresa Oleksy
    607 (6,99%)
  4. 3 Bogusław Daniel Czesnowski
    197 (2,27%)
  5. 6 Witold Kaczmarczyk
    243 (2,80%)
  6. 5 Halina Zofia Chęcińska
    153 (1,76%)

Okręg 3

Bobolice

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 5 Grzegorz Konstanty Pecolt
    101 (2,73%)
  2. 3 Hanna Maria Obławska
    111 (3,00%)
  3. 1 Kamil Sebastian Jesionowski
    1 072 (29,00%)
  4. 2 Jan Henryk Mokrzycki
    243 (6,57%)
  5. 4 Anna Nowacka
    79 (2,14%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 2 Arkadiusz Tomasz Kowalczyk
    29 (0,78%)
  2. 3 Joanna Połchowska
    23 (0,62%)
  3. 1 Leszek Karbowski
    224 (6,06%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Michał Andrzejak
    285 (7,71%)
  2. 5 Grzegorz Kazimierz Lewicki
    121 (3,27%)
  3. 3 Dariusz Adam Malazdra
    95 (2,57%)
  4. 2 Bożena Możejko
    229 (6,20%)
  5. 4 Mirosława Jękot
    58 (1,57%)

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE "POLSKA SAMORZĄDOWA"

kandydatliczba głosów

  1. 3 Ewa Kinga Borowa
    70 (1,89%)
  2. 5 Emilia Elżbieta Walter
    52 (1,41%)
  3. 1 Krzysztof Orlikowski
    425 (11,50%)
  4. 4 Andrzej Kaczanowicz
    418 (11,31%)
  5. 2 Patryk Wacław Dzienisiewicz
    61 (1,65%)

Okręg 4

Polanów

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 3 Renata Bogumiła Majchrzak
    48 (1,48%)
  2. 5 Marcin Tadeusz Wołk
    242 (7,45%)
  3. 2 Beata Lucyna Kowalewska
    171 (5,27%)
  4. 1 Zenon Dropko
    469 (14,44%)
  5. 4 Tomasz Piotr Bielaszewski
    92 (2,83%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Patrycjusz Dawid Wrona
    113 (3,48%)
  2. 2 Wiesław Mundziel
    30 (0,92%)
  3. 4 Justyna Plichta-Jendzio
    9 (0,28%)
  4. 3 Agata Aleksandra Kuczyńska
    32 (0,99%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 5 Joanna Helena Dunajewska
    24 (0,74%)
  2. 4 Jan Wrzesień
    17 (0,52%)
  3. 2 Tadeusz Leszek Buczkowski
    222 (6,84%)
  4. 1 Jacek Todys
    293 (9,02%)
  5. 3 Agnieszka Liza Ciesiecka
    121 (3,73%)

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE "POLSKA SAMORZĄDOWA"

kandydatliczba głosów

  1. 2 Aleksander Roman Andrzejewski
    72 (2,22%)
  2. 1 Dariusz Mirosław Kalinowski
    989 (30,46%)
  3. 4 Grażyna Teresa Peplińska
    63 (1,94%)
  4. 3 Aleksandra Nowak
    105 (3,23%)
  5. 5 Wiesław Andrzej Lebioda
    135 (4,16%)

Okręg 5

Sianów

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 4 Izabela Czarnecka
    158 (3,09%)
  2. 3 Kazimierz Roman Kuligowski
    331 (6,47%)
  3. 2 Paulina Elżbieta Matejek
    70 (1,37%)
  4. 1 Zbigniew Tomasz Grabarek
    473 (9,24%)
  5. 5 Maria Magdalena Kowalewska-Rojek
    40 (0,78%)
  6. 6 Tomasz Marcin Tesmer
    801 (15,65%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Renata Grosiak
    592 (11,57%)
  2. 2 Tatiana Jankowiak
    142 (2,78%)
  3. 3 Tobiasz Rafał Kliewer
    132 (2,58%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Ryszard Jan Sobczyński
    522 (10,20%)
  2. 2 Natalia Daria Gałęza-Karska
    135 (2,64%)
  3. 3 Anna Krystyna Motyl
    111 (2,17%)
  4. 4 Katarzyna Ośmiałowska
    30 (0,59%)
  5. 5 Piotr Jerzy Górczyński
    26 (0,51%)
  6. 6 Dawid Artur Tokarczyk
    203 (3,97%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 4 Mateusz Kaczmarek
    34 (0,66%)
  2. 1 Piotr Marian Kłobuch
    210 (4,10%)
  3. 2 Jolanta Bokiej
    81 (1,58%)
  4. 3 Małgorzata Zofia Gryciuk
    32 (0,63%)

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE "POLSKA SAMORZĄDOWA"

kandydatliczba głosów

  1. 5 Wiesław Osmólski
    84 (1,64%)
  2. 1 Joanna Marzena Czerwińska
    299 (5,84%)
  3. 4 Magdalena Karolina Frankiewicz
    18 (0,35%)
  4. 2 Karol Józef Banaśkiewicz
    272 (5,32%)
  5. 3 Iwona Monika Kowalewska
    84 (1,64%)
  6. 6 Marian Antoni Gawienowski
    237 (4,63%)